Філії в Хмельницькій області: Алкоголізм

Де можна пройти анонімне та ефективне лікування алкоголізму в Кам'янець-Подільському? Професійну допомогу із застосуванням довгострокових методів, що сприяють не тільки усуненню алкогольної залежності, а й підвищенню якості життя пацієнтів, пропонує місцева філія реабілітаційного центру «Медікон.

Стадії лікування від алкоголізму

Грамотне лікування від алкоголю в Кам'янець-Подільському являє собою послідовну програму, яка передбачає обов'язкове проходження наступних стадій:

 1. Купірування фізичної тяги до алкоголю - в першу чергу, передбачає детоксикацію організму, очищає кров від етилового спирту, отрут, токсинів, продуктів розпаду. Дана процедура знімає ознаки похмільного синдрому і гарантує ефективне виведення із запою в Кам'янець-Подільському. Тимчасово продовжити ремісію й усунути фізіологічну залежність від спиртних напоїв допоможуть такі методи, як кодування і медикаментозна підшивка.
 2. Психологічна реабілітація - найбільш важливий і тривалий етап, що сприяє досягненню довгострокових позитивних результатів, стабільної ремісії і повного виліковування від алкоголізму. Проводиться на основі знаменитої програми «12 кроків», доповненої індивідуальними психологічними консультаціями, арт-терапією, Гештальт-терапією, мотивно-раціональної методики, сеансами системного сімейного психоаналізу.
 3. Ресоціалізація - підготовка пацієнта до виходу в соціум, поверненню в звичне середовище. Передбачає проведення заходів, спрямованих на відновлення втрачених особистісних якостей і міжособистісних зв'язків, навичок поведінки в суспільстві. Крім того, різні тренінги особистісного росту, лекції, семінари майстер-класи, творчі заняття допомагають реабілітантам розширити свій кругозір, знайти нові цілі, інтереси і захоплення. Багато людей в корені міняють своє життя, професійну діяльність, домагаючись великих успіхів.
 4. Соціальна адаптація - це програма поетапної соціальної підтримки випускника, який завершив терапевтичний курс, і повернувся з клініки додому. На цій стадії важливі терапевтичний супровід, психологічна та моральна підтримка фахівців, рідних, нових друзів-однодумців. Інакше зростає ймовірність рецидиву захворювання і виходу в новий запій. У процесі соціальної адаптації усі реабілітанти можуть розраховувати на допомогу психологів, волонтерів та соціальних працівників. Їм надається сприяння в зміні професії, здобутті освіти або підвищенні рівня кваліфікації, працевлаштування.

Проходження всіх перерахованих вище етапів дозволяє домагатися вражаючих результатів, навіть в самих запущених і складних клінічних випадках, наприклад, при жіночому алкоголізмі або тривалому стажі алкогольної залежності.

Прекрасне місто Кам'янець-Подільський приваблює туристів своєю архітектурою і пам'ятками. На жаль, статистика алкоголізму тут невтішна. Щорічно на облік ставиться не менше 100 чоловік, які страждають хронічною алкогольною залежністю.

Лікування алкоголізму в Кам'янець-Подільському

Чому саме ми?

У Кам'янець-Подільському працює ряд установ, що спеціалізуються на лікуванні алкогольної залежності, проте центр «Медікон» серед них виділяють такі переваги:

 1. Індивідуальна розробка реабілітаційного курсу.
 2. Проведення попередньої діагностики.
 3. Можливість цілодобового виклику нарколога на дім.
 4. Доступні і демократичні ціни.
 5. Досвідчений і висококваліфікований персонал.
 6. Комфортні умови проживання реабілітантів.
 7. Застосування інноваційних медикаментозних та психотерапевтичних методик.
 8. Надання допомоги членам сім'ї пацієнта (консультування, сімейний системний психоаналіз, лікування співзалежності).

Всі пацієнти, незалежно від того, чи проходять вони повноцінний реабілітаційний курс в умовах госпіталізації або обмежуються короткостроковими методами і наданням допомоги на дому, можуть розраховувати на суворе дотримання політики конфіденційності та нерозголошення особистих даних.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.25 (130 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 179 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1391  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!