Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Харкові

«З людини можна зробити все,
варто тільки підійти до нього зі слабкою боку »
А.Кнігге

В українському суспільстві сформувалася повноцінна наркоманська субкультура. У рейтингу європейських країн Україна входить в трійку лідерів за кількістю наркозалежних. Дані анонімних соціологічних опитувань констатують: кожна 15-я харківська сім’я зіткнулася з проблемою лікування наркоманії.

Ситуація з наркотичною залежністю в Харківській області:

Результати національного звіту за 2014 рік демонструють, що регіон поки не перейшов епідпоріг по захворюванню на наркоманію. І хоча показники області (89 наркозалежних на 100 тис. Населення) в цілому по країні втішні, все ж деякі моменти в контексті лікування наркоманії в Харкові насторожують.

Наприклад, чому при такій відносно стабільною картині, активної позиції громадських організацій та якісної профілактичної роботи, в розважальних закладах в результаті спецрейду продовжують вилучати колосальну кількість психотропних речовин а кількість використаних медустановами підконтрольних наркотичних препаратів в рази перевищує норму? Може, статистика не зовсім об’єктивна або хтось веде незаконну торгівлю кодеїном?

Лікування наркоманії в Харкові

Так чи інакше, але якщо ви або близька вам людина зіткнулися з цією проблемою – зволікати або сподіватися на силу волі не можна. Необхідно звернутися до фахівців, які крім зняття симптомів «ломки», допоможуть розібратися в собі, зрозуміти причини деструктивної поведінки і повірити, що залежність все-таки можна перемогти.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» за 10 років свого існування вже допоміг сотням реабілітантів. Успішність його методики доведена і успішно реалізовується в 14 обласних центрах.

Наркологічний центр «Медікон».

Співробітники центру переконані, що успіх наполовину складається з компетентності фахівців, які проводять лікування наркоманії. Тому тут працюють тільки досвідчені психологи, психотерапевти, наркологи та фахівці з хімічної залежності, в кваліфікації яких не доводиться сумніватися.

Реабілітаційний курс розрахований на 6 місяців. В його основі – апробована зарубіжними і вітчизняними експертами програма «12 кроків». Принцип її дії полягає в тому, що побороти потяг до наркотиків легше, якщо людина знаходиться в терапевтичної середовищі таких же залежних людей. Робота над собою в групах співзалежних, визнання подібних зроблених помилок і єдина мотивація – кращі лікарі.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Особливий акцент при лікуванні наркоманії в Харкові на базі центру «Медікон» робиться на психосоціальної реабілітації. Робота з сімейними психологами в батьківських групах, тренінги, трудотерапія, насичена культурна та оздоровча програма, ресоціалізація настільки заповнюють колись сірі, затуманені дурманом, а тепер безхмарні будні, що згадувати про минуле немає ні бажання, ні часу!

Лікування наркоманії (Харків), що проводиться в центрі «Медікон», позбавляє людину від залежності, роблячи його сильніше і впевненіше.

 Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Харкові

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі