Філії в Івано-Франківській області

У зв'язку з відсутністю в Болехові (Івано-Франківська область) власного наркодиспансеру, відкриття в цьому місті відділення наркологічного центру «Медікон» стало особливо актуальним. Тепер якісне лікування наркоманії в Болехові є для кожного нужденного пацієнта!

Як ми проводимо лікування від наркотиків в Болехові?

Наркологічний центр в Болехові «Медікон» відрізняється системним, комплексним підходом у вирішенні проблеми наркотичної залежності. Практика показує, що такі популярні методи боротьби з наркоманією, як кодування, гіпноз, голкорефлексотерапія і програма «Детокс» носять лише, тимчасовий, короткостроковий ефект.

Детоксикація є обов'язковим етапом, необхідним для полегшення фізичного стану ломки, очищення організму від наркотичних речовин і усунення хімічної залежності. Саме з детоксикації починається лікування від наркотиків в Болехові.

Лікування наркоманії в Болехові

Нарколог в Болехові, який співпрацює з центром «Медікон», віддає перевагу натуральним, біологічних методів детоксикації. Замість вживання сильнодіючих седативних і психотропних препаратів, наші пацієнти потіють в сауні, активно займаються в спортзалі, приймають вітаміни і сорбенти, дотримуються дієти. Такі методи дають відмінні результати без шкоди для здоров'я, крім того, пацієнт уже з перших днів перебування в клініці активно втягується в терапевтичний процес.

До довгостроковим методам лікування наркотичної залежності, які практикує наркодиспансер в Болехові «Медікон» належать такі методики:

  1. Робота в колективі співзалежних, згідно з принципами програми «12 кроків», дає пацієнтові можливість усвідомити наркоманію, як захворювання, для подолання якого, необхідна внутрішня мотивація. Крім того, такі групові заняття підвищать самооцінку, змусять повірити в свої сили і отримати необхідну підтримку однодумців.
  2. Методика мотиваційного посилення спрямована на духовне, психологічне, соціальне відродження пацієнта. Для цих цілей в центрі «Медікон» працюють групи співзалежних, учасники яких навчаються новому, повноцінному, тверезому життю. Велику роль в психологічній реабілітації наркозалежного грають члени його сім'ї. Тому обов'язковими елементами програми лікувального курсу є сеанси сімейної психотерапії, що допомагають викорінити усталені стереотипи, налагодити між пацієнтом і його близькими здорові, довірчі відносини. Крім того, в центрі «Медікон» працюють батьківські групи.
  3. Поведінкова терапія - спрямована на усунення негативних проявів і рис характеру, сформованих в результаті тривалого вживання наркотичних речовин. Пацієнти, під керівництвом кваліфікованого фахівця, вчаться бути більш дисциплінованими, брати на себе відповідальність за своє життя і наслідки власних вчинків. Хороші результати дають методи Гештальд-терапії, а також трудотерапії.

Виклик нарколога на дім як початок лікування наркоманії в Болехові

Затребувана послуга наркологічного центру «Медікон» в Болехові - це виклик нарколога на дім. Термінова допомога фахівця в домашніх умовах необхідна при важких отруєннях, інтоксикаціях, в разі передозування наркотичними речовинами. У таких ситуаціях високі ризики не тільки для здоров'я, але і для життя хворого, тому проведення екстреної детоксикації кваліфікованим фахівцем - просто необхідно.

Викликати нарколога на дім ви можете в будь-який час доби, для цього достатньо лише зателефонувати за контактним номером телефону Болехівської відділення наркологічного центру «Медікон» і зробити відповідну заявку.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.55 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!