Якщо вам або комусь із ваших близьких потрібне лікування алкоголізму в Луцьку, найкращим варіантом вирішення проблеми стане звернення в реабілітаційний центр «Медікон». Даний лікувальний заклад застосовує довгострокові методи боротьби з алкозалежністю і гарантує суворе дотримання політики конфіденційності кожному своєму хворому.

Які принципи роботи клініки

«Медікон» веде активну діяльність на протязі 11 з гаком років, допомагаючи жителям різних міст і обласних центрів України подолати наркотичну та алкогольну залежність, підвищити якість життя і знайти своє місце в соціумі. Характерними рисами роботи центру є анонімність, індивідуальний підхід до лікування і застосування довгострокових методів терапії.

Основний акцент робиться на психологічній реабілітації та соціальній адаптації пацієнтів, при цьому надається і вся необхідна медична допомога. Робота проводиться за програмою «12 кроків», яку психологи і психотерапевти доповнюють іншими ефективними методиками.

Лікування проходить в умовах госпіталізації. Тут панує домашня, дружня і комфортна атмосфера. Створюються всі умови для відновлення фізичного та психоемоційного здоров'я постояльців. Подібний підхід дає свої результати. Більше 30% випускників центру змогли подолати захворювання, уникнути рецидивів і змінити своє життя в кращий бік.

Послуги та пропозиції

Лікування від алкоголю в Луцьку може проходити як в домашніх умовах, так і в стаціонарі. Тільки госпіталізація дозволяє забезпечити повноцінне відновлення і гарантувати відсутність зривів. Своїм хворим центр пропонує наступні види послуг:

 1. Надання професійних консультацій, розрахунок вартості лікування.
 2. Попередня діагностика і розробка індивідуального терапевтичного курсу.
 3. Виклик нарколога на дім.
 4. Надання екстреної медичної допомоги (лікування білої гарячки, зняття похмільного синдрому, виведення з запою в Луцьку).
 5. Примусове лікування алкильной залежності методом інтервенції, шляхом формування правильних, здорових мотивацій у алкозалежного пацієнта.
 6. Очищення організму і купірування фізіологічної залежності за допомогою детоксикації, кодування, підшивки, медикаментозної терапії.
 7. Усунення психологічної залежності - за допомогою занять в групах взаємодопомоги, індивідуальної роботи з психологом, сеансів сімейного системного психоаналізу, Гештальт-терапії, емотивно-раціональної методики.
 8. Підготовка реабілітантів до виходу в соціум - шляхом застосування методів когнітивно-поведінкової терапії, соціальної поетапної підтримки, проведення тренінгів особистісного зростання, арт-терапії та трудотерапії. Також реабілітантам надається базова духовна, соціальна, сексуальна і сімейна освіта.
 9. Допомога в соціальній адаптації - профілактика рецидивів, надання психологічної підтримки, допомога в отриманні освіти, зміни професії, пошуку гідної роботи.
 10. Консультування членів сім'ї пацієнта, проведення занять в групах, індивідуальних консультацій, допомога в лікуванні співзалежності.

При необхідності можливий трансфер пацієнта в центр, виклик додому психологів і психотерапевтів. Повну інформацію про послуги та пропозиції клініки можна отримати, зателефонувавши до відділення або на сайті заповнити форму зворотного зв'язку.

Луцьк - велике багатонаселене місто. Тому проблема алкоголізму тут стоїть досить гостро. Згідно зі статистикою, лікування алкогольної залежності потрібно близько 1300 жителям даного регіону.

Лікування алкоголізму в Луцьку

Принципи успішного лікування алкоголізму

Щоб лікування алкогольної залежності було успішним і принесло бажані результати, важливо дотримуватися принципів, які є основними постулатами роботи сучасного центру:

 1. Індивідуальний підхід.
 2. Абсолютна анонімність.
 3. Робота над розкриттям особистісного потенціалу і духовним зростанням пацієнта.
 4. Відсутність психологічного тиску і фізичного насильства.
 5. Постійна робота з мотиваціями пацієнта, надання йому психологічної підтримки на всіх стадіях курсу реабілітації, включаючи ресоціалізацію.

Алкоголізм - це не погана звичка, а хвороба, яка вимагає своєчасного, професійного лікування.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.25 (130 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 179 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1391  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!