Де можна пройти анонімне і при цьому ефективне лікування алкоголізму в Ужгороді? Куди звернутися, якщо потрібна екстрена допомога в лікуванні білої гарячки або виведення з запійного стану? Повний комплекс послуг, спрямованих на подолання алкогольної залежності, пропонує відділення реабілітаційного центру «Медікон».

Перша медична допомога

Лікування алкогольної залежності завжди починається з надання пацієнтові медичної допомоги. Фахівці «Медікон» надають своїм пацієнтам такі послуги:

  1. Проведення детоксикації з використанням медикаментозних та біологічних методів.
  2. Купірування похмільного синдрому і гострих ознак абстиненції.
  3. Лікування білою горочки.
  4. Виведення із запою в Ужгороді.
  5. Лікування алкогольної інтоксикації.

Медична допомога надається цілодобово, не тільки в стаціонарних умовах, але і вдома. Запросити кваліфікованого нарколога на дім можна в будь-який час, зателефонувавши в місцеве відділення клініки.

Досвідчений фахівець проведе первинну діагностику і екстрену детоксикацію організму за допомогою очищувальних крапельниць, введення сольових розчинів. Потім хворому і членам його сім'ї будуть надані рекомендації, що стосуються подальшої відновлювальної терапії. При хронічному алкоголізмі пропонується комплексне лікування від алкоголю в Ужгороді в умовах госпіталізації.

Переконати пацієнта прийняти допомогу і погодитися на проходження повноцінного лікувального курсу допоможе метод інтервенції - це мотиваційні бесіди, що дозволяють хворому вийти зі стадії сп'яніння і усвідомити необхідність лікування.

Місто Ужгород славиться своєю прекрасною природою і численними пам'ятками. Проте проблема алкогольної залежності тут стоїть досить гостро. Особливо насторожує факт, що з кожним роком зростає статистика підліткового алкоголізму.

Лікування алкоголізму в УжгородіПсихологічна реабілітація

Основною відмінністю спеціалізованих приватних лікувальних установ від наркодиспансерів полягає в комплексному підході і акценті на психологічну реабілітацію алкозалежних пацієнтів. Алкоголізм, як і наркоманія, відноситься до категорії психосоматичних захворювань. Якщо зупинитися на детоксикації, кодуванні, медикаментозній підшивці, то можна домогтися лише короткострокових, тимчасових результатів.

Тільки грамотна психологічна корекція і подальша соціальна адаптація дозволяють раз і назавжди зав'язати з вживанням спиртних напоїв. На початкових стадіях фахівці багато часу приділяють індивідуальній роботі з пацієнтом, виявляючи причини розвитку хвороби, розробляючи програму, спрямовану на їх усунення. Важливо сформувати у пацієнта правильні мотивації, допомогти йому повірити в свої сили, активно включитися в терапевтичний процес.

До індивідуальних сеансів додаються заняття в групах взаємодопомоги, сімейний системний психоаналіз, елементи Гештальт-терапії. Хороші результати дають заняття творчістю (арт-терапія), різні тренінги особистісного росту, семінари, культурні заходи.

Поступово людина повністю позбавляється від психологічної тяги до вживання спиртних напоїв, відновлює втрачені особисті якості, знаходить нові знання і навички, необхідні для подальшої успішної адаптації в соціумі. Програма ресоціалізації сприяє закріпленню досягнутих результатів і профілактики рецидивів.

Крім психологічної підтримки випускники центру можуть розраховувати на сприяння волонтерів та соціальних працівників в плані отримання освіти, зміні роду діяльності, влаштуванні на роботу.

Про переваги лікування в клініці

Лікування алкогольної залежності в центрі характеризується наявністю основних переваг:

  1. Сувора анонімність і відсутність постановки на облік.
  2. Комплексна терапія із застосуванням довгострокових методів.
  3. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  4. Можливість цілодобового виклику фахівців на дім.

Дзвінок у відділення реабілітаційного центру «Медікон» - важливий крок до одужання і позбавлення від алкогольного полону.

 

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.25 (130 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 152 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1387  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!