Позвонить прямо сейчас
x

Лікування алкогольної залежності в Дніпропетровську з кожним роком набирає все більших обертів, тому як стає хворий «темою» для багатьох сімей, де хтось із близьких втратив контроль над собою, шукаючи розраду в черговий чарці.

Лікарі-наркологи б'ють на сполох: все більше жінок звертаються за допомогою з метою усвідомленого лікування алкоголізму, а також почастішали випадки підліткової залежності від слабоалкогольних напоїв. А тим часом - це ті ж токсини, поступово руйнують наш організму, через які, на думку міжнародних експертів, щорічно трапляється 4% смертей у світі.

АЛКОГОЛІЗМ ПО-Дніпропетровські

В Україні пристрасть до спиртних напоїв поширене серед молодого покоління і у людей похилого віку. У цьому плані соціальний статус і достаток ролі не грає. Однак алкоголізм в ранньому віці не може не насторожувати.

Щорічно близько 1,5 тисячі місцевих жителів проходять лікування алкоголізму в Дніпропетровську. Справжнім аншлагом в наркодиспансері стають святкові дні, коли кількість психічних порушень у стані сп'яніння, а також важких отруєнь неякісним спиртним катастрофічно зашкалює.

З кожним роком середній вік початківця алкоголіка молодшає. Тільки в 2015 році на обліку перебувало 5 неполнолетних з діагнозом «Хронічний алкоголізм». Страшно те, що наймолодшому з них не було і 8 років!

Регулярно проводяться поліцейськими і громадськими активістами рейди, констатують, що до сих пір у багатьох «точках» підлітки без проблем можуть купити спиртне.
Актуальні проблеми лікування алкоголізму в Дніпропетровську

За статистикою, тільки дві третини алкоголіків, які звернулися за допомогою в наркологічний диспансер, зробили цей крок усвідомлено. Найчастіше лікарі нічого не можуть гарантувати тим, чий алкогольний стаж вимірюється десятиліттями, аргументуючи це тим, що такі люди хворі душею і потребують компетентної психологічної допомоги.

Весь цивілізований світ вже давно усвідомив, що боротися з патологічною тягою до алкоголю потрібно комплексно. Медикаментозна терапія допомагає позбутися від проявів інтоксикації, «ломки», а причина виникнення залежності знаходиться на рівні підсвідомості, психіки. Ось чому в даному контексті особливе значення відіграє психосоціальна реабілітація, якісний рівень якої можуть запропонувати далеко не всі установи, що займаються лікуванням алкогольної залежності в Дніпропетровську.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон»: з нами ти зможеш перемогти алкоголізм!

Фахівці центру «Медікон» переконані, що алкогольна залежність - це не тільки медична, але і соціальна проблема, тому пропонують 6-місячний курс реабілітації, що складається з 4 етапів, спрямованих на:

  1. Очищення організму методом детоксикації;
  2. Мотивацію здорового способу життя, неприйняття адиктивної поведінки в майбутньому;
  3. Колективну та індивідуальну роботу з психологами над формуванням нової моделі міжособистісних відносин;
  4. Ресоціалізацію - повноцінне повернення реабілітанта в соціум.

Лікування алкоголізму в Дніпропетровську, проведене наркологічним центром «Медікон»:

  1. гарантовано анонімне;
  2. індивідуально підібране;
  3. компетентне;
  4. методологічно апробовані.
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму в Рівному, лікування алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (81 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!