Позвонить прямо сейчас
x

У сучасному суспільстві проблема лікування алкоголізму звучить так гостро, як ніколи. Офіційна статистика алкозалежних з кожним роком неухильно зростає, як і алкоімідж нашої країни в Європі: в середньому українець за рік випиває 20 (!) Літрів спиртних напоїв.

Окрему групу ризику становить молодь і жінки, яких серед алкоголіків налічується близько 40%. Причини такої ситуації одні схильні шукати на державному рівні (криза, політична нестабільність, безробіття), інші ж наполягають на суб'єктивних факторах: самоті, депресії, проблеми на роботі. У будь-якому випадку джерело залежності індивідуально обумовлений, а тому алкоголізм - своєрідна лупа, крізь яку проступають все людські пороки.

Лікування алкогольної залежності в Харкові

Кількість людей, які потребують лікування алкоголізму в Харкові, вже досягло позначки в 12 тисяч. За оцінкою експертів, це всього лише говорить про те, скільки людей перебуває на наркологічному обліку, але не відображає реальну ситуацію. Щоб зрозуміти її справжні масштаби, потрібно цю цифру помножити мінімум в 7 разів. Вражає, чи не так? Адже сюди входять люди, які не визнають свого потягу до спиртного, а також ті, хто не підозрює про свою хворобу. Маємо на увазі пивних алкоголіків і залежних від «слабоалкоголок». Здавалося б, що може бути шкідливого в пляшці пива після роботи / на море / в компанії друзів або келиху мартіні? Насправді, така завуальована залежність вважається ще більшою і підступний, ніж залежність від лікеро-горілчаної продукції.

Виходячи з цього, лікування алкогольної залежності в Харкові представлено різними установами, практикуючими свої методи. Будучи великим науковим центром, Харків розвиває психіатричні і наркологічні аспекти озвученої проблеми, але для людини, яка хоче перемогти алкоголізм, це не завжди йде на користь. У такому величезному масиві пропонованих методик (з використанням психоактивних речовин, гіпнозу, нетрадиційної терапії, голковколювання, рослин, самонавіювання, релігії і т. Д.), Які, до речі, не завжди адекватні, можна легко загубитися і не знайти те місце, де тобі дійсно зможуть допомогти.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН» - ЕФЕКТИВНЕ лікування алкоголізму в Харкові

Безумовно, ви вчинили правильно, якщо зупинили свій вибір на Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон», тому що:

  1. центр існує вже більше 10 років і допоміг сотням людей стати здоровими;
  2. тут працює згуртована команда професіоналів (наркологів, психологів, психотерапевтів, соціальних працівників);
  3. лікування проводиться комплексно з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта;
  4. курс реабілітації не обмежується детоксикацією, а передбачає компетентне, поетапне психосоціальний супровід реабілітанта, яке базується на програмі «12 кроків&raquo
  5. реабілітаційний період розрахований на півроку перебування в стаціонарі закритого типу;
  6. всі використані методи апробовані і як показує практика, дають позитивну динаміку.

Лікування алкоголізму в Харкові на базі наркологічного центру «Медікон» проходить гарантовано якісно, ​​результативно і конфіденційно.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алколізму Харків, алкольная залежність
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (59 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!