Філії в Івано-Франківській області

У зв'язку з відсутністю в Болехові (Івано-Франківська область) власного наркодиспансеру, відкриття в цьому місті відділення наркологічного центру «Медікон» стало особливо актуальним. Тепер якісне лікування наркоманії в Болехові є для кожного нужденного пацієнта!

Як ми проводимо лікування від наркотиків в Болехові?

Наркологічний центр в Болехові «Медікон» відрізняється системним, комплексним підходом у вирішенні проблеми наркотичної залежності. Практика показує, що такі популярні методи боротьби з наркоманією, як кодування, гіпноз, голкорефлексотерапія і програма «Детокс» носять лише, тимчасовий, короткостроковий ефект.

Детоксикація є обов'язковим етапом, необхідним для полегшення фізичного стану ломки, очищення організму від наркотичних речовин і усунення хімічної залежності. Саме з детоксикації починається лікування від наркотиків в Болехові.

Лікування наркоманії в Болехові

Нарколог в Болехові, який співпрацює з центром «Медікон», віддає перевагу натуральним, біологічних методів детоксикації. Замість вживання сильнодіючих седативних і психотропних препаратів, наші пацієнти потіють в сауні, активно займаються в спортзалі, приймають вітаміни і сорбенти, дотримуються дієти. Такі методи дають відмінні результати без шкоди для здоров'я, крім того, пацієнт уже з перших днів перебування в клініці активно втягується в терапевтичний процес.

До довгостроковим методам лікування наркотичної залежності, які практикує наркодиспансер в Болехові «Медікон» належать такі методики:

  1. Робота в колективі співзалежних, згідно з принципами програми «12 кроків», дає пацієнтові можливість усвідомити наркоманію, як захворювання, для подолання якого, необхідна внутрішня мотивація. Крім того, такі групові заняття підвищать самооцінку, змусять повірити в свої сили і отримати необхідну підтримку однодумців.
  2. Методика мотиваційного посилення спрямована на духовне, психологічне, соціальне відродження пацієнта. Для цих цілей в центрі «Медікон» працюють групи співзалежних, учасники яких навчаються новому, повноцінному, тверезому життю. Велику роль в психологічній реабілітації наркозалежного грають члени його сім'ї. Тому обов'язковими елементами програми лікувального курсу є сеанси сімейної психотерапії, що допомагають викорінити усталені стереотипи, налагодити між пацієнтом і його близькими здорові, довірчі відносини. Крім того, в центрі «Медікон» працюють батьківські групи.
  3. Поведінкова терапія - спрямована на усунення негативних проявів і рис характеру, сформованих в результаті тривалого вживання наркотичних речовин. Пацієнти, під керівництвом кваліфікованого фахівця, вчаться бути більш дисциплінованими, брати на себе відповідальність за своє життя і наслідки власних вчинків. Хороші результати дають методи Гештальд-терапії, а також трудотерапії.

Виклик нарколога на дім як початок лікування наркоманії в Болехові

Затребувана послуга наркологічного центру «Медікон» в Болехові - це виклик нарколога на дім. Термінова допомога фахівця в домашніх умовах необхідна при важких отруєннях, інтоксикаціях, в разі передозування наркотичними речовинами. У таких ситуаціях високі ризики не тільки для здоров'я, але і для життя хворого, тому проведення екстреної детоксикації кваліфікованим фахівцем - просто необхідно.

Викликати нарколога на дім ви можете в будь-який час доби, для цього достатньо лише зателефонувати за контактним номером телефону Болехівської відділення наркологічного центру «Медікон» і зробити відповідну заявку.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Болехові

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.55 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!