Філії в Івано-Франківській області

Тепер для того щоб пройти повне професійне лікування наркоманії в Яремче, досить просто звернутися в місцевий відділ наркологічного центру «Медікон». Кваліфіковані фахівці центру нададуть пацієнтам комплексну допомогу медичного і психологічного характеру.

Принципи роботи наркологічного центру в Яремче

Наркологічний центр в Яремче «Медікон» надає повний комплекс послуг, спрямованих на вирішення проблеми наркозалежності. Лікування від наркотиків в Яремче за програмою центру «Медікон» передбачає фізичну та психологічну реабілітацію хворого.

Терапевтичний курс починається з діагностики та детоксикації організму, яку проводить кваліфікований нарколог в Яремче. Принципи роботи центру «Медікон» виключають будь-яке насильство над особистістю пацієнта. Наші фахівці прагнуть до того, щоб допомогти хворому виробити правильні мотивації і усвідомити необхідність лікування, а також залучити його в терапевтичний процес. Тому в період детоксикації перевага віддається біологічним, натуральним і безпечним методам.

З метою позбавлення від хімічної залежності та полегшення стану ломки, пацієнти приймають сорбенти, вітаміни, мінеральні речовини, потіють в парильні і працюю в спортивному залі. Такі методи детоксикації дають більш стабільні і довгострокові результати, а також не викликають небажаних реакцій, позитивно впливаючи на весь організм.

Наркодиспансер в Яремче «Медікон» особливий акцент робить на психологічну реабілітацію пацієнтів. Адже головне завдання фахівців - це вмотивувати хворого до тверезого життя, допомогти йому розібратися в собі, знайти нові цілі та інтереси. Психологічна корекція необхідна, щоб вийшовши з клініки, чоловік знову не повернувся до наркотиків!

Лікування наркоманії в Яремче

Психологи реабілітаційного центру «Медікон» використовують для цього наступні методи:

  • Генштальд-терапія;
  • трудотерапія;
  • сімейна системна психотерапія;
  • аутотренінги;
  • релаксація;
  • емотивно-раціональні методи.

Однак основою психологічної реабілітації наркозалежних в центрі «Медікон» є регулярні, систематичні заняття в групах взаємодопомоги за принципами програми «12 кроків». Ці заняття дають людині можливість утвердитися в своїх мотиваціях, поглянути на себе з боку, обмінятися досвідом, знайти необхідну підтримку, навчитися функціонувати в колективі.

Лікування наркоманії в Яремче в центрі «Медікон»

Програма реабілітації в центрі триває близько півроку після виписки, а готувати пацієнтів до виходу в соціум починають завчасно.

Завдання реабілітації - закріплення неприйняття до наркотичних речовин, соціальна адаптація, відновлення в професійному середовищі. Велике значення приділяється сеансам сімейної психотерапії, роботі з родичами хворого в батьківських групах. Психологи допомагають подолати помилкові стереотипи і навчитися надавати необхідну підтримку в критичних ситуаціях.

Реабілітанти 3 рази протягом тижня відвідують заняття в групах співзалежних, індивідуальні психологічні консультації. Соціальний працівник допомагає їм адаптуватися в соціумі, зайняти гідне місце в суспільстві, вирішити проблеми з працевлаштуванням.

Основною метою програми реабілітації в наркологічному центрі «Медікон» є запобігання можливому зриву, адже після виписки пацієнти піддаються серйозній загрозі рецидиву. І тільки допомога однодумців, фахівців, рідних людей допоможе їм утриматися на вірному шляху, уникнувши повернення в лещата наркотичного полону.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Яремче

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.60 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!