Як пройти повноцінне комплексне лікування наркоманії в Новомосковську (Дніпропетровська область)? Тепер для отримання професійної допомоги в боротьбі з наркотичною залежністю потрібно просто звернутися до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Яку допомогу в лікуванні наркоманії в Новомосковську ми надаємо

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» не тільки проводить лікування від наркотиків в Новомосковську. Наші фахівці надають комплексну психологічну допомогу, як самому наркозалежному хворому, так і членам його сім'ї, а також сприяють прискореної реабілітації, відновлення та ресоціалізації пацієнтів.

Наркодиспансер в Новомосковську «Медікон» пропонує своїм клієнтам наступні види послуг:

  1. Виведення зі стану наркотичного сп'яніння, ломки, детоксикації організму, позбавлення від фізичної залежності від наркотичних речовин. Допомогу пацієнтам надає кваліфікований нарколог в Новомосковську, який має на руках всі необхідні ліцензії для здійснення даного роду діяльності.
  2. Індивідуальна психологічна робота з пацієнтом, спрямована на усвідомлення проблеми і потреби в лікуванні від наркотичної залежності.
  3. Лікування наркоманії в НовомосковськуКолективні психологічні заняття наркозалежних за програмою «12 кроків», націлені на створення терапевтичної спільноти, зміцнення мотивацій і надання взаємодопомоги, яка стане в нагоді і під час реабілітаційного періоду.
  4. Сімейна терапія - спрямована на створення здорового психологічного клімату в сім'ї наркозалежного, побудова нових відносин між пацієнтом і його близькими, заснована на розумінні, підтримці і довірі.
  5. Трудотерапія - націлена на створення постійної зайнятості та перманентній внутрішній праці, що прискорить процес одужання і вчить людину новому життю, в якому більше немає місця наркотичним речовинам.
  6. Реабілітація - надання терапевтичного супроводу пацієнтам, після виписки і завершення лікувального курсу. Допомога фахівців необхідна колишньому наркозалежному для того, щоб успішно впоратися з проблемами зовнішнього і внутрішнього характеру, знайти своє місце в соціумі, а головне, уникнути можливого зриву і рецидиву захворювання.
  7. Госпіталізація (добровільна або примусова) з наданням кожному пацієнту максимально комфортних умов проживання, комплексного, повноцінного харчування, організації дозвілля, постійного спостереження психологів, психотерапевтів, медиків і консультантів з питань залежності хімічного характеру.
  8. Надання примусових заходів медичного характеру за бажанням рідних наркозалежного. Послуга передбачає безкоштовне бронювання палати і трансфер хворого до лікувального закладу, проведення детоксикації і виведення з наркотичної ломки, робота з психологом для створення певних установок і мотивацій для подальшого лікування.

Що потрібно для отримання допомоги в наркодиспансері в Новомосковську

Для того щоб отримати грамотну комплексну допомогу, вам потрібно зателефонувати філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» в Павлограді і домовитися про прийом або ж примусову госпіталізацію хворого.

Після особистого огляду фахівці центру «Медікон» розроблять для пацієнта оптимальний терапевтичний курс , Що включає в себе психологічні і медикаментозні методики. Тактика лікування розробляється за індивідуальною схемою, з урахуванням таких факторів, як тривалість наркотичного стажу, тяжкість стану і особистісні особливості конкретного хворого.

Тривалість лікувального курсу і відновного періоду, також встановлюються в індивідуальному порядку!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Новомосковську

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.45 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!