Позвонить прямо сейчас
x

Детоксикація організмаДетокс або Детоксикація - дослівний переклад "очищення організму від токсинів", фізичним, біологічним чи хімічним методами. Токсини - це шкідливі для організму отрути, які порушують функцію роботи клітини і руйнують її, особливо у тих, хто вживає алкоголь або наркотики. Основне завдання детоксикації-поліпшення роботи печінки. Коли наша життєво важлива залоза не справляється з переробкою отрут, в кровоносній системі починає циркулювати велика кількість токсинів, які тягнуть за собою збій у функціонуванні різних систем в організмі.

Також печінка починає посилати тривожні сигнали у вигляді шкірних захворювань, головних болів, хронічної стомлюваності.

Фізичний метод детоксикації є механічне видалення токсинів за допомогою промивання шлунка, викликання блювання, очищення слизових оболонок, шкіри за допомогою методики фільтрації.

; Хімічний метод використовується для нейтралізації і дезактивації токсинів, які потрапляють в організм людини, за допомогою антидотной терапії і введення різних сорбентів в травний тракт, підшивки, кодування.

Біологічний метод детоксікаціі- це необхідна процедура для реабілітації наркоманів і алкоголіків. Цей метод є медикаментозним способом очищення. Впливає на організм введенням вакцин, сироватки, спеціальних розчинів для зв'язування або виведення з організму токсинів вживаної речовини.;За допомогою біологічного методу детоксикації знімається абстинентний синдром, в народі званий "ломка".

Детоксикація хімічна Кожен хімічно залежна людина потребує детоксикації, оскільки після припинення вживання і відмови від вживаної речовини слід абстинентний синдром, який супроводжується різними симптомами, такими як: блювота, безсоння, розлад шлунка, підвищена пітливість, підвищена температура, головний біль, слухові і зорові галюцинації. ;Детоксикація допомагає зняти фізичну ломку і є невіддільною частиною процесу виздоровленія.Сама процедура детоксикації визначається лікарем наркологом і підбирається індивідуально для кожного нужденного.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (82 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!