Філії в Івано-Франківській області

Тепер для того щоб пройти повне професійне лікування наркоманії в Яремче, досить просто звернутися в місцевий відділ наркологічного центру «Медікон». Кваліфіковані фахівці центру нададуть пацієнтам комплексну допомогу медичного і психологічного характеру.

Принципи роботи наркологічного центру в Яремче

Наркологічний центр в Яремче «Медікон» надає повний комплекс послуг, спрямованих на вирішення проблеми наркозалежності. Лікування від наркотиків в Яремче за програмою центру «Медікон» передбачає фізичну та психологічну реабілітацію хворого.

Терапевтичний курс починається з діагностики та детоксикації організму, яку проводить кваліфікований нарколог в Яремче. Принципи роботи центру «Медікон» виключають будь-яке насильство над особистістю пацієнта. Наші фахівці прагнуть до того, щоб допомогти хворому виробити правильні мотивації і усвідомити необхідність лікування, а також залучити його в терапевтичний процес. Тому в період детоксикації перевага віддається біологічним, натуральним і безпечним методам.

З метою позбавлення від хімічної залежності та полегшення стану ломки, пацієнти приймають сорбенти, вітаміни, мінеральні речовини, потіють в парильні і працюю в спортивному залі. Такі методи детоксикації дають більш стабільні і довгострокові результати, а також не викликають небажаних реакцій, позитивно впливаючи на весь організм.

Наркодиспансер в Яремче «Медікон» особливий акцент робить на психологічну реабілітацію пацієнтів. Адже головне завдання фахівців - це вмотивувати хворого до тверезого життя, допомогти йому розібратися в собі, знайти нові цілі та інтереси. Психологічна корекція необхідна, щоб вийшовши з клініки, чоловік знову не повернувся до наркотиків!

Лікування наркоманії в Яремче

Психологи реабілітаційного центру «Медікон» використовують для цього наступні методи:

  • Генштальд-терапія;
  • трудотерапія;
  • сімейна системна психотерапія;
  • аутотренінги;
  • релаксація;
  • емотивно-раціональні методи.

Однак основою психологічної реабілітації наркозалежних в центрі «Медікон» є регулярні, систематичні заняття в групах взаємодопомоги за принципами програми «12 кроків». Ці заняття дають людині можливість утвердитися в своїх мотиваціях, поглянути на себе з боку, обмінятися досвідом, знайти необхідну підтримку, навчитися функціонувати в колективі.

Лікування наркоманії в Яремче в центрі «Медікон»

Програма реабілітації в центрі триває близько півроку після виписки, а готувати пацієнтів до виходу в соціум починають завчасно.

Завдання реабілітації - закріплення неприйняття до наркотичних речовин, соціальна адаптація, відновлення в професійному середовищі. Велике значення приділяється сеансам сімейної психотерапії, роботі з родичами хворого в батьківських групах. Психологи допомагають подолати помилкові стереотипи і навчитися надавати необхідну підтримку в критичних ситуаціях.

Реабілітанти 3 рази протягом тижня відвідують заняття в групах співзалежних, індивідуальні психологічні консультації. Соціальний працівник допомагає їм адаптуватися в соціумі, зайняти гідне місце в суспільстві, вирішити проблеми з працевлаштуванням.

Основною метою програми реабілітації в наркологічному центрі «Медікон» є запобігання можливому зриву, адже після виписки пацієнти піддаються серйозній загрозі рецидиву. І тільки допомога однодумців, фахівців, рідних людей допоможе їм утриматися на вірному шляху, уникнувши повернення в лещата наркотичного полону.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.60 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!