Проблема наркотичної залежності набуває все більш широку поширеність вже не тільки в обласних центрах, а й у маленьких містах. Отримати лікування від наркотиків в Ніжині тепер можна, звернувшись в місцеве відділення Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Наркологічний центр в Ніжині: 4 кроки до зцілення

Лікування наркоманії в НіжиніЛікування наркоманії в Ніжині, в наркологічному центрі «Медікон» складається з декількох послідовних етапів, проходження яких дає людині можливість повністю позбутися від наркозалежності. Що являють собою?

  1. Очищення організму, усунення хімічної залежності. На даному етапі лікар-нарколог в Ніжині проводить обов'язкову детоксикацію, мета якої - усунути абстинентний синдром і наркотичну ломку, головне - це зробити людину фізіологічно незалежною від наркотику.
  2. Психологічна корекція - на цьому етапі з пацієнтом індивідуально працюють психологи, допомагаючи йому виробити правильні мотивації, усвідомити помилковість обраного шляху, його неминучі наслідки і необхідність лікуватися далі.
  3. На третьому етапі терапевтичного курсу відновлюються міжособистісні зв'язки, втрачені і зруйновані пацієнтом в період вживання наркотичних речовин. Для цього клієнти центру «Медікон» працюють в групах взаємодопомоги, займаються за програмою «12 кроків», що дозволяє їм знайти нових друзів - однодумців, відвідують сеанси сімейної психотерапії, спрямованої на створення сприятливого мікроклімату і побудову нових довірчих відносин зі своїми близькими.
  4. Завершальний етап лікування - це реабілітація і ресоціалізація. На цьому етапі співробітники наркологічного центру «Медікон» роблять все можливе для того, щоб людина, що завершила терапевтичний курс, максимально комфортно і безболісно повернулася у звичне середовище перебування, знайшла своє місце в соціумі, навчилася вирішувати реальні проблеми, що накопичилися за час її перебування в наркотичному дурмані. Ще одне важливе завдання реабілітаційного періоду - це закріплення досягнутих результатів і попередження можливого рецидиву.

Такий комплексний і поетапний підхід, який пропонує наркологічний центр в Ніжині «Медікон», дає можливість людині, повністю змінити модель поведінки і стати по-справжньому незалежною від наркотика!

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Додаткові методи лікування від наркотиків в Ніжині

Наркодиспансер в Ніжині наркологічного центру «Медікон» для лікування своїх пацієнтів застосовує тільки ліцензовані методики, ефективність яких перевірена і доведена світовою практикою. Однак ми усвідомлюємо, що кожен наш клієнт - це окрема особистість, зі своїми проблемами та особливостями. Тому терапевтична схема підбирається індивідуально, після проведення медичної діагностики і бесіди з психологом. В якості додаткових способів лікування, фахівці наркологічного центру «Медікон» використовують такі методики:

  • трудотерапія;
  • Генштальд-терапія;
  • поетапна соціальна підтримка;
  • аутотренінг;
  • релаксаційні техніки;
  • емотивно-раціональна терапія.

Велике значення має також той факт, що перебуваючи в стінах нашого наркологічного центру, пацієнт постійно зайнятий. Він займається спортом, працює з психологами, відвідує тренінги, лекції і семінари, займається самоосвітою, буває на культурних заходах. Таким чином, людина, в силу перманентної роботи над собою, нових емоцій і вражень, все рідше згадує про наркотик, а головне усвідомлює, що життя може бути яскравим і насиченим і без наркотичного дурману!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.71 (123 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!