Лікування наркоманії в Нікополі - тепер доступно кожному городянину, що зіткнулося з даною, широко поширеною проблемою. Нещодавно Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» відкрив свій діючий філія безпосередньо в Нікополі!

Наркодиспансер в Нікополі: наші послуги

Лікування від наркотиків в Нікополі, в філії наркологічного центру «Медікон» проводиться висококваліфікованими фахівцями із застосуванням самих інноваційних методик, відомих по всьому світу.

Для ефективної, успішної боротьби з наркотичною залежністю наркодиспансер в Нікополі «Медікон» надає наступні послуги:

  1. Госпіталізація пацієнта, занурення в здорове терапевтичне співтовариство і тимчасова ізоляція від звичного середовища і кола спілкування. Відзначимо, що госпіталізація може бути, не тільки добровільною, але і примусовою, адже далеко не завжди люди, які страждають наркотичною залежністю, усвідомлюють всі масштаби проблеми.
  2. Виведення зі стану ломки і усунення фізичної залежності хімічного характеру. Для цього досвідчений нарколог в Нікополі проводить детоксикацію. Всі препарати і методики очищення організму від наркотиків підбираються суто індивідуально, з урахуванням стану здоров'я хворого, його наркотичного стажу та конкретних речовин, які людина приймала.
  3. Лікування наркоманії в НікополіІндивідуальні бесіди з психологом, мета яких - це усвідомлення пацієнтом наявної проблеми, формування мотивацій і прагнень до лікування і позбавлення від психологічної залежності від наркотичних речовин.
  4. Групова психотерапія і заняття в групі взаємодопомоги за програмою «12 кроків» - спрямовані на зміцнення мотивації, формування здорової терапевтичної спільноти, надання взаємної допомоги людьми, що зіткнулися з проблемою наркотичної залежності.
  5. Сімейна психотерапія - допомагає налагодити стосунки в родині наркозалежного пацієнта, відновити атмосферу довіри і взаєморозуміння, навчити близьких людей адекватного ставитися до хворого і надавати йому психологічну підтримку.

Важливо відзначити, що на всіх етапах терапевтичного курсу, людина отримує допомогу і має можливість консультації з кваліфікованими психотерапевтами і фахівцями медичної сфери!

Допомога в реабілітації після курсу лікування наркоманії в Нікополі

Коли колишній наркозалежний після проходження лікувального курсу повертається додому і позбавляється підтримки фахівців, виникає високий ризик нового зриву і рецидиву захворювання. Провокуючих чинників багато, до них можна віднести наступне:

  • негативний вплив оточення і колишніх «друзів»;
  • доступність наркотику;
  • труднощі з самореалізацією;
  • можлива громадська неприязнь;
  • нестійкість психіки.

Для того щоб підтримати пацієнта, допомогти йому встояти перед можливими спокусами і якомога швидше стати гідним членом суспільства, фахівці наркологічного центру «Медікон» забезпечують своїм клієнтам терапевтичний супровід в період реабілітації. У будь-який час людина може звернутися за допомогою і підтримкою до психологів, фахівцям з хімічних залежностей та волонтерам центру. Заняття в групах сімейної психотерапії та взаємодопомоги також зміцнюють віру у власні сили, позбавляють від відчуття самотності, дають можливість отримати необхідну розрядку без вживання наркотичних речовин.

Результати свідчать самі за себе! Згідно зі статистичними даними, більше 50% пацієнтам наркологічного центру «Медікон» вдалося повністю вилікуватися від наркоманії, уникнувши повторних зривів, знайти нормальну роботу, створити сім'ю, одним словом, повернутися до повноцінного, якісного, а головне, здорового і тверезого життя!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.21 (130 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!