Філії в Чернівецькій області: Алкоголізм

Якщо вам або комусь із ваших близьких потрібне лікування алкоголізму в Новодністровську, кращим варіантом буде звернення до місцевого відділення реабілітаційного центру «Медікон». Даний лікувальний заклад славиться своїм професіоналізмом і за 10 з гаком років своєї діяльності допоміг повернутися до здорового і тверезого життя, більш ніж 1270 залежних пацієнтів.

Детоксикація при лікуванні алкоголізму

Спочатку пацієнтам, що страждають на алкогольну залежність, потрібна допомога професійних медиків. Більшість людей, що зловживають алкогольними напоями, впадають в багатоденні запої, мучаться нападами білої гарячки гострими проявами абстинентного синдрому.

Грамотне виведення із запою в Новодністровську проведе кваліфікований лікар-нарколог методом детоксикації. Залежно від присутньої симптоматики та інших особливостей клінічного випадку застосовуються такі методи:

 1. Хімічний - припускає проведення антидотної терапії, медикаментозної підшивки, введення сорбентів.
 2. Біологічний - включає в себе прийом сорбентів, імуномодуляторів, дієтотерапію, використання вітамінно-мінеральних комплексів. Фізичні навантаження і потіння в сауні також дозволяють вивести токсичні речовини з організму разом з потом.
 3. Фізичний - ефективний на початкових стадіях запою або при алкогольному отруєнні. Проводиться шляхом промивання шлунка і викликання штучної блювоти.

Детоксикація не тільки виводить пацієнта зі стану запою, але і дозволяє тимчасово купірувати фізіологічну тягу до вживання спиртних напоїв, полегшити його фізичний і психоемоційний стан. Проведення такої процедури можливо, як в клініці, так і в домашніх умовах. Виклик нарколога на дім необхідний при важких багатоденних запоях, алкогольному делірію, отруєнні, психічних розладах, що виникають на тлі зловживання спиртним.

Новодністровськ - одне з міст Чернівецької області. Незважаючи на нечисленне населення проблема алкогольної залежності варто тут досить гостро. Саме в Новодністровську проживає близько 20% алкозалежних жителів усього регіону.

Психологічна реабілітація

Лікування від алкоголю в Новодністровську в центрі «Медікон» базується на психологічній реабілітації. Для формування правильних мотивацій, усунення психологічної залежності і зміни свідомості алкозалежних пацієнтів фахівці застосовують високоефективні методики:

 1. Гештальт-терапія.
 2. Індивідуальні та групові психологічні консультації.
 3. Арт-терапія.
 4. Колективні заняття в терапевтичних спільнотах за програмою «12 кроків».
 5. Системна сімейна психотерапія.
 6. Програму поетапної соціальної підтримки.
 7. Елементи когнітивно-поведінкової терапії.
 8. Раціонально-емотивна методика.
 9. Трудотерапія.

Оптимальні методи лікування підбираються психологами і психотерапевтами індивідуально, з урахуванням віку і характеру хворого, стажу алкогольної залежності, наявності або ж відсутність початкової психологічної схильності до даного психосоматичного захворювання.

Лікування алкоголізму в Новодністровську

Про переваги центру

«Медікон» характеризується наявністю безперечних переваг, вигідно вирізняють їх серед інших спеціалізованих установ даного профілю:

 1. Гарантія абсолютної анонімності і конфіденційності, відсутність постановки на облік.
 2. Можливість виклику нарколога на дім в будь-який час доби, 7 днів на тиждень.
 3. Надання безкоштовних консультацій в телефонному режимі.
 4. Допомога в соціальній адаптації колишніх алкозалежних пацієнтів.
 5. Примусове лікування алкоголізму методом інтервенції - проведенням мотивуючих бесід.
 6. Демократична цінова політика.
 7. Широкий спектр послуг, що надаються.
 8. Комфортні умови проживання в центрі.
 9. Надання допомоги членам сім'ї реабілітанта і лікування співзалежності.

В ході реабілітації пацієнтам надається базове соціальне, сімейне і сексуальна освіта. Проводяться програми профілактики захворювань, заходи, спрямовані на особистісний розвиток і духовне зростання реабілітантів.

Для отримання допомоги достатньо зробити один телефонний дзвінок або заповнити форму зворотного зв'язку на сайті клініки.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 179 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1391  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!