Тільки б знову побачити сонце!
Стівен Кінг

У 2013 році Україна була обрана ООН серед 24 країн світу як держава, якій в першу чергу необхідна зовнішня допомога в проведенні адекватного лікування наркоманії серед населення. Це обумовлено великою кількістю ін'єкційних наркоманів і поширенням серед них СНІДу та вірусного гепатиту.

Міністерство охорони здоров'я підтверджує побоювання світової громадськості: вік наркомана-початківця досяг 11 років, а, по результатам анонімного опитування серед школярів у віці 13-16 років, третина респондентів вже знайома з наркотичними речовинами. Ситуація, що склалася лякає, змушує переживати батьків за своїх дітей, яких друзі можуть прям в цей момент знайомити з наркотиком. На жаль, від цього ніхто не застрахований. І якщо ви думаєте, що кого-кого, а вас ця біда не торкнеться, ви помиляєтеся! Вона діє руйнівно і підступно, забираючи щодня сотні життів молодих людей на всій Землі.

Черкаська область проблеми лікування наркозалежності

Результати національного звіту по наркоситуації, підготовленого МОЗ України, свідчать про те, що кількість людей, які звернулися за допомогою в 2015 році в громадські організації Черкаської області, істотно скоротилося. Це можна пояснити зниженням довіри до подібних організаціям, адже багато хто з них займаються виключно заробітком грошей, некомпетентно проводячи лікування наркотичної залежності в Черкасах. А також тим, що інформативна антинаркотична політика в регіоні розвинена слабо.
І хоча в Черкасах функціонує мережа центрів соціально-профілактичної роботи та ресоціалізації наркозалежних, про достатній рівень їх ефективності поки, на жаль, не доводиться говорити. Не може насторожувати і той факт, що кількість використаних підконтрольних наркотичних препаратів в рамках замісної підтримувальної терапії в рази перевищує встановлені норми. А адже результативність подібного підходу до лікування наркоманії в Черкасах оцінюється експертами далеко не однозначно. Як же з цією хворобою борються в розвинених країнах?

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Ефективне лікування наркоманії: світовий досвід

У США лікування наркозалежності відноситься до послуг психіатричного здоров'я і охоплює роботу з наркоманом, його родичами й оточуючим соціумом. У Великобританії затребувані такі форми роботи, як: культурно-сензитивного консультування, поведінкова психотерапія і сімейна терапія. У Німеччині, де політика по відношенню до наркотиків відрізняється особливою репресивності, лікування проходить за схемою: звернення в консультаційний центр → зняття залежності на фізичному рівні → подолання психологічної залежності.

Однак в Україні все не так уже й безнадійно. Існують центри, яким вдалося досконально вивчити досвід провідних фахівців і, доповнивши його власними багаторічними напрацюваннями та спостереженнями, проводити реабілітацію тут, в Україні, на гідному рівні. Одним з таких, без сумніву, успішних установ є Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон».

«Медікон» - лікування наркоманії в Черкасах, орієнтоване на результат

Подібно американським клінікам, лікування наркозалежності в Черкасах на базі наркологічного центру «Медікон» проходить у форматі стаціонарного перебування за програмою «12 кроків». Її мета - не тільки мотивувати реабілітанта на одужання після процедури детоксикації, але і допомогти відновити внутрішню рівновагу, зміцнити віру в себе. Досвідчені психологи підкреслюють особливе значення мультивекторної сімейної терапії, тому в центрі функціонують спеціальні батьківські групи.

Лікування в «МЕДІКОН», що проводиться досвідченими наркологами, психологами і психотерапевтами, базується на повній відмові від вживання наркотиків, триває 6 місяців і проходить анонімно.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (64 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!