Як пройти повноцінне комплексне лікування наркоманії в Новомосковську (Дніпропетровська область)? Тепер для отримання професійної допомоги в боротьбі з наркотичною залежністю потрібно просто звернутися до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Яку допомогу в лікуванні наркоманії в Новомосковську ми надаємо

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» не тільки проводить лікування від наркотиків в Новомосковську. Наші фахівці надають комплексну психологічну допомогу, як самому наркозалежному хворому, так і членам його сім'ї, а також сприяють прискореної реабілітації, відновлення та ресоціалізації пацієнтів.

Наркодиспансер в Новомосковську «Медікон» пропонує своїм клієнтам наступні види послуг:

  1. Виведення зі стану наркотичного сп'яніння, ломки, детоксикації організму, позбавлення від фізичної залежності від наркотичних речовин. Допомогу пацієнтам надає кваліфікований нарколог в Новомосковську, який має на руках всі необхідні ліцензії для здійснення даного роду діяльності.
  2. Індивідуальна психологічна робота з пацієнтом, спрямована на усвідомлення проблеми і потреби в лікуванні від наркотичної залежності.
  3. Лікування наркоманії в НовомосковськуКолективні психологічні заняття наркозалежних за програмою «12 кроків», націлені на створення терапевтичної спільноти, зміцнення мотивацій і надання взаємодопомоги, яка стане в нагоді і під час реабілітаційного періоду.
  4. Сімейна терапія - спрямована на створення здорового психологічного клімату в сім'ї наркозалежного, побудова нових відносин між пацієнтом і його близькими, заснована на розумінні, підтримці і довірі.
  5. Трудотерапія - націлена на створення постійної зайнятості та перманентній внутрішній праці, що прискорить процес одужання і вчить людину новому життю, в якому більше немає місця наркотичним речовинам.
  6. Реабілітація - надання терапевтичного супроводу пацієнтам, після виписки і завершення лікувального курсу. Допомога фахівців необхідна колишньому наркозалежному для того, щоб успішно впоратися з проблемами зовнішнього і внутрішнього характеру, знайти своє місце в соціумі, а головне, уникнути можливого зриву і рецидиву захворювання.
  7. Госпіталізація (добровільна або примусова) з наданням кожному пацієнту максимально комфортних умов проживання, комплексного, повноцінного харчування, організації дозвілля, постійного спостереження психологів, психотерапевтів, медиків і консультантів з питань залежності хімічного характеру.
  8. Надання примусових заходів медичного характеру за бажанням рідних наркозалежного. Послуга передбачає безкоштовне бронювання палати і трансфер хворого до лікувального закладу, проведення детоксикації і виведення з наркотичної ломки, робота з психологом для створення певних установок і мотивацій для подальшого лікування.

Що потрібно для отримання допомоги в наркодиспансері в Новомосковську

Для того щоб отримати грамотну комплексну допомогу, вам потрібно зателефонувати філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» в Павлограді і домовитися про прийом або ж примусову госпіталізацію хворого.

Після особистого огляду фахівці центру «Медікон» розроблять для пацієнта оптимальний терапевтичний курс , Що включає в себе психологічні і медикаментозні методики. Тактика лікування розробляється за індивідуальною схемою, з урахуванням таких факторів, як тривалість наркотичного стажу, тяжкість стану і особистісні особливості конкретного хворого.

Тривалість лікувального курсу і відновного періоду, також встановлюються в індивідуальному порядку!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.45 (124 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!