Страждаєте від наркотичної залежності і розумієте, що вилікуватися самотужки вже не зможете? Ваша сім'я зіткнулася з проблемою наркоманії? Отримати комплексне, кваліфіковане лікування від наркотиків в Павлограді Дніпропетровської області можете, звернувшись до діючої міської філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»! Тут працюють справжні професіонали своєї справи, які мають у своєму розпорядженні необхідні ресурси, що дозволяють домагатися позитивних результатів, навіть в найважчих, запущених випадках!

Як працює наркодиспансер в Павлограді

Лікування наркоманії в Павлограді, в наркологічному центрі «Медікон» починається зі звернення пацієнта або його родичів. Після обов'язкової госпіталізації та обстеження хворого кваліфікований нарколог в Павлограді розробляє для нього оптимальний і максимально ефективний лікувальний курс, спрямований на усунення як фізіологічної, так і психологічної залежності.

Перший етап на шляху до зцілення від наркоманії - це проведення детоксикації, виведення хворого зі стану ломки, усунення абстинентного синдрому. Тільки ліквідувавши фізичну залежність від наркотика, можна переходити до наступних лікувальних методик. Очиститися від наркотиків можна за допомогою:

 • кодування;
 • підшивки;
 • введення препаратів-сорбентів в шлунково-кишковий тракт.

Оптимальний спосіб детоксикації підбирається фахівцем з хімічної залежності в індивідуальному порядку!

Наступний крок - це проведення психологічної праці, спрямованої на формування здорових мотивацій, усунення психологічної залежності від наркотичних речовин, а також ресоціалізації пацієнта. Наркодиспансер в Павлограді «Медікон» використовує для цього комплекс елементів таких методів:

 • сімейна терапія;
 • індивідуальна робота з психологом;
 • колективні психотерапевтичні заняття за програмою «12 кроків»;
 • надання поетапної соціальної підтримки;
 • трудотерапія;
 • Генштальд-терапія;
 • когнітивно-поведінкові методики.

Лікування наркоманії в ПавлоградіВсі перераховані вище методи спрямовані на нормалізацію емоційного стану наркозалежного пацієнта, формування у нього здорових цілей і мотивації, зміцнення віри у власні сили. Результат - відновлення особистості пацієнта, нормалізація сімейних і соціальних відносин, позбавлення від депресивного стану, усвідомлення можливості вибору і повноцінного життя поза наркотичного полону.

Після завершення стаціонарного терапевтичного курсу пацієнт проходить амбулаторне лікування, життєво необхідне в реабілітаційний період. Співробітники наркологічного центру «Медікон» допомагають колишньому пацієнту налагодити своє життя, знайти роботу, впоратися з проблемами сімейного характеру, а головне, запобігти новому зриву, який спостерігається приблизно у половини хворих. У цей період людина може відвідувати психологічні тренінги та заняття, консультуватися з фахівцями, працювати в групах взаємодопомоги. Заняття в групах сімейної терапії також сприяють прискореній реабілітації та запобігання можливих рецидивів!

Чому лікування наркоманії в Павлограді варто проводити саме у нас

Співпраця з Всеукраїнським наркологічним центром «Медікон» характеризується наявністю наступних переваг:

 • комплексний підхід до подолання наркотичної залежності;
 • комфортні умови для життя в період госпіталізації;
 • індивідуальний підхід до розробки лікувального курсу для кожного конкретного пацієнта;
 • високий професіоналізм співробітників центру.

Лікування від наркотичної залежності в центрі «Медікон» проводиться анонімно, в умовах суворого дотримання лікарської таємниці!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.33 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!