Філії в Черкаській області

Жителі Золотоноші, які зіткнулися з такою проблемою, як наркозалежність в сім'ї, можуть звернутися в наркологічний центр «Медікон», де їм нададуть грамотне, ефективне лікування від наркотиків в Золотоноші, а також допоможуть з проходженням реабілітації!

Чому потрібно звернутися в наркологічний центр в Золотоноші?

Наркотична залежність руйнує не тільки здоров'я, а й саму особистість пацієнта. Більшість наркозалежних не можуть пройти самостійно навіть перший етап одужання - подолати стан наркотичної ломки. Пацієнтам потрібна допомога професійних лікарів і психологів!

Лікування наркоманії в Золотоноші, в наркологічному центрі «Медікон» проводиться комплексно. Спочатку досвідчений лікар-нарколог в Золотоноші проводить детоксикацію його організму, допомагає впоратися з болісною ламкою максимально швидко і безболісно, усуває фізичну залежність.

Потім з людиною працюють вже психологи. Їх основне завдання - допомогти хворому виробити правильні мотивації, тобто усвідомити наявність хвороби, а також необхідність її лікування.

Лікування наркоманії в ЗолотоношіПодальше психологічне лікування, яке проводить наркологічний центр в Золотоноші, направлено, щоб людина подолала депресивний стан, стала дисциплінованішою, усвідомила відповідальність за своє життя, відновила втрачені міжособистісні зв'язки, навчилася вирішувати проблеми, боротися з внутрішніми спокусами і т.д. Психологи центру працюють як з самим пацієнтом, так і з його найближчим оточенням, виявляючи і усуваючи, ті проблеми і чинники, які призвели до розвитку наркотичної залежності.

Велика увага приділяється сімейній терапії. Як правило, члени сім'ї наркозалежного, в результаті постійного стресу, стають психологічно ослабленими, надламаними людьми. Вони не можуть адекватно сприймати хворого, не знають, як з ним поводитися, як правильно надати йому допомогу ... Та їм і самим, в більшості випадків потрібна допомога!

Не варто відкладати вирішення проблем і сподіватися на випадок! Наркоманія прогресує, призводить до важких, незворотних змін в організмі і особистості пацієнта! Саме тому його родичам, які бажають врятувати близьку людину, необхідно якомога швидше звернутися в наркодиспансер в Золотоноші наркологічного центру «Медікон»!

Що таке соціальна реабілітація наркозалежних під час лікування від наркотиків в Золотоноші?

Соціальна реабілітація наркозалежних проводиться після завершення основного терапевтичного курсу, після виписки пацієнта їх центру. У цей період психіка пацієнта ще не цілком стійка, він схильний до спокус, пов'язаним з втратою контролю і доступністю наркотичних речовин. Крім того, на людину навалюються проблеми, пов'язані з особистими і сімейними відносинами, фінансами, працевлаштуванням, пошуком свого місця в суспільстві.

Все це може стати причиною нового рецидиву! З метою попередження можливого зриву проводиться програма соціальної реабілітації. Соціальна адаптація допомагає людині максимально комфортно, швидко і безболісно повернутися в звичне середовище, успішно подолати всі проблеми, знайти нову роботу, захоплення і інтереси.

Для цього фахівці центру «Медікон» забезпечують своїм клієнтам терапевтичний супровід, так людина відчуває себе більш захищеною і в будь-який момент може звернутися до фахівців за допомогою і консультацією в складних ситуаціях.

Соціальна реабілітації спрямована, щоб людина в повній мірі подолала наркозалежність, налагодила всі сфери свого життя і знову стала повноцінним членом суспільства!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Золотоноші

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.59 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!