Лікування алкогольної залежності в Дніпропетровську з кожним роком набирає все більших обертів, тому як стає хворий «темою» для багатьох сімей, де хтось із близьких втратив контроль над собою, шукаючи розраду в черговий чарці.

Лікарі-наркологи б'ють на сполох: все більше жінок звертаються за допомогою з метою усвідомленого лікування алкоголізму, а також почастішали випадки підліткової залежності від слабоалкогольних напоїв. А тим часом - це ті ж токсини, поступово руйнують наш організму, через які, на думку міжнародних експертів, щорічно трапляється 4% смертей у світі.

АЛКОГОЛІЗМ ПО-Дніпропетровські

В Україні пристрасть до спиртних напоїв поширене серед молодого покоління і у людей похилого віку. У цьому плані соціальний статус і достаток ролі не грає. Однак алкоголізм в ранньому віці не може не насторожувати.

Щорічно близько 1,5 тисячі місцевих жителів проходять лікування алкоголізму в Дніпропетровську. Справжнім аншлагом в наркодиспансері стають святкові дні, коли кількість психічних порушень у стані сп'яніння, а також важких отруєнь неякісним спиртним катастрофічно зашкалює.

З кожним роком середній вік початківця алкоголіка молодшає. Тільки в 2015 році на обліку перебувало 5 неполнолетних з діагнозом «Хронічний алкоголізм». Страшно те, що наймолодшому з них не було і 8 років!

Регулярно проводяться поліцейськими і громадськими активістами рейди, констатують, що до сих пір у багатьох «точках» підлітки без проблем можуть купити спиртне.
Актуальні проблеми лікування алкоголізму в Дніпропетровську

За статистикою, тільки дві третини алкоголіків, які звернулися за допомогою в наркологічний диспансер, зробили цей крок усвідомлено. Найчастіше лікарі нічого не можуть гарантувати тим, чий алкогольний стаж вимірюється десятиліттями, аргументуючи це тим, що такі люди хворі душею і потребують компетентної психологічної допомоги.

Весь цивілізований світ вже давно усвідомив, що боротися з патологічною тягою до алкоголю потрібно комплексно. Медикаментозна терапія допомагає позбутися від проявів інтоксикації, «ломки», а причина виникнення залежності знаходиться на рівні підсвідомості, психіки. Ось чому в даному контексті особливе значення відіграє психосоціальна реабілітація, якісний рівень якої можуть запропонувати далеко не всі установи, що займаються лікуванням алкогольної залежності в Дніпропетровську.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон»: з нами ти зможеш перемогти алкоголізм!

Фахівці центру «Медікон» переконані, що алкогольна залежність - це не тільки медична, але і соціальна проблема, тому пропонують 6-місячний курс реабілітації, що складається з 4 етапів, спрямованих на:

  1. Очищення організму методом детоксикації;
  2. Мотивацію здорового способу життя, неприйняття адиктивної поведінки в майбутньому;
  3. Колективну та індивідуальну роботу з психологами над формуванням нової моделі міжособистісних відносин;
  4. Ресоціалізацію - повноцінне повернення реабілітанта в соціум.

Лікування алкоголізму в Дніпропетровську, проведене наркологічним центром «Медікон»:

  1. гарантовано анонімне;
  2. індивідуально підібране;
  3. компетентне;
  4. методологічно апробовані.
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму в Рівному, лікування алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (81 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 153 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1388  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!