Комп'ютер давно став невід'ємним членом середньостатистичної української сім'ї. З розряду предметів розкоші він перетворився в необхідний повсякденний гаджет: для роботи, навчання, інтернету, перегляду фільмів і, звичайно ж, комп'ютерних ігор. Подарувавши такого «універсального друга» своєму дитини, спочатку батьки не можуть натішитися: чадо сидить вдома, не пропадає в підворіттях. Згодом вони перестають контролювати проведений за ним час, і коли помічають проблему, часто стає пізно що-небудь робити самостійно - необхідно компетентне лікування ігроманії, адже дитину цілком поглинула псевдореальность, де він важливий і де немає ніяких заборон і зобов'язань. В результаті він замикається в собі, стає дратівливою, іноді навіть спостерігається роздвоєність особистості.

НЕОБХІДНІСТЬ ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ: ПРИЧИНИ, ОЗНАКИ

Сучасні молоді люди віддають перевагу пасивним видам відпочинку. За статистикою, в Україні кількість спортивних шкіл в 2,5 рази менше, ніж комп'ютерних клубів та інтернет-кафе. Нещодавно проведене опитування батьків івано-франківських підлітків продемонстрував, що 55% дітей проводять своє дозвілля за переглядом телевізора або біля комп'ютера. При чому цей час не завжди лімітований і може становити 4-6 годин! 30% інших респондентів віком 14-35 років віддають перевагу інтерактивним «стрілялкам», а не повноцінним видам відпочинку.

Справжнього геймера, на думку фахівців, що займаються лікуванням ігрової залежності в Івано-Франківську, можна дуже швидко «вирахувати» за такими ознаками:

 • Лікування ігроманії в Івано-Франківськупочервонілим очам;
 • частою роздратованістю і нервозністю;
 • бажанням постійно повертатися до гри;
 • згасання інтересу до реального життя;
 • розвитку своєрідною «ломки» поза грою.

Серед причин, що провокують даний патологічний стан, що вимагає лікування ігроманії в Івано-Франківську, експерти виділяють:

 • неконтрольованість розпорядку дня з боку батьків;
 • недостатньо довірчі відносини в родині;
 • відсутність іншого альтернативного хобі;
 • невпевненість в собі, низька комунікабельність.

В результаті розвиваються серйозні захворювання не тільки психічного, а й фізичного плану, страждає успішність, зростає нерозуміння з боку батьків, в більш дорослому віці виникають проблеми на роботі, руйнується сімейне життя.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

З усіма перерахованими вище проблемами вже не перший рік успішно бореться Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який допоміг сотням реабілітантів повернутися до повноцінного життя впевненими у власних силах, з високим рівнем внутрішнього контролю, назавжди забувши про свою адреналінову залежність.

Лікування ігрової залежності в Івано-Франківську на базі «МЕДІКОН» проводиться:

 • конфіденційно;
 • на основі апробованої методики «12 кроків&raquo
 • в формі піврічного реабілітаційного курсу в стаціонарах закритого типу;
 • командою професійних психологів, психотерапевтів і соціальних працівників;
 • з акцентом на сімейній психотерапії та подальшої ресоціалізації пацієнта;
 • в атмосфері абсолютної довіри, взаєморозуміння і співучасті;
 • з використанням новітніх технологій.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.88 (56 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!