Алкоголь забирає більше людських жертв, ніж найважча епідемія.

Бер К.М.

При алкогольній залежності дуже важливо своєчасно почати терапію і не помилитися з вибором лікувального закладу. Ідеальним варіантом стане наркологічний центр Медікон, що пропонує комплексне і анонімне лікування алкоголізму в Яремче з наступною соціальною адаптацією випускників.

Перша допомога алкозалежним

Лікування від алкоголю завжди починається з надання медичної допомоги. Спочатку проводиться виведення з запою в Яремче, купірування похмільного синдрому. Обов'язковий пункт - це детоксикація, що дозволяє очистити організм від залишків алкоголю і токсинів, стабілізувати психічний і фізичний стан пацієнта, тимчасово купірувати фізіологічну тягу до спиртних напоїв.

Тільки після досягнення стану тверезості можна починати психологічну реабілітацію. Детоксикація дає хороший ефект. Однак фахівці попереджають, що це лише тимчасовий захід, початок повноцінного терапевтичного курсу. Якщо ж на цьому зупинитися, то через деякий час пацієнт піде в черговий запій, оскільки медична допомога при алкоголізмі - це лише симптоматичне лікування, що не знімає основних причин захворювання.

Психологічна реабілітація

Психологічна реабілітація - це програма, що дозволяє усунути психічну залежність від вживання спиртних напоїв. Сучасні психотерапевтичні методики сприяють усвідомленій відмові пацієнта від алкоголю і досягненню пролонгованого позитивного ефекту.

Повноцінний реабілітаційний курс дозволяє домогтися наступних результатів:

 • нормалізація психоемоційного та фізичного стану хворого;
 • відновлення втрачених особистісних якостей і міжособистісних відносин;
 • корекція поведінкової моделі;
 • поліпшення сімейних відносин;
 • відновлення пам'яті, інтелекту;
 • духовне зростання і особистісний розвиток;
 • поліпшення працездатності.

Для досягнення цих цілей фахівці використовують такі методики:

 • заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків»;
 • елементи Гештальт-терапії;
 • раціонально-емоційно-поведінкова методика;
 • метод мотиваційного посилення;
 • індивідуальний психоаналіз;
 • сеанси сімейної психотерапії;
 • методика групової взаємодії;
 • поетапна соціальна підтримка;
 • аутогенні тренінги;
 • релаксаційні техніки;
 • антистресові методики.

Результатом є усунення провокуючих розвиток алкоголізму факторів, формування у реабілітанта нової системи життєвих цінностей і пріоритетів, розширення кругозору і сфери інтересів.

Крім того, реабілітантам надається базове духовна, Сімейна, соціальна освіта. Регулярно проводяться різні лекції, тренінги, заняття, що інформують пацієнтів про особливості одужання.

Лікування алкоголізму в Яремче

Умови реабілітації

Незважаючи на те, що наркологічний центр Медікон надає таку послугу, як виклик нарколога в Яремче на дім для надання термінової медичної допомоги, сам процес реабілітації проводиться в стаціонарних умовах. Зміна обстановки, перебування в оточенні тверезих людей, постійна робота над собою і ізоляція від спокус зовнішнього світу дозволяють прискорити процес одужання.

Дотримання режиму, спортивні тренування, правильне збалансоване харчування і виключення ризиків вживання спиртного дозволяють в найкоротші терміни відновити фізичне здоров'я і працездатність пацієнта. При цьому для алкозалежних створені максимально комфортні умови проживання з сучасними номерами, сауною, спортзалом, парковою зоною для прогулянок.

Наші сертифікати

.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 8 днів

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!