Кваліфіковане і комплексне лікування алкоголізму в Тернополі з гарантією конфіденційності пропонує пройти філія реабілітаційного центру «Медікон». Даний лікувальний заклад має всі ресурси для подолання алкогольної залежності і повернення пацієнта до повноцінного тверезого життя.

На яких принципах побудована терапія?

Лікування від алкоголю в Тернополі - це повноцінна і поетапна програма, що дозволяє купірувати не тільки фізичну тягу до спиртних напоїв, але і усунути психологічну залежність. Це важливо для досягнення довгострокових позитивних результатів.

Терапевтичний курс починається з надання хворому медичної допомоги. Для цих цілей проводиться детоксикація, що очищає організм і усуває прояви похмільного синдрому. Дана процедура дозволяє домогтися тимчасового стану тверезості. Основний ухил робиться на психологічній реабілітації, формуванні правильних мотивацій у хворого. Психоемоційна підтримка персоналу гарантована кожному пацієнту на всіх етапах реабілітаційного курсу.

Обов'язковим пунктом в програмі є колективні заняття в групах взаємодопомоги. Оскільки вони сприяють утворенню здорової психологічного спільноти, зміні кола спілкування, обміну досвідом та набуття підтримки від інших людей, які борються з аналогічною проблемою.

В залежності від стадії розвитку алкогольної залежності, індивідуальних особливостей пацієнта фахівці клініки використовують результативні психотерапевтичні методики:

  1. Індивідуальні консультації і робота з психологом, спрямована на виявлення провокуючих чинників, формування здорових мотивацій, усунення причин розвитку алкогольної залежності.
  2. Сеанси сімейної психотерапії - дозволяють налагодити відносини з найближчими людьми і створити здоровий психологічний мікроклімат в сім'ї реабілітанта. Практика показала, що часто непорозуміння з родичами, проблеми в особистому житті виступають поштовхом, що спонукає людину до вживання спиртних напоїв.
  3. Елементи арт-терапії та трудотерапії - розвивають особистісний потенціал, дозволяють знайти нові інтереси і сенс життя, переключити увагу з думок про вживання чергової дози алкоголю на інші цікаві заняття.

Різноманітні тренінги, лекції, семінари та інші заходи заповнюють день реабілітанта, роблять його життя емоційно насиченим, що сприяє одужанню і позбавлення від алкогольної залежності на рівні свідомості і підсвідомості.

Тернопіль - велике і багатонаселене місто. Проблема алкогольної залежності тут стоїть досить гостро. Згідно статичними даними, тільки хронічних алкоголіків, поставлених на облік, в даному регіоні становить близько 300 осіб на 10 000 населення.

Лікування алкоголізму в Тернополі

Програма ресоціалізації

Після завершення лікувального курсу колишня алкозалежна людина як і раніше потребує допомоги і підтримки при поверненні в звичне середовище. Запобігти ризикам зривів допомагає програма ресоціалізації. Вона включає в себе терапевтичний супровід, надання психологічної допомоги та соціальної підтримки, що дозволяє колишній алкозалежній людині максимально швидко і безболісно вирішити виникаючі проблеми, зайняти гідне місце в суспільстві.

Велика увага приділяється роботі з родичами реабілітанта. Від їх поведінки і відносин в сім'ї залежить тривалість ремісії. Близькому оточенню випускника також надаються психологічні консультації. Для них проводяться батьківські дні і сеанси сімейної психотерапії, можливо надання професійної допомоги, спрямованої на лікування співзалежності.

Додаткові послуги

Пацієнти центру можуть розраховувати на отримання додаткових послуг:

  1. Виведення із запою (на дому і в стаціонарних умовах).
  2. Виклик нарколога на дім.
  3. Проведення екстреної детоксикації.
  4. Попередня діагностика.
  5. Примусове лікування алкогольної залежності методом інтервенції.

Реабілітаційний центр «Медікон» допомагає своїм підопічним не тільки перемогти хворобливу тягу до спиртних напоїв, а й підвищити якість їхнього життя.

Наші сертифікати

.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.64 (120 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 29 днів

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!