Філії в Івано-Франківській області

Позвонить прямо сейчас
x

Куди звернутися жителям міста Калуш, які зіткнулися з такою бідою, як наркотична залежність у родині? Пройти комплексне, ефективне лікування наркоманії в Калуші можна в місцевому відділенні наркологічного центру «Медікон».

Що входить в програму курсу лікування від наркотиків в Калуші?

Наркологічний центр в Калуші «Медікон» від інших лікувальних установ відрізняє комплексний, систематичний підхід до боротьби з наркотичною залежністю. У програму лікувального курсу, яку пропонує наркодиспансер в Калуші, входить наступне:

 1. Проведення попередньої діагностики, що дозволяє виявити стаж наркотичної залежності, характер вживаних пацієнтом наркотичних речовин, його індивідуальні особливості, загальний стан здоров'я.
 2. Розробка індивідуального терапевтичного курсу з урахуванням результатів, отриманих в ході діагностичних заходів.
 3. Проведення детоксикації. Нарколог в Калуші вживає заходів, необхідні для безболісного, комфортного і результативного виведення хворого зі стану наркотичної ломки. Перевага віддається біологічним, природним методам детоксикації, використовуються також кодування і підшивання.
 4. Індивідуальна робота з психологом, спрямована на формування здорових мотивацій, усунення депресивного стану, корекцію поведінкової моделі.
 5. Психологічна робота з членами сім'ї наркозалежного в форматі батьківських груп і сеансів насіннєвий психотерапії.
 6. Колективні заняття, згідно з принципами програми «12 кроків», дозволяють зміцнити мотивації, знайти нові цілі, віру в себе, підтримку однодумців.
 7. Психологічна реабілітація, яка здійснюється методами трудотерапії, Гештальд-терапії, поетапної соціальної підтримки.

Весь період терапевтичного курсу пацієнт перебуває в умовах клініки, що робить лікування від наркотиків в Калуші максимально ефективним і результативним. Госпіталізація тимчасово ізолює хворого від негативно впливаючого на нього оточення, зобов'язує дотримуватися режиму, правильно харчуватися, щодня працювати над собою, набуваючи навички тверезого життя. Крім того, перебування в стінах наркологічного центру повністю виключає можливість придбання наркотичних речовин та алкогольних напоїв.

Умови проживання в наркодиспансері в Калуші

Багато пацієнтів побоюються госпіталізації і абсолютно марно! Наркологічний центр «Медікон» робить все можливе, щоб період перебування хворих в клініці був максимально комфортним. Для пацієнтів створені всі умови, що сприяють швидкому одужанню і реабілітації.

Лікування наркоманії в Калуші

У центрі працює сауна, спортивний зал - адже фізична активність, один з важливих методів боротьби з наркотичною залежністю! Крім того, пацієнтам надається здорове, збалансоване, триразове харчування. Співробітники центру «Медікон» дбають про організацію дозвілля реабілітантів, підвищенні їх рівня освіти та кваліфікації. У центрі регулярно проводяться лекції, семінари, психологічні тренінги.

Перебування в клініці забезпечує постійний нагляд і надання пацієнтові допомоги з боку профільних фахівців. Це дає можливість подолати кризи, що виникають в процесі лікування, нормалізувати психоемоційний і фізичний стан хворого.

Переваги наркологічного центру в Калуші

Співпраця з наркологічним центром «Медікон» характеризується наявністю наступних переваг:

 • суворе дотримання політики конфіденційності;
 • досвідчений персонал високого рівня кваліфікації;
 • можливість проведення примусових заходів медичного характеру;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • застосування найсучасніших інноваційних методик.

Ви можете звернутися за допомогою в наркологічний центр «Медікон» в будь-який час, адже ми працюємо в цілодобовому режимі!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.73 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!