Філії в Хмельницькій області: Алкоголізм

У невеликих містах ситуація з алкогольною залежністю складається особливо складно у зв'язку з дефіцитом кваліфікованих фахівців, відсутністю власного наркодиспансеру. Тепер ефективне лікування алкоголізму в Славуті стало реальним і доступним для віх, хто потребує допомоги. Щоб знову повернутися в тверезе життя, досить звернутися в місцеве відділення реабілітаційного центру «Медікон».

Програма лікування і реабілітації алкозалежних

Лікування від алкоголю в Славуті - це комплексна послідовна програма, що включає обов'язкові стадії:

 1. Телефонні консультації - мало хто з алкозалежних визнає себе хворим і погоджується добровільно на лікування. Тому завдання по наданню першої допомоги лягає на плечі рідних і близьких пацієнта. Перший крок - це дзвінок в реабілітаційний центр. Кваліфіковані фахівці нададуть детальну консультацію. Підкажуть, як правильно взаємодіяти з людиною, що знаходиться в стані алкогольного сп'яніння або перебуває в багатоденному запої. При необхідності можливий виклик нарколога на дім, надання екстреної допомоги і трансфер пацієнта в клініку.
 2. Попередня діагностика - включає себе медичний огляд і бесіду з психологом. На підставі результатів обстеження і аналізу зібраного анамнезу розробляється індивідуальний курс, що дозволяє купірувати прояви абстинентного синдрому і фізичну тягу до вживання спиртних напоїв. Також в індивідуальному порядку підбираються найбільш ефективні методи психологічної корекції.
 3. Купірування хімічної залежності - припускає детоксикацію і виведення з запою в Славуті. Очищення організму від етилового спирту і продуктів розпаду, накопичених токсинів полегшує стан хворого і тимчасово усуває тягу до вживання алкоголю. Подолання фізіологічної залежності хоч і є першим кроком до одужання, проте без проходження даного етапу подальший реабілітаційний процес стає неможливим.
 4. Відновлення фізичного і психоемоційного стану - робота з психологом, заняття в групах взаємодопомоги, психотренінги, постійна робота над собою, дотримання режиму і правильне харчування допомагають відновити здоров'я пацієнта, сформувати у нього правильні мотивації. Поступово людина вчиться жити без алкоголю, формує нову систему цінностей і життєвих пріоритетів.
 5. Терапевтичне супровід - постійна підтримка в пост-реабілітаційний період - ресоціалізація допомагає колишньому алкозалежному якомога швидше адаптуватися в соціумі, зайняти гідне місце в суспільстві і уникнути можливого рецидиву.

Подібний підхід дає стабільні і довгострокові результати. Статистика показує, що понад 30% випускників центру, які пройшли повний курс терапії, назавжди відмовилися від спиртного і змогли змінити своє життя в кращий бік.

Славута - одне з міст у Хмельницькій області, де проблема алкогольної залежності, особливо серед молоді, стоїть досить гостро. Тут проживає близько 20% алкоголіків, зареєстрованих в регіоні.

Лікування алкоголізму в Славуті

Наші переваги

Центр «Медікон» відрізняється від інших наркодиспансерів і клінік незаперечними перевагами:

 1. Гарантована анонімність і конфіденційність.
 2. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 3. Можливість надання цілодобової екстреної допомоги в домашніх умовах.
 4. Допомога членам сім'ї реабілітанта (батьківські групи, індивідуальні консультації, лікування співзалежності, сеанси сімейного системного психоаналізу).
 5. Застосування довгострокових методів терапії гарантує досягнення стабільної, тривалої ремісії.
 6. Значне поліпшення стану хворого вже в першу добу перебування в центрі.
 7. Комфортні умови проживання.
 8. Можливість проведення примусового лікування алкогольної залежності шляхом застосування методу інтервенції (мотивуючих бесід).

Не зволікайте з лікуванням алкоголізму, адже ця хвороба швидко прогресує і не проходить без наслідків. Шанс на порятунок і повернення до тверезого життя - є у кожного.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.36 (128 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!