Багато сімей знайомі з проблемою лікування наркоманії в Чернігові не з чуток. Хтось не може переконати чоловіка почати боротьбу з цією патологічною залежністю, хтось втомився від того, що улюблений син або дочка виносить з дому цінні речі в надії продати і придбати чергову дозу, ну а деякі вже втратили когось із рідних. Заради чого все це починати? На що наркоман свідомо змінює своє життя, здоров'я, душу? Заради швидкоплинного відчуття блаженства, ейфорії? Чи не занадто велика ціна?

З історії питання ...

Відповісти на ці животрепетні питання однозначно неможливо. А поки наркоманія відмінно прижилася на українському ґрунті, починаючи з 80-х років ХХ століття. Сьогодні в лікуванні наркоманії потребують тисячі молодих людей в нашій країні. Якщо Америці і багатьох країнах Європи вдалося якщо не повністю викорінити цю проблему, то, по крайней мере, контролювати її поширення, то Україна перебуває лише на стартовій лінії цього нелегкого і тривалого шляху. В ідеалі він передбачає консолідацію сил влади і соціальних служб, значні фінансові вкладення в адекватне реформування наркологічної служби та, безумовно, компетентних лікарів. З останнім все складається не так просто, як би хотілося.

Так, багато фахівців, проводячи лікування наркоманії, обмежуються підтримуючої замісною терапією або медикаментозної боротьбою з проявами фізичної залежності у вигляді «ломки». При цьому вирішальний фактор одужання, психологічна реабілітація з соціальним супроводом, нерідко ігнорується.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

«Медікон»: лікування наркоманії в Чернігові

Уже 11-й рік усім видам залежності (наркоманії, алкоголізму, ігроманії) успішно протистоять фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Професійна робота психологів, психотерапевтів, наркологів, консультантів по хімзавісімості апробована в багатьох великих містах України, а висока успішність програми реабілітації доведена.

Так сотні колишніх наркоманів, які звернулися за допомогою в «Медікон», саме тут знайшли шанс почати все спочатку. Вони повернулися в сім'ю, відновилися на роботі і продовжують вести той спосіб життя, де наркотиків відтепер не місце.

Лікування наркоманії (Чернігів) тут проходить комплексно і поетапно, виходячи з принципів відомої програми «12 кроків», тому передбачає піврічне перебування реабілітанта в стаціонарних умовах з неможливістю зустрітися з «друзями-наркоманами» і вже тим більше отримати від них чергову дозу.

Ключовими етапами лікування наркоманії в Чернігові на базі наркоцентру «Медікон» є:

  1. Очищення організму детокс-методом;
  2. Робота з психологом в контексті формування стійкої мотивації «зав'язати» з наркотиками з метою змінити власну поведінку і світогляд;
  3. Індивідуальні та колективні форми роботи над відтворенням комунікативного потенціалу в спецгрупи з близькими людьми і іншими співзалежних;
  4. Реінтеграція - адаптаційний період повернення в соціум.

Ставши активним учасником терапевтичного діалогу «спеціаліст↔реабілітант», в «Медіконі» людина гарантовано отримує компетентний підхід, турботу, увагу і співучасть у вирішенні проблеми наркозалежності.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.84 (88 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!