Позвонить прямо сейчас
x

Contra Spem Spero (лат.)
«Без надії сподіваюсь»
Леся Українка

Людство познайомилося з наркотиками давно. Так, служителі різних релігій використовували галюциногенні гриби для досягнення містичного екстазу під час обрядів. Гашишем ще в III столітті до н.е. лікували кашель і діарею. Масове захоплення наркотиками почалося з ХІХ століття, коли багато інтелектуалів-авантюристи експериментували з психотропними речовинами, намагаючись затуманити свідомість. Поштовхом для подальшого розвитку став 1938 рік, коли хімік Альберт Хофман вперше синтезував ЛСД. Так в ХХ столітті на фоні вдосконалення лабораторних технологій наркотики стали найлютішим ворогом суспільства, а лікування наркоманії - непростим викликом наркології і психіатрії.

Ситуація в Дніпропетровській області

За результатами національного звіту про наркоситуацію в Україні за 2015 рік, Дніпропетровська область, поряд з іншими південно-східними областями, входить в п'ятірку лідерів за поширенням наркоманії (210 осіб на 100 тис. Населення). Регіон також займає 1-е місце по психічним розладам у наркоманів. Високі показники і ВІЛ-інфікування серед цієї категорії людей.

Всі ці фактори впливають на те, що державні диспансери, які займаються лікуванням наркоманії, працюють в області з великою завантаженістю, а в деяких населених пунктах посаду лікаря-нарколога для підлітків відсутня.

;Лікування наркоманії в Дніпропетровську

На жаль, описана наркоситуації сприяє не консолідації суспільства з метою вирішити проблему, а неконтрольованого поширення псевдоклінік, центрів, сект, які гарантують ефективне лікування наркоманії в Дніпропетровську. Але крім гарної рекламної поліграфії, переконливих слоганів, вибираючи реабілітаційний заклад для себе або когось із ваших близьких, слід звертати увагу на більш значущі чинники: досвід роботи, використовувану методику, рівень медперсоналу та інше.

Наркологічний центр «Медікон»: переможи залежність з нами!

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який успішно проводить лікування наркоманії в Дніпропетровську, працює вже більше 10 років. За цей час команда професіоналів (наркологів психологів, психотерапевтів) вже допомогла понад 1200 реабілітантам.

Фахівці центру переконані, що лікувати наркозалежність потрібно комплексно, тому реабілітація проходить в кілька етапів:

  1. Очищення організму від токсичних речовин шляхом детоксикації;
  2. Робота з психологами (на основі програми «12 кроків») в групах співзалежних з метою напрацювати практику здорового способу життя та сформувати нові життєві орієнтири;
  3. Робота з родичами в батьківських групах з метою відтворити гармонійні сімейні стосунки;
  4. Процес соціальної реінтеграції - допомога людині заново адаптуватися в суспільстві.

Після стандартного 6-місячного перебування в клініці є можливість продовжити реабілітацію з метою закріплення найкращого результату. Лікування наркоманії (Дніпропетровськ) на базі центру «Медікон» відбувається анонімно в комфортабельних котеджах закритого типу.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії Дніпропетровськ
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (59 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!