Комп'ютер давно став невід'ємним членом середньостатистичної української сім'ї. З розряду предметів розкоші він перетворився в необхідний повсякденний гаджет: для роботи, навчання, інтернету, перегляду фільмів і, звичайно ж, комп'ютерних ігор. Подарувавши такого «універсального друга» своєму дитини, спочатку батьки не можуть натішитися: чадо сидить вдома, не пропадає в підворіттях. Згодом вони перестають контролювати проведений за ним час, і коли помічають проблему, часто стає пізно що-небудь робити самостійно - необхідно компетентне лікування ігроманії, адже дитину цілком поглинула псевдореальность, де він важливий і де немає ніяких заборон і зобов'язань. В результаті він замикається в собі, стає дратівливою, іноді навіть спостерігається роздвоєність особистості.

НЕОБХІДНІСТЬ ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ: ПРИЧИНИ, ОЗНАКИ

Сучасні молоді люди віддають перевагу пасивним видам відпочинку. За статистикою, в Україні кількість спортивних шкіл в 2,5 рази менше, ніж комп'ютерних клубів та інтернет-кафе. Нещодавно проведене опитування батьків івано-франківських підлітків продемонстрував, що 55% дітей проводять своє дозвілля за переглядом телевізора або біля комп'ютера. При чому цей час не завжди лімітований і може становити 4-6 годин! 30% інших респондентів віком 14-35 років віддають перевагу інтерактивним «стрілялкам», а не повноцінним видам відпочинку.

Справжнього геймера, на думку фахівців, що займаються лікуванням ігрової залежності в Івано-Франківську, можна дуже швидко «вирахувати» за такими ознаками:

 • Лікування ігроманії в Івано-Франківськупочервонілим очам;
 • частою роздратованістю і нервозністю;
 • бажанням постійно повертатися до гри;
 • згасання інтересу до реального життя;
 • розвитку своєрідною «ломки» поза грою.

Серед причин, що провокують даний патологічний стан, що вимагає лікування ігроманії в Івано-Франківську, експерти виділяють:

 • неконтрольованість розпорядку дня з боку батьків;
 • недостатньо довірчі відносини в родині;
 • відсутність іншого альтернативного хобі;
 • невпевненість в собі, низька комунікабельність.

В результаті розвиваються серйозні захворювання не тільки психічного, а й фізичного плану, страждає успішність, зростає нерозуміння з боку батьків, в більш дорослому віці виникають проблеми на роботі, руйнується сімейне життя.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

З усіма перерахованими вище проблемами вже не перший рік успішно бореться Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який допоміг сотням реабілітантів повернутися до повноцінного життя впевненими у власних силах, з високим рівнем внутрішнього контролю, назавжди забувши про свою адреналінову залежність.

Лікування ігрової залежності в Івано-Франківську на базі «МЕДІКОН» проводиться:

 • конфіденційно;
 • на основі апробованої методики «12 кроків&raquo
 • в формі піврічного реабілітаційного курсу в стаціонарах закритого типу;
 • командою професійних психологів, психотерапевтів і соціальних працівників;
 • з акцентом на сімейній психотерапії та подальшої ресоціалізації пацієнта;
 • в атмосфері абсолютної довіри, взаєморозуміння і співучасті;
 • з використанням новітніх технологій.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.88 (56 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!