АЛКОГОЛІК, АБО випивати по СВЯТ?

Більшість алкоголіків схильні вірити і переконувати в цьому оточуючих, що тяги до спиртного вони не відчувають, просто іноді, як то кажуть, «перебирають» і, відповідно, в лікуванні алкоголізму вони не потребують. Такі люди часто стверджують, що вони можуть взяти себе в руки завдяки силі волі, але досвідчений нарколог швидко розрізнить алкозалежної від людини, неабияк випив, по неврологічним проявам інтоксикації (тремору кінцівок, очних століття, голови).

Системний алкоголік не може не похмелитися, він буде пити до тих, пір, поки на столі знаходиться спиртне (так званий синдром наступної чарки). В результаті руйнуються нервові клітини, розвивається слабоумство. Кінцева стадія такого стану - безперспективна - людині все одно як він виглядає і чим від нього пахне. Це закінчені, підколодні алкоголіки. На думку експертів, що займаються лікуванням алкогольної залежності в Івано-Франківську, ця крайня стадія розвивається в середньому за 10-15 років.

Проблема алкоголізму в Івано-Франківську

За останніми даними, офіційно зафіксована чисельність людей, які потребують лікування алкоголізму в Івано-Франківську, становить 4 тис.Із них: 480 - жінки, а 120 - люди, які мають ускладнення у формі психозів. По області кількість алкозалежних досягло 18 тис. Чоловік. Як бачимо, в цьому регіоні назріває серйозна загроза національному генофонду, про що неодноразово говорили у Всесвітній організації охорони здоров'я. Лікування алкогольної залежності в Івано-Франківську, як і по всій Україні, залежить від стадії, на якій хворий звернувся до фахівців, його бажання і, звичайно ж, компетентності тих, хто буде йому в цьому допомагати.
Комплексне лікування алкоголізму в Івано-Франківську на базі наркологічного центру «Медікон»

Ні для кого не секрет, що проблема алкоголізму не обмежується медичної площиною. Вона також носить соціально-психологічний характер, тому вирішувати її необхідно не тільки медпрепаратами, що до сих пір практикують багато установ, а системно - з залученням кваліфікованих наркологів, психологів, психотерапевтів, соціальних працівників та консультантів по хімічної залежності. Саме таким принципом керуються у своїй багаторічній роботі співробітники Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Розроблена ними програма реабілітації за методикою «12 кроків» розрахована на піврічне перебування в стаціонарі закритого типу і передбачає кілька частин: виведення людини зі стану гострої / хронічної алкогольної інтоксикації і етап «трьох" ре "» (реабілітація, реадаптація і ресоціалізація). За підсумком людина нормалізує свої відносини з сім'єю, друзями, колегами, по-новому вибудовує свої життєві пріоритети, а його впевненість у власних силах підвищується.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську, яке проводиться центром «Медікон», відрізняється рядом переконливих переваг:

  1. тут працює згуртована команда професіоналів;
  2. акцентоване психосоціальний супровід реабілітанта здійснюється навіть після пройденого курсу;
  3. є можливість пройти лікування примусово;
  4. он-лайн консультація та запис на лікування - цілодобово.

Наші сертифікати

.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (59 голосів)

Поширені запитання

Виходячи з того, що Ви описали, швидше за все він вживає стимулятори, для того, щоб це з'ясувати його можна протестувати на наркотики швидким тестом, але не всі речовини змінюють свідомість показує в тесті. Тому рекомендуємо поговорити з ним, звернути увагу на його дивну поведінку і запропонувати допомогу у вирішенні його проблеми, або прийти з ним на консультацію, де можна допомогти у рішенні Вашої проблеми.

Добрий день. Для того, щоб у цій проблемі людині допомогти, найголовніше - це його бажання кинути пити. Треба з ним поспілкуватися з цього приводу, провести роз'яснювально-мотиваційну бесіду, щоб він зрозумів, що це "дорога в нікуди". Крім того, треба розуміти, що людина починає пити через те, що в тверезості його щось не влаштовує. Потрібно знайти причину, з якої він намагається втекти від реальності, зробити це можна тільки якщо комплексно підійти до проблеми, тому рекомендуємо центр психо-соціальної реабілітації, де він зможе виявити та опрацювати всі вищезгадані моменти.

Добрий день. З того, що описали Ви, можна припустити, що вона вживає марихуану або якісь курильні суміші. Але треба не забувати про те, що далі це проблеми будуть посилюватися. Рекомендуємо приїхати на консультацію з фахівцем разом із дочкою. Тому що в такому віці дуже важливо не втратити цей момент.

Допомогти йому можна, але для цього потрібно з ним спробувати поспілкуватися. Пояснити зі свого боку, які у нього є зміни та які труднощі його змушують йти від реальності за допомогою випивки. Можливо у нього є якісь моменти, які його турбують. Це все він зможе пропрацювати з психологами в психосоціальному центрі реабілітації. У будь-якому випадку треба скомунікувати. Рекомендуємо приїхати на консультацію до компетентного фахівця.
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 8 днів

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!