Філії в Черкаській області

Позвонить прямо сейчас
x

Жителі Золотоноші, які зіткнулися з такою проблемою, як наркозалежність в сім'ї, можуть звернутися в наркологічний центр «Медікон», де їм нададуть грамотне, ефективне лікування від наркотиків в Золотоноші, а також допоможуть з проходженням реабілітації!

Чому потрібно звернутися в наркологічний центр в Золотоноші?

Наркотична залежність руйнує не тільки здоров'я, а й саму особистість пацієнта. Більшість наркозалежних не можуть пройти самостійно навіть перший етап одужання - подолати стан наркотичної ломки. Пацієнтам потрібна допомога професійних лікарів і психологів!

Лікування наркоманії в Золотоноші, в наркологічному центрі «Медікон» проводиться комплексно. Спочатку досвідчений лікар-нарколог в Золотоноші проводить детоксикацію його організму, допомагає впоратися з болісною ламкою максимально швидко і безболісно, усуває фізичну залежність.

Потім з людиною працюють вже психологи. Їх основне завдання - допомогти хворому виробити правильні мотивації, тобто усвідомити наявність хвороби, а також необхідність її лікування.

Лікування наркоманії в ЗолотоношіПодальше психологічне лікування, яке проводить наркологічний центр в Золотоноші, направлено, щоб людина подолала депресивний стан, стала дисциплінованішою, усвідомила відповідальність за своє життя, відновила втрачені міжособистісні зв'язки, навчилася вирішувати проблеми, боротися з внутрішніми спокусами і т.д. Психологи центру працюють як з самим пацієнтом, так і з його найближчим оточенням, виявляючи і усуваючи, ті проблеми і чинники, які призвели до розвитку наркотичної залежності.

Велика увага приділяється сімейній терапії. Як правило, члени сім'ї наркозалежного, в результаті постійного стресу, стають психологічно ослабленими, надламаними людьми. Вони не можуть адекватно сприймати хворого, не знають, як з ним поводитися, як правильно надати йому допомогу ... Та їм і самим, в більшості випадків потрібна допомога!

Не варто відкладати вирішення проблем і сподіватися на випадок! Наркоманія прогресує, призводить до важких, незворотних змін в організмі і особистості пацієнта! Саме тому його родичам, які бажають врятувати близьку людину, необхідно якомога швидше звернутися в наркодиспансер в Золотоноші наркологічного центру «Медікон»!

Що таке соціальна реабілітація наркозалежних під час лікування від наркотиків в Золотоноші?

Соціальна реабілітація наркозалежних проводиться після завершення основного терапевтичного курсу, після виписки пацієнта їх центру. У цей період психіка пацієнта ще не цілком стійка, він схильний до спокус, пов'язаним з втратою контролю і доступністю наркотичних речовин. Крім того, на людину навалюються проблеми, пов'язані з особистими і сімейними відносинами, фінансами, працевлаштуванням, пошуком свого місця в суспільстві.

Все це може стати причиною нового рецидиву! З метою попередження можливого зриву проводиться програма соціальної реабілітації. Соціальна адаптація допомагає людині максимально комфортно, швидко і безболісно повернутися в звичне середовище, успішно подолати всі проблеми, знайти нову роботу, захоплення і інтереси.

Для цього фахівці центру «Медікон» забезпечують своїм клієнтам терапевтичний супровід, так людина відчуває себе більш захищеною і в будь-який момент може звернутися до фахівців за допомогою і консультацією в складних ситуаціях.

Соціальна реабілітації спрямована, щоб людина в повній мірі подолала наркозалежність, налагодила всі сфери свого життя і знову стала повноцінним членом суспільства!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.59 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!