Філії в Черкаській області

Лікування наркоманії в Смілі Черкаської області тепер можна пройти, звернувшись в місцеве відділення наркологічного центру "Медікон»! Ми не даємо своїм клієнтам неправдивих обіцянок, але надаємо комплексну, професійну допомогу для подолання наркозалежності!

Як допомогти наркозалежному пройти лікування наркоманії в Смілі?

Перше, що повинні зробити близькі люди наркозалежного, - це звернутися за допомогою в наркологічний центр в Смілі «Медікон»!

Лікування наркоманії в Смілі

Проблема полягає в тому, що самі пацієнти рідко усвідомлюють масштабність проблеми і не вважають себе хворими. Як правило, на добровільне лікування погоджуються одиниці, в основному, переживши серйозні потрясіння (сильне передозування, смерть наркозалежного товариша і т.д.).

Примусове лікування від наркотиків в Смілі, яке може запропонувати наркологічний центр «Медікон», не є грубим насильством над особистістю пацієнта. Наші фахівці допомагають людині усвідомити в якій кризовій ситуації вона опинилася, до чого це веде і якими будуть неминучі наслідки. Це допомагає сформувати здорові мотивації і пробудити у пацієнта бажання лікуватися! Потрібно підкреслити, що виробити правильні мотивації у людини, що страждає наркотичною залежністю (особливо при значному стажі) допоможе тільки професійний психолог!

Іноді примусове лікування може носити екстрений характер. У разі передозування, отруєння необхідно викликати фахівців додому! Наркодиспансер в Смілі наркологічного центру «Медікон» надає і таку послугу! Надання термінової медичної допомоги, проведення екстреної детоксикації, яку надасть кваліфікований нарколог в Смілі - допоможе врятувати життя вашій близькій людині і уникнути розвитку вкрай небажаних, іноді незворотних наслідків.

Дуже важливо на перших етапах лікування ізолювати людину від звичного середовища і згубно впливаючого на його оточення, саме для цього і необхідна госпіталізація. При необхідності, ми можемо безкоштовно доставити пацієнта до лікувального закладу! Вже буквально за першу добу перебування в клініці стан хворого значно поліпшується, як у фізичному, так і в емоційному плані.

Під час лікувального курсу, який триває півроку, людина отримує комплексну медичну і психологічну допомогу. Працює з психологами, займається в групах взаємодопомоги, відвідує тренінги, семінари і сеанси сімейної психотерапії. В результаті, пацієнт виходить з центру з новими життєвими прагненнями і цілями, має навички подолання проблем і стабілізації настрою без допомоги наркотичних засобів. Саме таким шляхом і досягається повна свобода від наркозалежності!

Як проходить реабілітація в наркологічному центрі в Смілі?

Коли пацієнт залишає наркологічний центр і опиняється віч-на-віч з спокусами і життєвими труднощами, починається дуже небезпечний період, який може погіршити всі результати лікування! Щоб цього не сталося, фахівці наркологічного центру «Медікон» розробили для своїх клієнтів комплексну програму реабілітації, яка включає в себе наступне:

  • індивідуальні заняття з психологами;
  • консультації родичів, сімейну психотерапію;
  • роботу в групах взаємодопомоги;
  • сприяння в працевлаштуванні;
  • забезпечення терапевтичного супроводу.

Важливо, щоб людина не відчувала себе самотньою, відчувала допомогу і підтримку з боку рідних, друзів і фахівців, оскільки в іншому випадку, висока ймовірність того, що вона знову повернеться до наркотиків!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.61 (124 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!