Філії в Черкаській області

Лікування наркоманії в Смілі Черкаської області тепер можна пройти, звернувшись в місцеве відділення наркологічного центру "Медікон»! Ми не даємо своїм клієнтам неправдивих обіцянок, але надаємо комплексну, професійну допомогу для подолання наркозалежності!

Як допомогти наркозалежному пройти лікування наркоманії в Смілі?

Перше, що повинні зробити близькі люди наркозалежного, - це звернутися за допомогою в наркологічний центр в Смілі «Медікон»!

Лікування наркоманії в Смілі

Проблема полягає в тому, що самі пацієнти рідко усвідомлюють масштабність проблеми і не вважають себе хворими. Як правило, на добровільне лікування погоджуються одиниці, в основному, переживши серйозні потрясіння (сильне передозування, смерть наркозалежного товариша і т.д.).

Примусове лікування від наркотиків в Смілі, яке може запропонувати наркологічний центр «Медікон», не є грубим насильством над особистістю пацієнта. Наші фахівці допомагають людині усвідомити в якій кризовій ситуації вона опинилася, до чого це веде і якими будуть неминучі наслідки. Це допомагає сформувати здорові мотивації і пробудити у пацієнта бажання лікуватися! Потрібно підкреслити, що виробити правильні мотивації у людини, що страждає наркотичною залежністю (особливо при значному стажі) допоможе тільки професійний психолог!

Іноді примусове лікування може носити екстрений характер. У разі передозування, отруєння необхідно викликати фахівців додому! Наркодиспансер в Смілі наркологічного центру «Медікон» надає і таку послугу! Надання термінової медичної допомоги, проведення екстреної детоксикації, яку надасть кваліфікований нарколог в Смілі - допоможе врятувати життя вашій близькій людині і уникнути розвитку вкрай небажаних, іноді незворотних наслідків.

Дуже важливо на перших етапах лікування ізолювати людину від звичного середовища і згубно впливаючого на його оточення, саме для цього і необхідна госпіталізація. При необхідності, ми можемо безкоштовно доставити пацієнта до лікувального закладу! Вже буквально за першу добу перебування в клініці стан хворого значно поліпшується, як у фізичному, так і в емоційному плані.

Під час лікувального курсу, який триває півроку, людина отримує комплексну медичну і психологічну допомогу. Працює з психологами, займається в групах взаємодопомоги, відвідує тренінги, семінари і сеанси сімейної психотерапії. В результаті, пацієнт виходить з центру з новими життєвими прагненнями і цілями, має навички подолання проблем і стабілізації настрою без допомоги наркотичних засобів. Саме таким шляхом і досягається повна свобода від наркозалежності!

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Як проходить реабілітація в наркологічному центрі в Смілі?

Коли пацієнт залишає наркологічний центр і опиняється віч-на-віч з спокусами і життєвими труднощами, починається дуже небезпечний період, який може погіршити всі результати лікування! Щоб цього не сталося, фахівці наркологічного центру «Медікон» розробили для своїх клієнтів комплексну програму реабілітації, яка включає в себе наступне:

  • індивідуальні заняття з психологами;
  • консультації родичів, сімейну психотерапію;
  • роботу в групах взаємодопомоги;
  • сприяння в працевлаштуванні;
  • забезпечення терапевтичного супроводу.

Важливо, щоб людина не відчувала себе самотньою, відчувала допомогу і підтримку з боку рідних, друзів і фахівців, оскільки в іншому випадку, висока ймовірність того, що вона знову повернеться до наркотиків!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Смілі

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.61 (124 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!