Тепер лікування алкоголізму в Каховці доступне, анонімно і ефективно усі хто потребує допомоги можуть пройти, звернувшись в місцеве відділення наркологічного центру Медікон, що заслужив бездоганну репутацію, як заклад, що спеціалізується на боротьбі з алкогольною залежністю.

Детоксикація і медична допомога

Лікування алкогольної залежності починається з надання пацієнтові медичної допомоги. Основна процедура, яка проводиться для стабілізації психоемоційного та фізичного стану пацієнта — це детоксикація, що дозволяє очистити кров від залишків етилового спирту, продуктів його розпаду, отрут і токсинів.

Також перша медична допомога алкозалежним пацієнтам включає:

 1. Зняття білої гарячки.
 2. Купірування ознак похмільного синдрому і гострої абстиненції.
 3. Виведення із запою в Каховці.

Крім того, хворим призначається симптоматичне лікування в залежності від їх стану і присутньої клінічної картини.

Повністю організм очищається і відновлюється протягом півроку. У клініці, проводиться ряд оздоровчих заходів: фізичні навантаження, прогулянки на свіжому повітрі, дієтотерапія, вітамінотерапія.

Також в перші дні надходження пацієнт проходить попередню діагностику, в ході якої виявляються наслідки алкоголізму і супутні патології. Надалі для реабілітантів складається терапевтичний курс, що передбачає лікування виявлених при обстеженні хвороб.

Психологічна реабілітація

Ключове значення в реабілітаційному центрі Медікон при боротьбі з алкогольною залежністю приділяється психотерапії. В основі курсу лежить методика «12 кроків», що представляє собою поетапну програму подолання алкогольної залежності, починаючи від виходу зі стадії заперечення, формування правильних мотивацій, закінчуючи серйозними особистісними змінами і взяттям відповідальності за своє життя на себе.

Успішно використовуються в клініці і інші види психотерапевтичних методик:

 1. Гештальт-терапія.
 2. Теорія мотиваційного посилення.
 3. Трудотерапія.
 4. Системна сімейна психотерапія.
 5. Психоаналіз.
 6. Емотивно-раціональна техніка.
 7. Аутотренинг.
 8. Релаксаційні техніки.

Спочатку в ході діагностики фахівці виявляють причини, спровокувала розвиток алкильной залежності у пацієнта, і шукають способи їх усунення, навчають свого підопічного долати життєві труднощі, стреси, без допомоги штучних допінгів.

Каховка - досить велике місто херсонської області, що є районним центром. Незважаючи на розвинену промисловість і культуру, в місті проживає досить багато алкозалежних людей. Місцеві жителі скаржаться на брак кваліфікованих фахівців і лікувальних установ, що займаються анонімною боротьбою з алкоголізмом.

Лікування алкоголізму в Каховці

Соціальна адаптація

Коли безпосереднє лікування від алкоголю в Каховці залишається позаду, настає стадія ресоціалізації або соціальної адаптації. Готувати випускників до виходу в соціум починають завчасно, проводячи для цих цілей ряд заходів, тренінгів, семінарів та майстер-класів, що сприяють відновленню втрачених навичок особистісних якостей і міжособистісних зв'язків. Велика увага приділяється особистісному і духовному зростанню реабілітантів, допомоги в пошуках себе і постановці життєвих цілей.

Після виписки випускники можуть розраховувати не тільки на психологічну підтримку, а на реальну допомогу, що стосується питань отримання освіти, влаштування на роботу, зміни професії.

Наші сертифікати

.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 8 днів

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!