Довгострокове і анонімне лікування алкоголізму в Золотоноші тепер можна пройти в місцевому відділенні наркологічного центру Медікон. Даний спеціалізований заклад досяг великих успіхів в боротьбі з алкогольною залежністю завдяки комплексному підходу і застосування передових психотерапевтичних методик.

Правила успішного лікування алкогольної залежності

Що потрібно для того, щоб лікування від алкоголю в Золотоноші було по-справжньому результативним і сприяло повноцінному одужанню? Для цього важливо дотримуватися ряду наступних правил, яких дотримуються фахівці приватної клініки Медікон:

  1. Гарантія анонімності і відсутність постановки на облік. Дотримання політики конфіденційності - важливий момент, оскільки більшість алкозалежних пацієнтів і їх сім'ї не звертаються за допомогою до фахівців, побоюючись розголосу, громадського осуду і подальших проблем, пов'язаних з постановкою хворого на облік.
  2. Робота з мотиваціями. Для того щоб лікування алкогольної залежності дало свої плоди, важлива безпосередня участь пацієнта в терапевтичному процесі, визнання ним своєї проблеми і щире бажання її подолати. Як правило, більшість алкоголіків наявність залежності заперечують і відмовляються від допомоги. Виправити ситуацію допомагає метод інтервенції - мотивуючі психологічні бесіди, під час яких фахівці, використовуючи цілий ряд доводів і аргументів, дають можливість людині вийти зі стадії заперечення, зрозуміти, яким руйнівним чином впливає алкоголь на його життя, і погодитися на подальше лікування.
  3. Індивідуальний підхід. Причини розвитку залежності у всіх різні, також реабілітанти відрізняються за стажем алкоголізму, характеру, психотипу. Тому використовувати одну традиційну схему для лікування всіх пацієнтів - мало результативно. Фахівці на основі результатів попередньої діагностики розробляють індивідуальний реабілітаційний курс для кожного зі своїх пацієнтів.
  4. Комплексність. Більшість наркодиспансерів і спеціалізованих установ обмежуються короткостроковими методами лікування, такими як кодування, виведення з запою в Золотоноші, програма Детокс. Однак без подальшої психологічної реабілітації вони незмінно закінчуються черговим зривом. Досягти стабільної, тривалої ремісії допомагає поєднання грамотної медичної і психологічної допомоги.
  5. Госпіталізація. У деяких випадках, коли потрібна екстрена допомога, без такої послуги, як виклик нарколога на дім - не обійтися. Але успішна психологічна реабілітація можлива тільки в стаціонарних умовах, що виключають ризики придбання і вживання спиртного, що призводять хворого в здорове терапевтичне співтовариство, тимчасово ізолюючих його від негативного впливу звичного середовища проживання і оточення.

Лікування алкоголізму в Золотоноші

Закріпний етап лікування алкозалежності

Закріпити досягнуті результати дозволяє соціальна реабілітація, яка проводиться після закінчення основного курсу. Реабілітанти продовжують працювати з психологами і відвідувати заняття в центрі. Крім того, їм надається реальна допомога, спрямована на вирішення нагальних проблем, з якими стикається кожна колишня алкозалежна людина.

Золотоноша - невелике місто, розташоване в черкаській області. Дефіцит спеціалізованих лікувальних установ і грамотних фахівців, відсутність можливості самореалізації і цікавого проведення дозвілля ведуть до зростання алкоголізму в даній місцевості, особливо серед підлітків і молоді.

Незважаючи на те що алкогольна залежність - підступна і швидко прогресуюча недуга, схильна до рецидиву, практика показала, що шанси позбутися алкоголізму і стати успішним, повноцінним членом суспільства є у кожного.

Наші сертифікати

.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 8 днів

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!