Україні, крім епідемії туберкульозу та СНІДу загрожує нашестя ігроманії. Незважаючи на офіційні заборони, цей вид бізнесу динамічно розвивається, з кожним роком збільшуючи армію своїх постійних клієнтів. У той час як кількість «підсілих» на азартні ігри, які потребують оперативного лікування ігроманії в Дніпропетровську, зростає в геометричній прогресії.

ТРОХИ СТАТИСТИКИ ...

Ігрова залежність, або лудомания, гемблінг - проблема соціального характеру. Цим терміном називають патологічна пристрасть до різних ігор (комп'ютерним, на ігрових автоматах, в казино і ін.).

Практикуючі психологи стверджують, що в світі налічується близько 10% людей, які до цього схильні, 2% з них потребують лікування ігроманії. Всесвітня організація охорони здоров'я вже офіційно визнала лудоманію хворобою ХХІ століття. Групу ризику становлять молоді люди у віці 25-30 років з низьким рівнем самоконтролю. Особливу небезпеку вона представляє для дітей і підлітків з ще не досконалою психічної організацією.

СИМПТОМИ І НАСЛІДКИ ІГРОМАНІЇ

Найбільш частими причинами, що провокують розвиток гемблинга, вважаються: самотність, невпевненість, нереалізованість, бажання швидкого заробітку і порушення психіки. Фахівці, які займаються лікуванням ігрової залежності в Дніпропетровську, виділяють ряд ознак, за якими можна визначити наявність даного захворювання:

 • часта неадекватна поведінка;
 • відсутність контролю над часом;
 • бажання будь-якими способами збільшити ігровий час (свого роду «дозу»);
 • нервозність, дратівливість;
 • апатія до всього того, що відбувається;
 • «Ломка» поза грою;
 • проблеми в стосунках з близькими.

Лікування ігроманії в Дніпропетровську Якщо не намагатися сховатися від хвилі фарту і все глибше входити в адреналіновий залежність, страждає фізичне здоров'я, пропадає нормальний сон і апетит, з'являється зайва вага. Людина, граючи, годинами просиджує за «компом»? Тоді пересихання очей, гастрит, часті запори, викривлення хребта та остеохондроз йому гарантовані! Самостійно перемогти таку залежність неможливо - необхідна допомога людей, які проводять лікування ігрової залежності в Дніпропетровську професійно, адже в такому стані будь-яка професійна діяльність і особисте життя відходять на другий план або зовсім руйнується. «Втягування» відбувається блискавично: від декількох годин до двох тижнів.

СУЧАСНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ НА БАЗІ НАРКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ «МЕДІКОН»

У Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» напрацювали багаторічний досвід боротьби з ігровою залежністю. Для цього використовують методику «12» кроків, спрямовану на всебічний розвиток особистості, підвищення рівня самооцінки і внутрішнього контролю реабілітанта шляхом проведення тренінгів, колективної роботи з психологами і психотерапевтами в групах співзалежних, а також з використанням методів гештальт-терапії та сімейної психотерапії.

Лікування ігроманії в Дніпропетровську в центрі «Медікон» проходить:

 • конфіденційно;
 • з детальним вивченням анамнезу пацієнта;
 • в стаціонарах закритого типу із суворим дотриманням дисципліни;
 • комплексно і поетапно;
 • при використанні апробованих методик з доведеною ефективністю.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.82 (65 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!