Філії в Чернівецькій області: Алкоголізм

Реабілітаційний центр «Медікон» пропонує пройти доступне і ефективне лікування алкоголізму в Чернівцях з подальшою соціальною реабілітацією пацієнтів. Лікувальний заклад славиться своєю бездоганною репутацією і численними вдячними відгуками пацієнтів, які зуміли перемогти алкогольну залежність і докорінно змінити своє життя.

Особливості терапії в центрі

Лікування від алкоголю в Чернівцях носить комплексний характер і проходить в умовах госпіталізації. Можливість перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, ізоляція від згубно впливаючого оточення і спокус зовнішнього середовища, спостереження і цілодобова підтримка з боку кваліфікованих фахівців в значній мірі сприяє максимально швидкому подоланню фізичної залежності від алкоголю. Також допомагає впоратися зі стресовими та депресивними станами, попередити можливі зриви, що особливо часто зустрічаються на початкових стадіях реабілітації.

Лікування починається з детоксикації організму, при необхідності проводиться виведення з запою в Чернівцях. Дотримання режиму, правильне харчування, прийом сорбентів, спортивні навантаження і дієтотерапія дозволяють повністю очистити організм хворого від залишків етилового спирту, продуктів їх розпаду, токсинів. Відновити нормальні функції внутрішніх органів і систем. Терапевтичний курс, націлений на боротьбу з ускладненнями алкоголізму і супутніми захворюваннями.

Особлива увага приділяється психологічної реабілітації пацієнтів. З ними проводяться індивідуальні психологічні сеанси, колективні заняття в групах взаємодопомоги. Хороші результати дає Гештальт-терапія, і сімейний системний психоаналіз, заняття творчістю і трудотерапія. Як медикаментозні препарати, так і психотерапевтичні методики підбираються за індивідуальною схемою, з урахуванням віку, стану здоров'я хворого, його характеру і темпераменту, стажу алкогольної залежності.

Такий комплексний і при цьому індивідуальні підхід дозволяє домагатися вражаючих результатів. Згідно зі статистичними даними, більше 30% реабілітантів даного лікувального закладу змогли остаточно перемогти алкоголізм і повернутися до нормального тверезого життя.

У Чернівцях щорічно на облік ставиться близько 500 алкозалежних пацієнтів на 1000 наявного населення. Ситуація ускладнюється дефіцитом кваліфікованих фахівців, які практикують довгострокові методи боротьби з алкоголізмом.

Умови проживання

Багато пацієнтів побоюватися не госпіталізації, а супутній їй постановці на облік, громадського осуду, розголосу своєї проблеми. Приватний реабілітаційний центр кожному своєму пацієнту гарантує абсолютну конфіденційність, доброзичливе і шанобливе ставлення. Постояльців оточують турботою і увагою. Центр являє собою заміський котедж, з затишними комфортабельними номерами.

До послуг постояльців - сауна, спортзал, прогулянкова зона, насичене і цікаве дозвілля. У центрі регулярно проводяться різні тренінги і семінари, культурні заходи, зустрічі з цікавими людьми, які не тільки розважають реабілітантів і відволікають їх від думок про алкоголь, але і розвивають в них особистісний потенціал, сприяють духовному зростанню, набуття нових корисних знань і навичок.

Лікування алкоголізму в Чернівцях

Результати терапії

Повноцінне лікування алкогольної залежності в «Медікон» з подальшою ресоціалізацією дозволяє домагатися наступних позитивних результатів:

  1. Купірування фізіологічної залежності від спиртного.
  2. Поліпшення психоемоційного стану.
  3. Формування правильних мотивацій і добровільна відмова від вживання алкоголю.
  4. Відновлення втрачених особистісних якостей і міжособистісних зв'язків.
  5. Поліпшення соціальних функцій.
  6. Підвищення рівня кваліфікації, отримання освіти, зміна професійної детальності.

Після завершення лікувального курсу співробітники центру допомагають своїм підопічним знайти своє місце в житті, вибрати правильний життєвий шлях, влаштуватися на гарну роботу і стати по-справжньому щасливими людьми.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.64 (120 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!