Філії в Чернігівській області

Позвонить прямо сейчас
x

Проблема наркотичної залежності набуває все більш широку поширеність вже не тільки в обласних центрах, а й у маленьких містах. Отримати лікування від наркотиків в Ніжині тепер можна, звернувшись в місцеве відділення Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Наркологічний центр в Ніжині: 4 кроки до зцілення

Лікування наркоманії в НіжиніЛікування наркоманії в Ніжині, в наркологічному центрі «Медікон» складається з декількох послідовних етапів, проходження яких дає людині можливість повністю позбутися від наркозалежності. Що являють собою?

  1. Очищення організму, усунення хімічної залежності. На даному етапі лікар-нарколог в Ніжині проводить обов'язкову детоксикацію, мета якої - усунути абстинентний синдром і наркотичну ломку, головне - це зробити людину фізіологічно незалежною від наркотику.
  2. Психологічна корекція - на цьому етапі з пацієнтом індивідуально працюють психологи, допомагаючи йому виробити правильні мотивації, усвідомити помилковість обраного шляху, його неминучі наслідки і необхідність лікуватися далі.
  3. На третьому етапі терапевтичного курсу відновлюються міжособистісні зв'язки, втрачені і зруйновані пацієнтом в період вживання наркотичних речовин. Для цього клієнти центру «Медікон» працюють в групах взаємодопомоги, займаються за програмою «12 кроків», що дозволяє їм знайти нових друзів - однодумців, відвідують сеанси сімейної психотерапії, спрямованої на створення сприятливого мікроклімату і побудову нових довірчих відносин зі своїми близькими.
  4. Завершальний етап лікування - це реабілітація і ресоціалізація. На цьому етапі співробітники наркологічного центру «Медікон» роблять все можливе для того, щоб людина, що завершила терапевтичний курс, максимально комфортно і безболісно повернулася у звичне середовище перебування, знайшла своє місце в соціумі, навчилася вирішувати реальні проблеми, що накопичилися за час її перебування в наркотичному дурмані. Ще одне важливе завдання реабілітаційного періоду - це закріплення досягнутих результатів і попередження можливого рецидиву.

Такий комплексний і поетапний підхід, який пропонує наркологічний центр в Ніжині «Медікон», дає можливість людині, повністю змінити модель поведінки і стати по-справжньому незалежною від наркотика!

Додаткові методи лікування від наркотиків в Ніжині

Наркодиспансер в Ніжині наркологічного центру «Медікон» для лікування своїх пацієнтів застосовує тільки ліцензовані методики, ефективність яких перевірена і доведена світовою практикою. Однак ми усвідомлюємо, що кожен наш клієнт - це окрема особистість, зі своїми проблемами та особливостями. Тому терапевтична схема підбирається індивідуально, після проведення медичної діагностики і бесіди з психологом. В якості додаткових способів лікування, фахівці наркологічного центру «Медікон» використовують такі методики:

  • трудотерапія;
  • Генштальд-терапія;
  • поетапна соціальна підтримка;
  • аутотренінг;
  • релаксаційні техніки;
  • емотивно-раціональна терапія.

Велике значення має також той факт, що перебуваючи в стінах нашого наркологічного центру, пацієнт постійно зайнятий. Він займається спортом, працює з психологами, відвідує тренінги, лекції і семінари, займається самоосвітою, буває на культурних заходах. Таким чином, людина, в силу перманентної роботи над собою, нових емоцій і вражень, все рідше згадує про наркотик, а головне усвідомлює, що життя може бути яскравим і насиченим і без наркотичного дурману!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.71 (123 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!