Contra Spem Spero (лат.)
«Без надії сподіваюсь»
Леся Українка

Людство познайомилося з наркотиками давно. Так, служителі різних релігій використовували галюциногенні гриби для досягнення містичного екстазу під час обрядів. Гашишем ще в III столітті до н.е. лікували кашель і діарею. Масове захоплення наркотиками почалося з ХІХ століття, коли багато інтелектуалів-авантюристи експериментували з психотропними речовинами, намагаючись затуманити свідомість. Поштовхом для подальшого розвитку став 1938 рік, коли хімік Альберт Хофман вперше синтезував ЛСД. Так в ХХ столітті на фоні вдосконалення лабораторних технологій наркотики стали найлютішим ворогом суспільства, а лікування наркоманії - непростим викликом наркології і психіатрії.

Ситуація в Дніпропетровській області

За результатами національного звіту про наркоситуацію в Україні за 2015 рік, Дніпропетровська область, поряд з іншими південно-східними областями, входить в п'ятірку лідерів за поширенням наркоманії (210 осіб на 100 тис. Населення). Регіон також займає 1-е місце по психічним розладам у наркоманів. Високі показники і ВІЛ-інфікування серед цієї категорії людей.

Всі ці фактори впливають на те, що державні диспансери, які займаються лікуванням наркоманії, працюють в області з великою завантаженістю, а в деяких населених пунктах посаду лікаря-нарколога для підлітків відсутня.

;Лікування наркоманії в Дніпропетровську

На жаль, описана наркоситуації сприяє не консолідації суспільства з метою вирішити проблему, а неконтрольованого поширення псевдоклінік, центрів, сект, які гарантують ефективне лікування наркоманії в Дніпропетровську. Але крім гарної рекламної поліграфії, переконливих слоганів, вибираючи реабілітаційний заклад для себе або когось із ваших близьких, слід звертати увагу на більш значущі чинники: досвід роботи, використовувану методику, рівень медперсоналу та інше.

Наркологічний центр «Медікон»: переможи залежність з нами!

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який успішно проводить лікування наркоманії в Дніпропетровську, працює вже більше 10 років. За цей час команда професіоналів (наркологів психологів, психотерапевтів) вже допомогла понад 1200 реабілітантам.

Фахівці центру переконані, що лікувати наркозалежність потрібно комплексно, тому реабілітація проходить в кілька етапів:

  1. Очищення організму від токсичних речовин шляхом детоксикації;
  2. Робота з психологами (на основі програми «12 кроків») в групах співзалежних з метою напрацювати практику здорового способу життя та сформувати нові життєві орієнтири;
  3. Робота з родичами в батьківських групах з метою відтворити гармонійні сімейні стосунки;
  4. Процес соціальної реінтеграції - допомога людині заново адаптуватися в суспільстві.

Після стандартного 6-місячного перебування в клініці є можливість продовжити реабілітацію з метою закріплення найкращого результату. Лікування наркоманії (Дніпропетровськ) на базі центру «Медікон» відбувається анонімно в комфортабельних котеджах закритого типу.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (59 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!