В наркологичному центрі "Medicon", практикуються такі види психосоціальної терапії:

Групова терапія

Псіхоедукація

Псіхоедукацію можна проводити у формі індивідуальної або групової терапії. Вона слугує всебічному освіті хворих та їхніх родин з питань, пов'язаних із захворюванням і можливостями його лікування. Крім того, дана терапія відкриває хворому корисний погляд на концепцію хвороби, покращує пізнання природи захворювання, посилює готовність приймати необхідні медикаменти та в цілому допомагає зміцнювати здоровий спосіб життя.

• Когнітивна терапія поведінки (ТП)
Йдеться про нетривалої, інтенсивної терапії з метою зміни хворобливих моделей мислення і поведінки. У людей, які страждають психозом, вона призводить до зменшення інтенсивності маячних уявлень і поліпшенню депресивних симптомів, в той же час вона служить лікуванню додаткових "коморбідних" психічних розладів як напр. страхи.
• Психоаналіз
Психоаналіз служить для дослідження Ваших найважчих емоцій і хворобливого досвіду. Його мета полягає в тому, щоб допомогти Вам знайти велику самостійність і навчити здатності приймати раціональні та обґрунтовані рішення в різних життєвих ситуаціях. Людям, що страждають психозом, дана форма психотерапії здатна допомогти впоратися зі специфічними проблемами, такими як страх, депресія, стрес, порушення взаємин та ін.
• Терапія залежності
Для людей, які страждають психозом і супроводжує залежністю, особливо важливо пройти терапію залежно, так як без утримання ні про яке лікування психозу не може бути й мови. Терапія залежності проводиться інтегровано, тобто узгоджується і проводиться одночасно з іншими видами лікування психозу. Терапія залежності повинна формувати сильну мотивацію до утримання від прийому наркотичних засобів. Поряд з особливою терапевтичною втручанням великий ефект в лікуванні залежності надають інші форми лікування: псіхоедукація, когнітивна терапія поведінки, сімейні втручання або групи самодопомоги.
• Сімейна терапія
Мета сімейної терапії полягає в тому, щоб вирішувати Ваші сімейні конфлікти і тим самим зменшувати вплив стресу, щоб максимально повно інформувати сім'ю про захворювання та пов'язаних з ним особливості поведінки, надавати консультативну допомогу у вирішенні проблем або навчати способам подолання кризових ситуацій. При регулярному сімейному впливі, якщо почати його якомога раніше, можна призупинити або навіть уникнути виникнення рецидивів.
• Ерготерапія
Трудова терапія;Трудова терапія Ерготерапія складається з терапії зайнятістю (ТЗ) і трудової терапії (ТТ). Мета терапії полягає в лікуванні психопатологічних симптомів, що тягнуть за собою втрату дієздатності, в підвищенні здатності вирішення завдань повсякденному житті і осмисленої організації вільного часу, а також у збереженні або відновленні умінь і навичок, які є значущими для професійної діяльності. На відміну від ерготерапії завдання трудотерапії полягає в тому, щоб за допомогою конкретних видів роботи підготувати людину до вступу або поверненню до трудового життя.
• Соціотерапія
Саме для людей, які страждають психозом, важливо формувати доступ до системи надання допомоги, включаючи координацію психіатричних, психотерапевтичних, загальномедичних і реабілітаційних ресурсів. Це психіатричні завдання вирішує соціотерапія.
Види психосоціальної терапії
• Тренінг соціальної компетентності (ТСК)
Термін "соціальна компетентність" розуміється як репертуар можливих дій кожної людини, а "соціальні вміння" - їх реалізація в конкретних формах поведінки. ТСК має на меті контроль власних способів поведінки, вивчення альтернативних форм поведінки, здатних поліпшити міжособистісні контакти і підвищити впевненість в стосунках з іншими людьми. Це особливо важливо для людей, які страждають психозом, тому що багато хто з них відчувають соціальні та / або міжособистісні страхи.
• Метакогнітівного тренінг (МКТ)
Термін метакогніція можна перевести як "мислення про мислення". В рамках 8 тренувальних занять (модулів) учасники тренінгу в цікавій формі знайомляться з когнітивними проблемами або односторонніми способами їх вирішення, які окремо або в цілому призводять до розвитку марення.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (96 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!