Філії в Черкаській області

Позвонить прямо сейчас
x

Якщо вашої родини торкнулася така біда, як наркозалежність, важливо усвідомити - це серйозна медична проблема і допомогти в її вирішенні можуть тільки профільні фахівці високого рівня кваліфікації. Саме таку допомогу можна отримати в наркологічному центрі «Медікон», що надає комплексне лікування наркоманії в Умані (Черкаська область)!

Програма лікування наркоманії в Умані

Лікування від наркотиків в Умані, яке надає наркологічний центр «Медікон», починається з госпіталізації пацієнта і приміщення його в комфортну психологічну обстановку. Основоположними принципами успішного лікування наркозалежного є наступне:

  • формування мотивації пацієнта до одужання;
  • комплексний, але індивідуальний підхід при складанні терапевтичного курсу;
  • створення комфортної, доброзичливої атмосфери;
  • ізоляція людини від суспільства людей, які вживають наркотичні речовини.

Програму лікування, яку проводить наркологічний центр в Умані «Медікон» можна розділити на 2 основні етапи:

  1. Фізична реабілітація.
  2. Психологічна реабілітація.

На перших етапах терапевтичного курсу з пацієнтом працює кваліфікований лікар-нарколог в Умані, який після попередньої діагностики, проводить детоксикацію. Програма детоксикації полегшує хворобливий стан при ломці, очищає організму від токсичних отруйних речовин, відновлює його нормальну роботу. Основне завдання детоксикації - це зниження фізіологічної тяги до речовин наркотичного характеру, з наступним звільненням людини від хімічної залежності.

Весь час перебування в наркологічному центрі «Медікон» з пацієнтом працюють професійні психологи та психотерапевти. Фахівці допомагають людині в повній мірі усвідомити наявну проблему, відновити здорове мислення, придбати реальні життєві цілі і цінності.

Психологічна реабілітація після формування здорових мотивацій спрямована досягнення наступних цілей:

  • відновлення здатності пацієнта до навчання;
  • навчання пацієнта вирішувати життєві проблеми і труднощі, не шукаючи укриття в наркотику;
  • усунення провокуючих чинників і внутрішніх проблем, які спровокували розвиток наркозалежності;
  • навчання людини здатності радіти життю і покращувати свій психологічний стан, не вдаючись до вживання наркотиків.

>Лікування наркоманії в Умані

Програма реабілітації в наркологічному центрі в Умані

Людина є невід'ємною частиною соціуму, тому відносини в родині і в суспільстві відіграють важливу роль для повного відновлення наркозалежного. Соціальна реабілітація починається ще в період перебування людини в центрі «Медікон».

Наркодиспансер в Умані практикує заняття пацієнтів в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», які допомагають налагодити міжособистісні зв'язки, навчитися працювати в колективі, взаємодіяти з іншими людьми. Невід'ємною частиною програми реабілітації є і сеанси сімейної психотерапії. Як правило, в сім'ях наркозалежних вкрай нездорова психологічна обстановка, і рідні пацієнта не менше його самого потребують професійної допомоги. Робота з фахівцями допомагає позбутися від помилкових стереотипів і налагодити сімейні відносини, що вкрай важливо для успішної реабілітації пацієнта!

Після виписки з центру пацієнту забезпечується терапевтичний супровід. Людина відвідує центр, працює з психологом, займається в групах взаємодопомоги. Це дозволяє йому зберегти тверезість мислення, навчитися справлятися з новими реальними проблемами і утримуватися від спокуси знову знайти забуття в наркотичному дурмані. Ефективність повної програми реабілітації наркозалежних становить близько 50%, що є дуже хорошим показником!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.18 (130 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!