Ігроманія, або лудомания - небезпечне і підступне захворювання, в основі якого - патологічне захоплення азартними іграми (казино, ігровими автоматами, клубами, тоталізатором і ін.). Без своєчасного лікування ігроманії стан залежної людини ускладнюється соціальними наслідками - страждає сімейне життя, кар'єрний ріст і особистісний розвиток. Поведінки геймера стає адиктивних і може переростати в іншу залежність або психічні розлади (шизофренію, депресивні і маніакальні стани).

ОЗНАКИ ЛУДОМАНІЇ

Фахівці, які проводять лікування ігрової залежності в Харкові, серед ознак лудоманії виділяють:

 1. хворобливу залежність від ігрового процесу;
 2. різкі зміни у звичній поведінкової моделі, які супроводжуються агресією і дратівливістю);
 3. пригнічення самовладання і сили волі;
 4. стан психологічного дискомфорту поза грою.

Безумовно, не кожну людину, в міру захоплену якимись іграми, можна назвати ігроманів, але існує ряд симптомів, що сигналізують про те, що з простого захоплення даний стан перетворилося в патологічний. Зокрема, це випадки, коли:

 1. на гру витрачається більша кількість коштів і часу;
 2. ставки поступово ростуть;
 3. проявляється гнів, якщо гра зривається;
 4. людина знаходиться в хронічному стані пошуку грошей;
 5. геймер грає до тих пір, поки не виграє («полює» за нібито своїм виграшем);
 6. періодично відбуваються безрезультатні спроби «зістрибнути&raquo
 7. хворий усвідомлено жертвує сім'єю, роботою / навчанням;
 8. незважаючи на всі проблеми і відсутність грошей, він продовжує грати.

Експерти по лікуванню ігроманії в Харкові стверджують, що прояв мінімум трьох з перерахованих ознак свідчить про те, що особа є лудоманом. Виходячи з цього, людям, які усвідомили необхідність пройти лікування ігрової залежності в Харкові, вони радять в першу чергу звернутися за допомогою до професіоналів, а також в подальшому:

 • Лікування ігроманії в Харкові не носити з собою зайвих грошей;
 • попросити когось зі знайомих в перший час знімати зарплату;
 • «завантажити» розпорядок дня додатковими справами, зустрічами і заняттями;
 • завести домашнього вихованця;
 • не жаліти себе;
 • спілкуватися з тими, хто зміг перемогти цю недугу.

Однак всі перераховані рекомендації є всього лише профілактикою рецидивів. Людині, яка потрапила в мережі азарту і ейфорії, в першу чергу, необхідно професійна допомога.

ДЕ ПРОЙТИ ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ У ХАРКОВІ?

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» пропонує свої послуги в боротьбі з усіма видами залежності. Лікуванням ігроманії в Харкові фахівці центру (досвідчені психологи, психіатри та психотерапевти) займаються вже не перший рік, тому встигли розробити власну піврічну програму реабілітації з акцентом на психосоциальном супроводі, яке базується на американській методиці «12 кроків».

Вона передбачає: поетапне групове та індивідуальне психологічне консультування, спрямоване на підвищення рівня самоконтролю і відтворення духовних цінностей; роботу з батьками і в групах співзалежних; трудотерапию; елементи гештальт-терапії.

Ми пропонуємо анонімне перебування в стаціонарах закритої форми, компетентний, індивідуальний підхід, увагу і турботу про кожного реабілітантами.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.71 (96 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!