Реабілітаційний центр «Медікон» пропонує комплексне, професійне лікування наркотичної залежності на анонімних умовах. Фахівці клініки надають пацієнтам всебічну допомогу - як медичну, так і психологічну. Після завершення терапевтичного курсу проводиться ресоціалізація, спрямована на комфортну, успішну адаптацію колишніх наркозалежних в соціумі. Програма лікування складається з декількох основних етапів.

Попередня діагностика

На початковому етапі фахівці наркоклініки проводять первинну консультацію. Вивчають стан пацієнта, стаж наркоманії, характер вживаних речовин. Медичне обстеження дає можливість оцінити фізичне здоров'я людини, виявити наявність супутніх захворювань, ускладнень.

Психологічні консультації, тести дозволяють визначити психоемоційний стан пацієнта, його психотип, характер, рівень мотивацій, можливу схильність до розвитку патологічних залежностей. Спеціалісти також з'ясовують причини, що спровокували наркоманію у конкретному клінічному випадку.

Далі, виходячи з результатів діагностики, тестування, аналізу зібраного анамнезу, додаткової інформації, розробляється індивідуальна програма реабілітації.

Лікування наркоманії в Чернівцях

Детоксикація

Програма Детокс є медичну процедуру, що дозволяє очистити організм хворого від залишків хімічних допінгів, токсичних речовин, відновити роботу внутрішніх органів і систем, які постраждали в результаті вживання наркотиків.

За допомогою детоксикації купіруються хворобливі симптоми, знайомі кожному наркозалежному:

 • суглобові та м'язові болі;
 • тремор;
 • отруєння, інтоксикація організму;
 • порушення ниркових функцій;
 • розлади у функціонуванні травної системи, органів шлунково-кишкового тракту;
 • підвищені або ж знижені показники температури тіла;
 • порушення сну;
 • печінкові патології.

За допомогою детоксикаційних заходів знімається стан наркотичної ломки, купіруються прояви хімічної залежності від штучних допінгів. Процедура проводиться досвідченим лікарем-наркологом, який в індивідуальному порядку підбирає спосіб детоксикації, які підходять для неї препарати.

Програма Детокс дозволяє в найкоротші терміни стабілізувати фізичний і психоемоційний стан пацієнта, підготувати його до подальшого лікування.

Психологічна реабілітація

Психологічна реабілітація - це найбільш важливий і тривалий етап у лікуванні наркотичної залежності. Для відновлення психоемоційного стану людини потрібно значно більше часу, ніж для подолання хімічної залежності.

Детоксикація тимчасово усуває тягу до вживання наркотиків на фізіологічному рівні. Однак жага до вживання залишається у свідомості хворого, і без грамотної психокорекції все закінчиться черговим рецидивом.

Пацієнт залишається психоемоційно нестабільним, схильним до різких перепадів настрою, нездатним контролювати себе. Для того щоб подолати такий стан, потрібна тривала робота. З реабілітантами займаються психологи, реабілітологи, психотерапевти, адиктологи.

Спочатку фахівці працюють над мотиваціями пацієнта, допомагають йому усвідомити всю серйозність ситуації й необхідність лікування. Далі виявляються психологічні причини розвитку залежності та шукаються шляхи їх усунення.

На наступному етапі до індивідуальних консультацій приєднуються заняття у групах взаємодопомоги з принципів знаменитої програми «12 кроків». Доповнюється курс наступними психотерапевтичними методиками:

 • Гештальт-терапія;
 • арт-терапія;
 • сеанси сімейного системного психоаналізу;
 • працетерапія.

Психологічна реабілітація дозволяє стабілізувати психоемоційний стан пацієнта, навчитися долати кризові ситуації та відчувати позитивні емоції, не вдаючись до вживання штучних допінгів.

Лікування наркоманії в Чернівцях

Соціальна реабілітація

Ще в період перебування реабілітанта в клініці його починають готувати до виходу в соціум, повернення у звичне середовище. Фахівці допомагають людині відновити втрачені якості особистості, міжособистісні зв'язки, знайти нові цілі, навички взаємодії з іншими людьми. Скорегувати поведінкову модель реабілітанта дозволяє методика когнітивно-поведінкової терапії.

Велика увага приділяється питанням духовного зростання та особистісного розвитку пацієнта. Різні лекції, тренінги та майстер-класи дають можливість набути нових знань, вміння, які знадобляться в подальшому житті. Фахівці центру не залишають своїх підопічних і після виписки з клініки, надаючи їм терапевтичний супровід.

Закріплення результатів

Для того щоб уникнути можливого рецидиву, людині потрібно постреабілітація і закріплення досягнутих результатів. Після повернення з клініки в звичне середовище перебування ризики зриву значно підвищуються. Людина все ще залишається психоемоційно нестабільним, схильним до спокусам.

Повертаючись додому, реабілітант позбавляється контролю з боку фахівців, постійної допомоги. Наркотики знову стають доступними до вживання. Якщо додати негативний вплив колишнього оточення й переживання, пов'язані зі скупченими проблемами, стає зрозумілою є висока ймовірність рецидиву.

Уникнути настільки небажаних наслідків, досягти стабільної ремісії дозволяє терапевтичне супровід, що надається кожному випускнику. В умовах відкритого стаціонару реабілітанти продовжують відвідувати заняття в групах взаємодопомоги, тренінги й семінари, терапевтичні табори.

Велика робота проводиться з родичами колишніх наркозалежних, оскільки від обстановки в сім'ї та відносин з близьким оточенням багато в чому залежить тривалість ремісії. З цієї причини родичам надається психологічна допомога, лікування співзалежності. Відновити теплі, довірчі відносини між близькими людьми дозволяють сеанси сімейної психотерапії.

З реабілітантами працюють волонтери, соціальні працівники. Колишнім наркозалежним допомагають вирішити питання, пов'язані з отриманням освіти, підвищенням рівня кваліфікації, самореалізацією, працевлаштуванням. Реабілітанти відвідують зустрічі випускників, різні культурні заходи, що дозволяють проводити дозвілля у тверезому оточенні, заводити нові знайомства, міняти коло спілкування.

Дана комплексна програма постреабілітаціі дає можливість закріпити результати лікування, уникнути зриву, знайти своє місце в суспільстві та підвищити якість життя.

Ефективне лікування наркотичної залежності в Чернівцях

Сучасні великі міста сповнені спокус. Не дивно, що в Чернівцях проблема наркотичної залежності стоїть надзвичайно гостро, особливо серед підлітків і молоді. Незважаючи на діючий наркодиспансер, кількість наркоманів постійно зростає. Важливо розуміти, що самостійне лікування наркотичної залежності неможливо. Хвороба вражає фізичне здоров'я, психіку, особистість людини, проникає в усі сфери його життя.

Помітивши перші прояви наркоманії у родича, необхідно в терміновому порядку звертатися за професійною допомогою. Сучасні приватні спеціалізовані центри лікування проводять анонімно без взяття на облік. Для боротьби з наркотичною залежністю застосовуються найефективніші, інноваційні методики, практикується індивідуальний підхід.

У ході реабілітації пацієнти отримують медичну, психологічну та соціальну допомогу. Позитивний результат можливий навіть у найбільш складних і запущених клінічних випадках. Про це свідчить статистика, а також численні відгуки колишніх наркозалежних пацієнтів та їх родичів.

Отримати індивідуальну професійну консультацію, задати питання можна зателефонувавши за контактним номером телефону чернівецького відділення реабілітаційного центру «Медікон» або заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті. Клініка працює в цілодобовому режимі, без перерв і вихідних.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.84 (56 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!