Лікування наркоманії в Нікополі - тепер доступно кожному городянину, що зіткнулося з даною, широко поширеною проблемою. Нещодавно Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» відкрив свій діючий філія безпосередньо в Нікополі!

Наркодиспансер в Нікополі: наші послуги

Лікування від наркотиків в Нікополі, в філії наркологічного центру «Медікон» проводиться висококваліфікованими фахівцями із застосуванням самих інноваційних методик, відомих по всьому світу.

Для ефективної, успішної боротьби з наркотичною залежністю наркодиспансер в Нікополі «Медікон» надає наступні послуги:

  1. Госпіталізація пацієнта, занурення в здорове терапевтичне співтовариство і тимчасова ізоляція від звичного середовища і кола спілкування. Відзначимо, що госпіталізація може бути, не тільки добровільною, але і примусовою, адже далеко не завжди люди, які страждають наркотичною залежністю, усвідомлюють всі масштаби проблеми.
  2. Виведення зі стану ломки і усунення фізичної залежності хімічного характеру. Для цього досвідчений нарколог в Нікополі проводить детоксикацію. Всі препарати і методики очищення організму від наркотиків підбираються суто індивідуально, з урахуванням стану здоров'я хворого, його наркотичного стажу та конкретних речовин, які людина приймала.
  3. Лікування наркоманії в НікополіІндивідуальні бесіди з психологом, мета яких - це усвідомлення пацієнтом наявної проблеми, формування мотивацій і прагнень до лікування і позбавлення від психологічної залежності від наркотичних речовин.
  4. Групова психотерапія і заняття в групі взаємодопомоги за програмою «12 кроків» - спрямовані на зміцнення мотивації, формування здорової терапевтичної спільноти, надання взаємної допомоги людьми, що зіткнулися з проблемою наркотичної залежності.
  5. Сімейна психотерапія - допомагає налагодити стосунки в родині наркозалежного пацієнта, відновити атмосферу довіри і взаєморозуміння, навчити близьких людей адекватного ставитися до хворого і надавати йому психологічну підтримку.

Важливо відзначити, що на всіх етапах терапевтичного курсу, людина отримує допомогу і має можливість консультації з кваліфікованими психотерапевтами і фахівцями медичної сфери!

Допомога в реабілітації після курсу лікування наркоманії в Нікополі

Коли колишній наркозалежний після проходження лікувального курсу повертається додому і позбавляється підтримки фахівців, виникає високий ризик нового зриву і рецидиву захворювання. Провокуючих чинників багато, до них можна віднести наступне:

  • негативний вплив оточення і колишніх «друзів»;
  • доступність наркотику;
  • труднощі з самореалізацією;
  • можлива громадська неприязнь;
  • нестійкість психіки.

Для того щоб підтримати пацієнта, допомогти йому встояти перед можливими спокусами і якомога швидше стати гідним членом суспільства, фахівці наркологічного центру «Медікон» забезпечують своїм клієнтам терапевтичний супровід в період реабілітації. У будь-який час людина може звернутися за допомогою і підтримкою до психологів, фахівцям з хімічних залежностей та волонтерам центру. Заняття в групах сімейної психотерапії та взаємодопомоги також зміцнюють віру у власні сили, позбавляють від відчуття самотності, дають можливість отримати необхідну розрядку без вживання наркотичних речовин.

Результати свідчать самі за себе! Згідно зі статистичними даними, більше 50% пацієнтам наркологічного центру «Медікон» вдалося повністю вилікуватися від наркоманії, уникнувши повторних зривів, знайти нормальну роботу, створити сім'ю, одним словом, повернутися до повноцінного, якісного, а головне, здорового і тверезого життя!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Нікополі

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.21 (130 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!