У сучасному суспільстві проблема лікування алкоголізму звучить так гостро, як ніколи. Офіційна статистика алкозалежних з кожним роком неухильно зростає, як і алкоімідж нашої країни в Європі: в середньому українець за рік випиває 20 (!) Літрів спиртних напоїв.

Окрему групу ризику становить молодь і жінки, яких серед алкоголіків налічується близько 40%. Причини такої ситуації одні схильні шукати на державному рівні (криза, політична нестабільність, безробіття), інші ж наполягають на суб'єктивних факторах: самоті, депресії, проблеми на роботі. У будь-якому випадку джерело залежності індивідуально обумовлений, а тому алкоголізм - своєрідна лупа, крізь яку проступають все людські пороки.

Лікування алкогольної залежності в Харкові

Кількість людей, які потребують лікування алкоголізму в Харкові, вже досягло позначки в 12 тисяч. За оцінкою експертів, це всього лише говорить про те, скільки людей перебуває на наркологічному обліку, але не відображає реальну ситуацію. Щоб зрозуміти її справжні масштаби, потрібно цю цифру помножити мінімум в 7 разів. Вражає, чи не так? Адже сюди входять люди, які не визнають свого потягу до спиртного, а також ті, хто не підозрює про свою хворобу. Маємо на увазі пивних алкоголіків і залежних від «слабоалкоголок». Здавалося б, що може бути шкідливого в пляшці пива після роботи / на море / в компанії друзів або келиху мартіні? Насправді, така завуальована залежність вважається ще більшою і підступний, ніж залежність від лікеро-горілчаної продукції.

Виходячи з цього, лікування алкогольної залежності в Харкові представлено різними установами, практикуючими свої методи. Будучи великим науковим центром, Харків розвиває психіатричні і наркологічні аспекти озвученої проблеми, але для людини, яка хоче перемогти алкоголізм, це не завжди йде на користь. У такому величезному масиві пропонованих методик (з використанням психоактивних речовин, гіпнозу, нетрадиційної терапії, голковколювання, рослин, самонавіювання, релігії і т. Д.), Які, до речі, не завжди адекватні, можна легко загубитися і не знайти те місце, де тобі дійсно зможуть допомогти.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН» - ЕФЕКТИВНЕ лікування алкоголізму

Безумовно, ви вчинили правильно, якщо зупинили свій вибір на Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон», тому що:

  1. центр існує вже більше 10 років і допоміг сотням людей стати здоровими;
  2. тут працює згуртована команда професіоналів (наркологів, психологів, психотерапевтів, соціальних працівників);
  3. лікування проводиться комплексно з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта;
  4. курс реабілітації не обмежується детоксикацією, а передбачає компетентне, поетапне психосоціальний супровід реабілітанта, яке базується на програмі «12 кроків&raquo
  5. реабілітаційний період розрахований на півроку перебування в стаціонарі закритого типу;
  6. всі використані методи апробовані і як показує практика, дають позитивну динаміку.

Лікування алкоголізму на базі наркологічного центру «Медікон» проходить гарантовано якісно, ​​результативно і конфіденційно.

Наші сертифікати

.

Адреса наркологічного центру "Медікон" в Харкові

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (59 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 15 років и 21 день

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!