Суми - невеликий, затишне містечко на північному сході нашої країни, заснований з ініціативи самого Богдана Хмельницького ще в XVII столітті. Якнайкраще колорит міста описує уривок з його гімну:

Є місто слави і звитягу,
Козацьке місто України.
Як світле небо его стяг
Над куполами гордо лине.

Однак сучасні міські реалії рамного прозаїчніше. І хоча по поширенню алкозалежності Сумська область і не лідирує серед інших регіонів, офіційна цифра людей, що знаходяться на диспансерному обліку, не втішає.

Особливості Лікування алкогольної залежності в Сумах

За оцінкою, фахівців, які аналізували динаміку зростання залежності від спиртного з метою запропонувати нову методику лікування алкоголізму в Сумах, за останні 12 років офіційний показник поширення алкозалежності склав близько 17 тисяч осіб. І це при чисельності населення трохи менше 300 тисяч!

Досить довго медикаментозне лікування алкоголізму вважалося єдино результативним. Останнім часом все більшої затребуваністю, зважаючи на свою ефективність, користується психосоціальна реабілітація. Провідні експерти з хімічної залежності, а також практикуючі психологи переконані, що перемогти «зеленого змія» можна тільки спільними зусиллями. Для цього необхідно бажання, співучасть самого хворого, детоксикація організму і, безумовно, професійне психологічний супровід. Саме ці компоненти формують повноцінний лікувально-реабілітаційний процес.

Де пройти якісне Лікування алкоголізму в Сумах?

Дуже часто люди, які усвідомили, що їм в боротьбі з алкоголізмом необхідна допомога фахівців, кидаються з крайності в крайність, не завжди замислюючись про те, де дійсно їм зможуть допомогти. В результаті ситуація загострюється, людина опускає руки і знову шукає розради у чарці. Такий собі замкнене коло. Але не варто впадати у відчай, при бажанні вихід завжди знайдеться.

Так, в Сумах вже не перший день працює Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який допомагає своїм реабілітантами боротися з усіма видами залежності. Лікування алкогольної залежності в Сумах - один із пріоритетних напрямків його роботи.

Лікувати алкоголізм тут пропонують комплексно. Коли людина вступає в стаціонар, він проходить процес очищення організму від токсинів сертифікованим детокс-методом, який проводить досвідчений нарколог з урахуванням індивідуальних особливостей організму і тільки після детального ознайомлення з історією хвороби.

Далі слід психосоціальна терапія, індивідуальна і колективна робота з психологами, психотерапевтами за програмою «12 кроків» в батьківських групах і групах співзалежних.

І тільки на фінішній прямій, коли людина по-справжньому усвідомив свою проблему, зміг їй протистояти, переоцінивши життєві орієнтири, наступає не менш важливий період - ресоціалізація в суспільстві.

Переваги лікування алкоголізму в Сумах на базі наркологічного центру «Медікон»:

  1. компетентний підхід;
  2. використання новітніх методик з доведеною ефективністю;
  3. інтенсивний курс реабілітації, розрахований на 6 місяців;
  4. закритість стаціонарів з комфортними умовами проживання;
  5. можливість примусових заходів медичного характеру;
  6. конфіденційність перебування.
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму в Рівному, лікування алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.85 (56 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!