Проблема наркоманії в Чугуєві, на жаль, стоїть досить гостро. Раніше родичам наркозалежних доводилося шукати спеціалізовані клініки в Харкові або навіть в Києві, адже відсутність грамотної допомоги в боротьбі з наркоманією - це проблема всіх невеликих міст. Однак тепер у місті відкрито філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що пропонує повноцінне, ефективне лікування наркоманії в Чугуєві!

Лікування наркоманії в Чугуєві: що ми пропонуємо?

Лікування наркоманії в ЧугуєвіЛікування від наркотиків в Чугуєві в центрі «Медікон» проводиться висококваліфікованими фахівцями, за допомогою найсучасніших препаратів і передових, інноваційних методик. В першу чергу, наркодиспансер в Чугуєві «Медікон» пропонує госпіталізацію пацієнта з послідуючою тимчасовою ізоляцією, що необхідно для досягнення позитивних результатів лікування. Ми забезпечуємо наших хворих максимально комфортними умовами проживання та повноцінним, комплексним, здоровим харчуванням.

Тактика лікування (певні препарати, фізіологічні та психотерапевтичні процедури) підбираються виключно за індивідуальною схемою після знайомства з пацієнтом і вивченням результатів зібраного анамнезу. Спеціаліст центру «Медікон» - нарколог в Чугуєві - ніколи не користується загальними схемами, саме індивідуальний підхід до кожного конкретного пацієнта дозволяє домагатися повноцінного і стабільного терапевтичного ефекту.

Лікування включає в себе два основних напрямки:

 1. Позбавлення від хімічної, фізіологічної залежності, зняття «ломки» - проведення детоксикації, із застосуванням найсучасніших препаратів, згідно з індивідуальною схемою.
 2. Позбавлення від психологічної залежності від наркотиків - шляхом проведення індивідуальної та колективної психотерапії, роботі за програмою «12 кроків», сімейної терапії і т.д.

Такий комплексний підхід до даної проблеми мотивує людину до боротьби з згубною пристрастю і підвищує результативність лікування. На всіх етапах терапевтичного курсу пацієнт отримує професійну підтримку психотерапевтів, психологів і фахівців з хімічної залежності, що сприяє більш легкому подоланню критичних, переломних моментів.

Завершальним етапом лікування - є соціальна реабілітація і адаптація пацієнта. Терапевтичний супровід, робота в сімейних і колективних психологічних групах, індивідуальні консультації психолога - все це допомагає людині адаптуватися в реальному житті, впоратися з проблемами, що накопичилися за час його перебування в полоні наркотиків, налагодити особисті відносини і знову стати гідним членом суспільства!

Допомога співробітників і волонтерів наркологічного центру «Медікон» в цьому питанні неоціненна, адже часто, виписавшись з клініки і зіткнувшись з суворими реаліями життя, людина не рідко піддається спокусі і знову ховається від проблем в наркотичному вирі.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Наркодиспансер в Чугуєві: наші переваги

До незаперечних переваг наркологічного центру «Медікон» можна віднести наступні фактори:

 1. Надання добровільного та примусового лікування.
 2. Висококваліфікований персонал.
 3. Комфортні умови проживання пацієнтів.
 4. Поєднання декількох терапевтичних методик.
 5. Допомога в подальшій соціальній реабілітації колишнього наркозалежного.
 6. Надання психологічної та юридичної допомоги членам сім'ї пацієнта.
 7. Психологічна та медична допомога пацієнту на всіх етапах лікування і реабілітації
 8. Доступна і прийнятна вартість послуг.
 9. Уважне, дбайливе, доброзичливе ставлення до пацієнтів.

Наші сертифікати

dodatok 4   3

Абсолютна анонімність і конфіденційність дозволяє зберегти в таємниці лікування, крім того, виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта і високий професіоналізм персоналу гарантує результати терапії!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Чугуєві

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.35 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!