Детоксикація організмаДетокс або Детоксикація - дослівний переклад "очищення організму від токсинів", фізичним, біологічним чи хімічним методами. Токсини - це шкідливі для організму отрути, які порушують функцію роботи клітини і руйнують її, особливо у тих, хто вживає алкоголь або наркотики. Основне завдання детоксикації-поліпшення роботи печінки. Коли наша життєво важлива залоза не справляється з переробкою отрут, в кровоносній системі починає циркулювати велика кількість токсинів, які тягнуть за собою збій у функціонуванні різних систем в організмі.

Також печінка починає посилати тривожні сигнали у вигляді шкірних захворювань, головних болів, хронічної стомлюваності.

Фізичний метод детоксикації є механічне видалення токсинів за допомогою промивання шлунка, викликання блювання, очищення слизових оболонок, шкіри за допомогою методики фільтрації.

; Хімічний метод використовується для нейтралізації і дезактивації токсинів, які потрапляють в організм людини, за допомогою антидотной терапії і введення різних сорбентів в травний тракт, підшивки, кодування.

Біологічний метод детоксікаціі- це необхідна процедура для реабілітації наркоманів і алкоголіків. Цей метод є медикаментозним способом очищення. Впливає на організм введенням вакцин, сироватки, спеціальних розчинів для зв'язування або виведення з організму токсинів вживаної речовини.;За допомогою біологічного методу детоксикації знімається абстинентний синдром, в народі званий "ломка".

Детоксикація хімічна Кожен хімічно залежна людина потребує детоксикації, оскільки після припинення вживання і відмови від вживаної речовини слід абстинентний синдром, який супроводжується різними симптомами, такими як: блювота, безсоння, розлад шлунка, підвищена пітливість, підвищена температура, головний біль, слухові і зорові галюцинації. ;Детоксикація допомагає зняти фізичну ломку і є невіддільною частиною процесу виздоровленія.Сама процедура детоксикації визначається лікарем наркологом і підбирається індивідуально для кожного нужденного.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.81 (83 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!