Якщо ваша сім'я зіткнулася з проблемою наркотичної залежності, то ви можете звернутися за допомогою до філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що надає комплексне і ефективне лікування наркоманії в Ізюмі! Співробітники центру - досвідчені та висококваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі найбільш інноваційні та дієві методи!

Наркодиспансер в Ізюмі: чим ми можемо допомогти?

Перший крок до позбавлення від наркологічної залежності - це проведення детоксикації та усунення абстинентного синдрому. Нарколог в Ізюмі, який працює в центрі «Медікон», використовує для цих цілей самі щадні, сучасні препарати. Всі медикаменти підбираються індивідуально, з урахуванням тривалості наркотичного стажу, тяжкості стану та особистісних особливостей конкретного пацієнта. Як правило, стан хворого призводить до значного покращення вже протягом доби. А через тиждень вдається повністю усунути хімічну залежність організму від наркотиків.

Лікування наркоманії в ІзюміПодальше ж лікування від наркотиків в Ізюмі буде носити, головним чином, психологічний характер. Адже позбутися психічної залежності від наркотичних речовин значно складніше, ніж усунути стан ломки. У своїй практиці фахівці центру «Медікон» використовують багато психотерапевтичних методик, які також підбираються індивідуально, з урахуванням особистісних особливостей хворого.

Особлива увага приділяється методам колективної психотерапії, зокрема, роботі за програмою «12 кроків». Дана методика дозволяє сформувати здорове терапевтичне співтовариство однодумців, яке допоможе людині і в реабілітаційний період, і після завершення лікувального курсу. Програма «12 кроків» дає можливість людині поглянути на себе з боку, сформувати вірну мотивацію і прагнення, повірити у власні сили.

Ще один важливий момент - це сімейна психотерапія, яка допомагає близькому оточенню пацієнта змінити своє ставлення до нього, навчитися довірі і розумію, а також надання такої необхідної підтримки. Крім того, в центрі діють спеціальні батьківські групи.

Тривалість терапевтичного курсу визначається індивідуально і залежить від ступеня тяжкості стану хворого, від його особистісних особливостей. В цілому, усунення залежності від наркотичних речовин вдається домогтися протягом декількох місяців.

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Лікування наркоманії в Ізюмі: як уникнути рецидиву?

Лікування від наркотичної залежності здійснюється в умовах госпіталізації та ізоляції пацієнта від звичного середовища. Під час терапевтичного курсу хворий отримує постійну підтримку з боку профільних фахівців, його день буквально розписаний по хвилинах і про наркотики ніколи подумати.

Однак, після виписки ситуація різко змінюється. Колишній наркозалежний повертається в колишнє середовище проживання і виявляється один на один з безліччю проблем, що накопичилися, можливо, ворожим ставленням до нього соціуму і т.д. В результаті, з урахуванням доступності наркотичних речовин більше половини пацієнтів зриваються і знову починають шукати забуття і розслаблення в наркотиках.

Як же уникнути рецидиву? Наркодиспансер в Ізюмі «Медікон» не залишає своїх підопічних без підтримки навіть після виписки. Фахівці, психологи та волонтери центру надають пацієнтам допомогу в подальшій реабілітації та соціальної адаптації, вчать справлятися з проблемами і розслаблятися, не вдаючись до наркотиків. Результати свідчать самі за себе: більш 50% пацієнтів наркологічного центру «Медікон» повністю позбулися наркотичної залежності, уникнувши повторних зривів і рецидивів!

Слід також зазначити, що лікування від наркозалежності в центрі «Медікон» проводиться абсолютно анонімно, що важливо, адже пацієнт може не переживати про те, що хтось дізнається про його проблеми!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.66 (127 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!