Позвонить прямо сейчас
x

Україні, крім епідемії туберкульозу та СНІДу загрожує нашестя ігроманії. Незважаючи на офіційні заборони, цей вид бізнесу динамічно розвивається, з кожним роком збільшуючи армію своїх постійних клієнтів. У той час як кількість «підсілих» на азартні ігри, які потребують оперативного лікування ігроманії в Дніпропетровську, зростає в геометричній прогресії.

ТРОХИ СТАТИСТИКИ ...

Ігрова залежність, або лудомания, гемблінг - проблема соціального характеру. Цим терміном називають патологічна пристрасть до різних ігор (комп'ютерним, на ігрових автоматах, в казино і ін.).

Практикуючі психологи стверджують, що в світі налічується близько 10% людей, які до цього схильні, 2% з них потребують лікування ігроманії. Всесвітня організація охорони здоров'я вже офіційно визнала лудоманію хворобою ХХІ століття. Групу ризику становлять молоді люди у віці 25-30 років з низьким рівнем самоконтролю. Особливу небезпеку вона представляє для дітей і підлітків з ще не досконалою психічної організацією.

СИМПТОМИ І НАСЛІДКИ ІГРОМАНІЇ

Найбільш частими причинами, що провокують розвиток гемблинга, вважаються: самотність, невпевненість, нереалізованість, бажання швидкого заробітку і порушення психіки. Фахівці, які займаються лікуванням ігрової залежності в Дніпропетровську, виділяють ряд ознак, за якими можна визначити наявність даного захворювання:

 • часта неадекватна поведінка;
 • відсутність контролю над часом;
 • бажання будь-якими способами збільшити ігровий час (свого роду «дозу»);
 • нервозність, дратівливість;
 • апатія до всього того, що відбувається;
 • «Ломка» поза грою;
 • проблеми в стосунках з близькими.

Лікування ігроманії в Дніпропетровську Якщо не намагатися сховатися від хвилі фарту і все глибше входити в адреналіновий залежність, страждає фізичне здоров'я, пропадає нормальний сон і апетит, з'являється зайва вага. Людина, граючи, годинами просиджує за «компом»? Тоді пересихання очей, гастрит, часті запори, викривлення хребта та остеохондроз йому гарантовані! Самостійно перемогти таку залежність неможливо - необхідна допомога людей, які проводять лікування ігрової залежності в Дніпропетровську професійно, адже в такому стані будь-яка професійна діяльність і особисте життя відходять на другий план або зовсім руйнується. «Втягування» відбувається блискавично: від декількох годин до двох тижнів.

СУЧАСНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ НА БАЗІ НАРКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ «МЕДІКОН»

У Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» напрацювали багаторічний досвід боротьби з ігровою залежністю. Для цього використовують методику «12» кроків, спрямовану на всебічний розвиток особистості, підвищення рівня самооцінки і внутрішнього контролю реабілітанта шляхом проведення тренінгів, колективної роботи з психологами і психотерапевтами в групах співзалежних, а також з використанням методів гештальт-терапії та сімейної психотерапії.

Лікування ігроманії в Дніпропетровську в центрі «Медікон» проходить:

 • конфіденційно;
 • з детальним вивченням анамнезу пацієнта;
 • в стаціонарах закритого типу із суворим дотриманням дисципліни;
 • комплексно і поетапно;
 • при використанні апробованих методик з доведеною ефективністю.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (64 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!