Філії в Чернівецькій області

В наші будинки, міста, родини, школи вже давно увійшла біда, ім'я якої - наркоманія. Вона становить небезпеку абсолютно для всіх, але особливо деструктивному впливу психотропних речовин схильні молоді люди з ще не усталеними моральними принципами і психічної організацією.

Спектр причин наркоепідемії

Серед провокаторів наркозалежності фахівці, які проводять лікування наркоманії в Чернівцях, виділяють:

  • соціальні фактори - в разі, якщо вживання наркотиків заохочується в тій групі людей, з якою себе ідентифікує людина, яка вирішила не відставати від «друзів&raquo
  • бажання отримати задоволення;
  • загальна доступність наркотиків;
  • зацікавленість в нових відчуттях;
  • достаток і пошук нових видів розваг.

Варто зазначити, що таким узагальненим терміном, як «наркоманія», прийнято називати кілька різновидів залежності:

  • наркотична толерантність - переносимість і подальша необхідність у вживанні дози наркотику, яка з часом тільки збільшується;
  • фізична залежність - стан, що викликається наркотиками, алкоголем і тютюном;
  • психічний потяг - саме підступне. Виникає незалежно від наявності залежності на рівні фізіології. В результаті людина відчуває непереборне бажання вживати наркотик.

Незважаючи на те, що людство далеко зробило крок у вивченні видів наркотиків, специфіки їх впливу, проблема ефективних методів лікування наркоманії досі залишається актуальною.

Головна проблема полягає в тому, що боротися з проявами наркозалежності на рівні психіки вкрай складно. Якщо з клінічною картиною абстинентного синдрому і паралельним очищенням організму наркомана успішно працюють багато медустанови, то спонукати залежної людини назавжди забути про своє нарковлеченіі можуть не всі. Компетентний фахівець, який проводить лікування наркоманії, повинен володіти техніками переконання, новітніми апробованими психологічними методиками і, безумовно, талантом лікувати.

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Лікування наркоманії в Чернівцях: куди звернутися?

Сформувати атмосферу справжнього розуміння, підтримки наркозалежних з високими показниками результативності реабілітаційного курсу вдалося фахівцям Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Особливість цього центру з 10-річним досвідом роботи з усіма видами залежності полягає в гармонійній консолідації медикаментозного лікування в процесі детоксикації та реальної допомоги в психосоціальної адаптації пацієнтів.

Медіконовскі співробітники в процесі лікування наркоманії в Чернівцях посилаються на відому в усьому світі методикою «12 кроків». Так реабілітанти долають залежність не тільки індивідуально, але і в спеціальних групах за принципом співучасті. Для цього досвідчені психологи та психотерапевти розробили насичені програми тренінгів, колективних психотерапевтичних занять в батьківських групах та ін. Форми терапії.

Поетапне лікування наркоманії (Чернівці) наркоцентром «Медікон» триває 6 місяців. Воно проходить анонімно, з індивідуальним підходом до кожної людини. Гарних результатів сприяють жорсткі вимоги до дисципліни, самоорганізації реабілітантів і абсолютна закритість стаціонарів.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Чернівцях

Ціни лікування наркоманії в Чернівцях

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.84 (56 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!