Філії в Чернігівській області

Позвонить прямо сейчас
x

Для того щоб пройти лікування наркоманії в Прилуках Чернігівської області, потрібно просто зателефонувати за номером місцевого відділу наркологічного центру «Медікон»! Центр «Медікон», що діє в Україні протягом 11 з гаком років, має всі необхідні ресурси для надання наркозалежному і членам його сім'ї адекватної і професійної допомоги!

З чого починається лікування наркоманії в Прилуках?

Перше з чого має починатися лікування від наркотиків в Прилуках - це госпіталізація пацієнта. Таким чином, людина захищається від впливу, несприятливо впливаючого на його оточення і зовнішнього середовища, придбання наркотику стає для нього недоступним. Це дуже важливий момент, оскільки на початкових етапах наркозалежна людина не контролює себе і може зірватися в будь-який момент.

Лікування наркоманії в ПрилукахНаркологічний центр в Прилуках «Медікон» забезпечує пацієнтам бережний, дбайливий догляд, цілодобове спостереження з боку профільних фахівців, затишну і спокійну обстановку, перебування в колективі виключно тверезих людей також робить свій вплив, допомагаючи справитися з тягою до наркотичної речовини.

Далі нарколог в Прилуках проводить заходи щодо детоксикації, метою яких є зняття болючого стану ломки, зниження фізичної потреби в наркотиках, відновлення нормального функціонування внутрішніх органів і систем, уражених речовинами наркотичного характеру.

Ми намагаємося не використовувати для цих цілей методи кодування або потужні медикаментозні препарати. Куди ефективнішою, а також безпечною є детоксикація, проведена за допомогою біологічних методів. Наші пацієнти займаються бігом, фізкультурою, вживають сорбенти, вітаміни, потіють в парильні, очищаючи свій організм. Результатом успішної детоксикації є повне усунення фізіологічної залежності від наркотичної речовини.

Психологічна реабілітація в наркологічному центрі в Прилуках

Щоб людина повністю позбувся тяги до наркотичних речовин, потрібно змінити саму його поведінкову модель, допомогти знайти нові, здорові цілі, інтереси. Зробити це хворому допомагають кваліфіковані фахівці наркологічного центру «Медікон» - психологи і психотерапевти.

Перший крок - це формування мотивацій до проведення лікування. Якщо пацієнт усвідомлює кризу, в якій він опинився, розуміє можливі наслідки і щиро бажає їм запобігти, тоді можливо успішне лікування.

Методи психологічної реабілітації наркозалежних наркодиспансер в Прилуках наркологічного центру «Медікон» застосовує такі:

  • індивідуальна і колективна психологічна робота;
  • трудотерапія;
  • Генштальд-терапія;
  • аутогенна релаксація;
  • сімейна психотерапія.

Пацієнти займаються колективною психотерапією, працюючи за програмою «12 кроків». Така робота не тільки допомагає зміцнити мотивації і дає додатковий стимул до лікування, важливо ще й те, що людина стає частиною колективу, отримує підтримку, вчиться взаємодіяти з оточуючими. Всі ці звички стануть в нагоді йому в період соціальної адаптації.

Сімейна психотерапія спрямована на відновлення сімейних відносин, які, як правило, руйнуються при тривалому стажі наркозалежності пацієнта. Близькі люди знову вчаться довіряти один одному, розуміти один одного і надавати необхідну підтримку

Після виписки з клініки пацієнт виявляється один на один з реальними життєвими проблемами, що може привести до чергового зриву. Для попередження рецидиву йому забезпечується терапевтичний супровід, як мінімум на півроку.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.36 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и -32 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1361  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!