Кам'янське - село в Криворізькій області. У зв'язку з недостатністю робочих місць і варіантів проведення вільного часу, проблем наркоманії в сільській місцевості стоїть досить гостро. Ще зовсім недавно, щоб отримати кваліфіковану допомогу в боротьбі з наркотичною залежністю, жителям Кам'янського доводилося шукати клініки в районному центрі - Кривому Розі або навіть в Дніпропетровську. Тепер професійне та ефективне лікування наркоманії в Кам'янському - доступно, в зв'язку з відкриттям місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Допомога наркозалежним в лікуванні наркоманії в Кам'янському

Лікування наркоманії в Кам'янскому

Лікування від наркотиків в Кам'янському, в наркологічному центрі «Медікон» носить комплексний характер в умовах госпіталізації пацієнта, з подальшою реабілітацією.

В першу чергу, нарколог в Кам'янському, що має на руках всі необхідні ліцензії, проводить детоксикацію пацієнта, спрямовану на усунення характерного абстинентного синдрому, очищення організму хворого від токсичних речовин і позбавлення людини від хімічної залежності.

Мета подальшого лікування - усунення психологічної залежності від наркотику і, так званих, поведінкових адикцій. Для цього, фахівці наркологічного центру «Медікон» в Кам'янському застосовують такі психологічні методики:

  • індивідуальні психологічні консультації;
  • колективні заняття психотерапією;
  • Генштальд-терапію;
  • когнітивно-поведінкову терапію;
  • групові заняття по всесвітньо відомій програмі «12 кроків».

Важливо відзначити, що умови проживання в наркодиспансері в Кам'янському «Медікон» надає найкомфортніші, нічим не поступаються столичним клінікам. Ми забезпечуємо своїм клієнтам якісне, повноцінне харчування, організацію дозвілля, постійну підтримку і консультації психотерапевтів, психологів, а також фахівців з питань хімічної залежності.

В результаті, пацієнт не тільки перестає бути фізично залежним від наркотиків, але і набуває нові цілі, знайомства, віру в свої сили і можливість повноцінно насолоджуватися життям без наркотичного дурману!

Наступний крок - це закріплення результатів пройденого терапевтичного курсу, реабілітація і соціальна адаптація пацієнта, після того, як він покине стіни наркологічного центру «Медікон». Наші фахівці та волонтери роблять все необхідне, щоб людина уникнула можливого зриву, подолала внутрішні і зовнішні негативні фактори, налагодив своє життя і зайняла гідне місце в соціумі. Для цих цілей проводяться індивідуальні бесіди з психологом, спеціалізовані психотренінги, заняття в групах взаємодопомоги і т.д. Такий терапевтичний супровід в період реабілітації значно знижує ймовірність можливого рецидиву.

Допомога сім'ї наркозалежного в наркодиспансері в Кам'янському

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» велику увагу приділяє роботі з членами сім'ї наркозалежного, надання їм кваліфікованої психологічної допомоги. Наші фахівці змінюють ставлення найближчого оточення до пацієнта, вчать надавати йому необхідну підтримку. Заняття сімейною терапією допоможуть дізнатися про особливості захворювання і нюансах поведінки наркозалежного. Родичі дізнаються як поводитися в кризових ситуаціях, як допомогти своїй близькій людині уникнути зриву. Практика доводить, що сімейна терапія також істотно знижує ймовірність можливого рецидиву.

Крім того, проводяться заняття в батьківських групах, де родичі людей, які страждають наркологічної залежністю, можуть обмінятися досвідом, порадами, рекомендаціями, підтримати один одного морально!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.38 (130 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -11 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1417  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!