Філії в Івано-Франківській області: Алкоголізм

АЛКОГОЛІК, АБО випивати по СВЯТ?

Більшість алкоголіків схильні вірити і переконувати в цьому оточуючих, що тяги до спиртного вони не відчувають, просто іноді, як то кажуть, «перебирають» і, відповідно, в лікуванні алкоголізму вони не потребують. Такі люди часто стверджують, що вони можуть взяти себе в руки завдяки силі волі, але досвідчений нарколог швидко розрізнить алкозалежної від людини, неабияк випив, по неврологічним проявам інтоксикації (тремору кінцівок, очних століття, голови).

Системний алкоголік не може не похмелитися, він буде пити до тих, пір, поки на столі знаходиться спиртне (так званий синдром наступної чарки). В результаті руйнуються нервові клітини, розвивається слабоумство. Кінцева стадія такого стану - безперспективна - людині все одно як він виглядає і чим від нього пахне. Це закінчені, підколодні алкоголіки. На думку експертів, що займаються лікуванням алкогольної залежності в Івано-Франківську, ця крайня стадія розвивається в середньому за 10-15 років.

Проблема алкоголізму в Івано-Франківську

За останніми даними, офіційно зафіксована чисельність людей, які потребують лікування алкоголізму в Івано-Франківську, становить 4 тис.Із них: 480 - жінки, а 120 - люди, які мають ускладнення у формі психозів. По області кількість алкозалежних досягло 18 тис. Чоловік. Як бачимо, в цьому регіоні назріває серйозна загроза національному генофонду, про що неодноразово говорили у Всесвітній організації охорони здоров'я. Лікування алкогольної залежності в Івано-Франківську, як і по всій Україні, залежить від стадії, на якій хворий звернувся до фахівців, його бажання і, звичайно ж, компетентності тих, хто буде йому в цьому допомагати.
Комплексне лікування алкоголізму в Івано-Франківську на базі наркологічного центру «Медікон»

Ні для кого не секрет, що проблема алкоголізму не обмежується медичної площиною. Вона також носить соціально-психологічний характер, тому вирішувати її необхідно не тільки медпрепаратами, що до сих пір практикують багато установ, а системно - з залученням кваліфікованих наркологів, психологів, психотерапевтів, соціальних працівників та консультантів по хімічної залежності. Саме таким принципом керуються у своїй багаторічній роботі співробітники Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Розроблена ними програма реабілітації за методикою «12 кроків» розрахована на піврічне перебування в стаціонарі закритого типу і передбачає кілька частин: виведення людини зі стану гострої / хронічної алкогольної інтоксикації і етап «трьох" ре "» (реабілітація, реадаптація і ресоціалізація). За підсумком людина нормалізує свої відносини з сім'єю, друзями, колегами, по-новому вибудовує свої життєві пріоритети, а його впевненість у власних силах підвищується.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську, яке проводиться центром «Медікон», відрізняється рядом переконливих переваг:

  1. тут працює згуртована команда професіоналів;
  2. акцентоване психосоціальний супровід реабілітанта здійснюється навіть після пройденого курсу;
  3. є можливість пройти лікування примусово;
  4. он-лайн консультація та запис на лікування - цілодобово.
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму в Івано-Франківську, алкогольна залежність
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (59 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 179 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1391  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!