Позвонить прямо сейчас
x

В наркологичному центрі "Medicon", практикуються такі види психосоціальної терапії:

Групова терапія

Псіхоедукація

Псіхоедукацію можна проводити у формі індивідуальної або групової терапії. Вона слугує всебічному освіті хворих та їхніх родин з питань, пов'язаних із захворюванням і можливостями його лікування. Крім того, дана терапія відкриває хворому корисний погляд на концепцію хвороби, покращує пізнання природи захворювання, посилює готовність приймати необхідні медикаменти та в цілому допомагає зміцнювати здоровий спосіб життя.

• Когнітивна терапія поведінки (ТП)
Йдеться про нетривалої, інтенсивної терапії з метою зміни хворобливих моделей мислення і поведінки. У людей, які страждають психозом, вона призводить до зменшення інтенсивності маячних уявлень і поліпшенню депресивних симптомів, в той же час вона служить лікуванню додаткових "коморбідних" психічних розладів як напр. страхи.
• Психоаналіз
Психоаналіз служить для дослідження Ваших найважчих емоцій і хворобливого досвіду. Його мета полягає в тому, щоб допомогти Вам знайти велику самостійність і навчити здатності приймати раціональні та обґрунтовані рішення в різних життєвих ситуаціях. Людям, що страждають психозом, дана форма психотерапії здатна допомогти впоратися зі специфічними проблемами, такими як страх, депресія, стрес, порушення взаємин та ін.
• Терапія залежності
Для людей, які страждають психозом і супроводжує залежністю, особливо важливо пройти терапію залежно, так як без утримання ні про яке лікування психозу не може бути й мови. Терапія залежності проводиться інтегровано, тобто узгоджується і проводиться одночасно з іншими видами лікування психозу. Терапія залежності повинна формувати сильну мотивацію до утримання від прийому наркотичних засобів. Поряд з особливою терапевтичною втручанням великий ефект в лікуванні залежності надають інші форми лікування: псіхоедукація, когнітивна терапія поведінки, сімейні втручання або групи самодопомоги.
• Сімейна терапія
Мета сімейної терапії полягає в тому, щоб вирішувати Ваші сімейні конфлікти і тим самим зменшувати вплив стресу, щоб максимально повно інформувати сім'ю про захворювання та пов'язаних з ним особливості поведінки, надавати консультативну допомогу у вирішенні проблем або навчати способам подолання кризових ситуацій. При регулярному сімейному впливі, якщо почати його якомога раніше, можна призупинити або навіть уникнути виникнення рецидивів.
• Ерготерапія
Трудова терапія;Трудова терапія Ерготерапія складається з терапії зайнятістю (ТЗ) і трудової терапії (ТТ). Мета терапії полягає в лікуванні психопатологічних симптомів, що тягнуть за собою втрату дієздатності, в підвищенні здатності вирішення завдань повсякденному житті і осмисленої організації вільного часу, а також у збереженні або відновленні умінь і навичок, які є значущими для професійної діяльності. На відміну від ерготерапії завдання трудотерапії полягає в тому, щоб за допомогою конкретних видів роботи підготувати людину до вступу або поверненню до трудового життя.
• Соціотерапія
Саме для людей, які страждають психозом, важливо формувати доступ до системи надання допомоги, включаючи координацію психіатричних, психотерапевтичних, загальномедичних і реабілітаційних ресурсів. Це психіатричні завдання вирішує соціотерапія.
Види психосоціальної терапії
• Тренінг соціальної компетентності (ТСК)
Термін "соціальна компетентність" розуміється як репертуар можливих дій кожної людини, а "соціальні вміння" - їх реалізація в конкретних формах поведінки. ТСК має на меті контроль власних способів поведінки, вивчення альтернативних форм поведінки, здатних поліпшити міжособистісні контакти і підвищити впевненість в стосунках з іншими людьми. Це особливо важливо для людей, які страждають психозом, тому що багато хто з них відчувають соціальні та / або міжособистісні страхи.
• Метакогнітівного тренінг (МКТ)
Термін метакогніція можна перевести як "мислення про мислення". В рамках 8 тренувальних занять (модулів) учасники тренінгу в цікавій формі знайомляться з когнітивними проблемами або односторонніми способами їх вирішення, які окремо або в цілому призводять до розвитку марення.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (96 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!