Філії в Чернівецькій області

Людям, яким необхідно пройти комплексне, професійне лікування наркоманії в Новодністровську, слід негайно звернутися до місцевої філії реабілітаційного центру «Медікон». Центр «Медікон» за 11 років своєї успішної роботи завоював безліч позитивних відгуків і зміг допомогти більш ніж 1270 наркозалежним.

Про роботу наркологічного центру в Новодністровську

Наркологічний центр «Медікон» має свої філії в 14 українських містах і продовжує активно розвивати свою мережу. У центрі працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які застосовують виключно інноваційні сертифіковані методики. Згідно зі статистичними даними, середня ефективність роботи центру становить близько 30%, що є дуже хорошим показником.

Центр «Медікон» відрізняє комплексний підхід до вирішення проблеми наркотичної залежності. Пацієнтам тут надається професійна допомога медичного персоналу і психологів, а також сприяння з подальшою соціальною адаптацією і реабілітацією. Працює центр анонімно, гарантуючи своїм хворим суворе дотримання конфіденційності.

Лікування наркоманії в Новодністровську

Для пацієнтів в реабілітаційному центрі «Медікон» створені комфортні умови проживання. Палати обладнані сучасними меблями, необхідною технікою. У центрі працює сауна, спортивний і тренажерний зали. Крім того, для пацієнтів організовано здорове, правильно збалансоване, комплексне харчування, також співробітники центру «Медікон» дбають про організацію дозвілля та цікаве проведення часу своїх хворих.

Як ми проводимо лікування від наркотиків в Новодністровську

Лікування від наркотиків в Новодністровську в центрі «Медікон» проводиться, як правило, після госпіталізації пацієнта. Складність на початкових етапах терапевтичного процесу полягає в тому, що людина може відмовлятися від лікування, заперечувати свою залежність, і тут прийняти правильне рішення йому допоможуть досвідчені фахівці центру.

Але навіть в процесі реабілітації у наркозалежних часто відбуваються зриви, виникає непереборна тяга до вживання наркотику. Тому госпіталізація і тимчасова ізоляція хворого, плюс цілодобова допомога психологів, лікарів і консультантів з питань хімічної залежності - це гаранти успішного лікування, що дозволяє домагатися стійких позитивних результатів.

Після надходження в наркологічний центр в Новодністровську «Медікон» проводиться діагностика пацієнта, а також заходи щодо детоксикації. Грамотний нарколог в Новодністровську акуратно і гранично безболісно виводить людину з тяжкого стану наркотичної ломки, очищаючи його організм від наркотичних речовин і продуктів їх розпаду. У центрі «Медікон» віддається перевага біологічним методам детоксикації (біг, спорт, сауна, вітамінотерапія). Крім того, для допомоги наркозалежним, які знаходяться у важкому фізичному стані, застосовуються методи медикаментозної терапії, антідодного лікування, підшивки, кодування, прийом сорбентів.

Після усунення фізіологічної потреби в наркотиках і адаптації в нових умовах з пацієнтами проводяться інтенсивні психотерапевтичні заняття. Застосовуючи такі методики, як індивідуальна, колективна, сімейна психотерапії, Гештальд-терапія, трудотерапія, робота в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», фахівці центру «Медікон» поступово позбавляють хворого від психологічної залежності, що особливо важливо. Людина набуває нові цілі, інтереси і стійку мотивацію до того, щоб жити тверезим, повноцінним і здоровим життям!

Зробіть перший крок на шляху до свободи від наркозалежності - зателефонуйте в наркодиспансер в Новодністровську «Медікон»!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!