Філії в Івано-Франківській області

Жителям міста Коломия Івано-Франківської області, які опинилися віч-на-віч з проблемою наркозалежності, більше немає необхідності шукати спеціалізовану клініку в обласному центрі. Після відкриття місцевого відділення наркологічного центру «Медікон», стало можливим повне, комплексне лікування від наркотиків в Коломиї!

Методи боротьби з фізичною залежністю

Усунення хімічної залежності - ось з чого починається лікування наркоманії в Коломиї. Кваліфікований фахівець-нарколог в Коломиї проводить заходи щодо детоксикації, метою яких є очищення організму від токсинів і залишків наркотичних речовин, лікування абстинентного синдрому, виведення зі стану ломки. Для цих цілей фахівці наркологічного центру «Медікон» застосовують наступні методи:

  • введення сорбентів в шлунково-кишковий тракт;
  • вітамінотерапія;
  • підшивка;
  • дієтотерапія;
  • кодування;
  • потіння в сауні;
  • інтенсивні заняття спортом, фізичні навантаження.

Детоксикація дозволяє нормалізувати фізичний стан хворого, адаптувати його організм, внутрішні органи і системи для нормального функціонування.

Весь період проведення програми детоксикації за пацієнтом спостерігає ціла команда фахівців - наркологів, експертів з хімічної залежності, медиків, психотерапевтів, що дозволяє зробити процес відновлення максимально швидким, комфортним і результативним.

Психологічна реабілітація

Після того, як хворий вийде з болісного стану ломки і адаптується в умовах клініки, починається активна робота, спрямована на усунення психологічної залежності.

Наркологічний центр в Коломиї «Медікон» надає своїм пацієнтам комплексну психологічну допомогу.

Перша і основна задача фахівців - формування правильних мотивацій, усвідомлення наркоманії, як захворювання, для подолання якого потрібна допомога професіоналів і робота над собою. Психологи центру допомагають хворому виявити ті внутрішні проблеми, які могли спровокувати розвиток наркозалежності і знайти способи їх вирішення. Важлива роль приділяється питанням самопізнання, пошуку нових цілей, захоплення та інтересів, не пов'язаних з вживанням наркотичних речовин. Хороші результати дають індивідуальні психологічні консультації, і застосування елементів Гештальд-терапії.

Лікування наркоманії в Коломиї

Подальша психологічна реабілітація спрямована на корекцію моделі поведінки хворого, відновлення міжособистісних зв'язків, нормалізацію сімейних відносин. Для реалізації цих цілей, пацієнти центру «Медікон» займаються в групах співзалежних за програмою «12 кроків», відвідують сеанси сімейної психотерапії. Також застосовуються елементи трудотерапії, когнітивно-біхевіоральної (поведінкової) терапії.

Результатом піврічного терапевтичного курсу стає повне усунення фізичної та психологічної залежності пацієнта від наркотичних речовин, нормалізації його здоров'я і емоційного фону, придбання навичок тверезого життя.

Програма реабілітації

Наркодиспансер в Коломиї «Медікон» надає своїм пацієнтам обов'язковий терапевтичний супровід протягом півроку після виписки з єдиного центру. Програма ресоціалізації допомагає закріпити результати терапевтичного курсу, запобігти можливому рецидиву, зробити адаптацію колишнього наркозалежного до звичного соціального середовища швидкою, комфортною і безболісною.

З пацієнтом після виписки продовжують працювати психологи, психотерапевти, соціальні працівники. Кілька разів протягом тижня реабілітант відвідує заняття в групах співзалежних, сеанси сімейної психотерапії. Середня тривалість реабілітаційного періоду, як правило, становить близько 6-7 місяців.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Коломиї

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.52 (129 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!