Куп'янськ - місто в Харківській області, з досить великою чисельністю населення. Недостатня організація дозвілля стала однією з причин розвитку наркоманії серед Куп'янської молоді.

Однак, ефективне, кваліфіковане лікування наркоманії в Куп'янську - відтепер доступно кожному. Тепер у людей, що зіткнулася з цією проблемою немає необхідності їхати в Харків в пошуках спеціалізованій клініці, адже філія Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» тепер відкритий і діє безпосередньо в Куп'янську!

Про наркодиспансер в Куп'янську

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» був відкритий 11 років тому, і з тих пір надає кваліфіковану допомогу пацієнтам у боротьбі з наркотичною та алкогольною залежністю. Лікування від наркотиків в Куп'янську включає в себе наступні напрямки:

  1. Дезінтоксикація організму, спрямована на усунення фізіологічної залежності пацієнта від наркотичних речовин - це перший, але дуже важливий крок на шляху до одужання і повернення до нормального, повноцінного життя. Дана процедура в центрі «Медікон» проводиться тільки висококваліфікованими фахівцями-наркологами, які мають відповідну ліцензію.
  2. Подальший терапевтичний курс вимагає госпіталізації пацієнта та його тимчасової ізоляції від звичного середовища. В цей час з пацієнтом працюють професійні психотерапевти, консультанти з хімічної залежності, психологи. Таким чином, забезпечується хворим комплексна допомога як психологічного, так і фізіологічного характеру.
  3. Робота за методикою «12 кроків» - колективні психотерапевтичні заняття в групі людей, що мають аналогічну проблему, сприяють формуванню здорового мислення, нових комунікативних зв'язків, а також позитивну динаміку процесу одужання.
  4. Допоміжні методи - правильне здорове харчування, фізіотерапія і трудотерапія, проведення психотренінгів - допомагають поліпшити стан здоров'я пацієнта, а головне, змінити його психологічний настрій, навчитися знову жити життям, вільним від наркотичних речовин.

«Медікон» - наркодіспанцер в Куп'янську велике значення приділяє роботі профілактичного характеру, наданню кваліфікованої психологічної допомоги членам сім'ї та близькому оточенню наркозалежної людини.

Подальша реабілітація після лікування наркоманії в Куп'янську

Лікування наркоманії в Куп'янськуОднак навіть проходження повного курсу позбавлення від наркотичної залежності не може виключити можливість рецидиву. Повернення в звичне середовище, проблеми різного характеру, коло спілкування, доступність наркотичних речовин і багато інших чинників, можуть підштовхнути пацієнта до того, щоб знову почати вживати наркотики.

Професіонали центру «Медікон» надають своїм клієнтам психологічну підтримку під час відновного періоду, сприяють його соціальній адаптації, що дозволяє звести ризики можливого зриву до мінімальних показників!

Як отримати допомогу в лікуванні від наркотиків в Куп'янську

Якщо ви зіткнулися з проблемою наркотичної залежності в родині, вам потрібно зателефонувати за номером нашого центру. Кваліфікований нарколог в Куп'янську підкаже як правильно поводитися з пацієнтом в період ломки. Крім того, при наявності необхідності, фахівці центру забронюють для хворого місце в клініці і подбають про його доставку.

Після знайомства з пацієнтом, вивчення симптоматики і результатів зібраного анамнезу, фахівці центру розроблять оптимальну для конкретного випадку тактику лікування.

Комплексний підхід до боротьби з проблемою наркотичної залежності, індивідуальне ставлення до кожного пацієнта, комфортні умови проживання і надання кваліфікованої допомоги не тільки під час терапевтичного курсу, а й в реабілітаційному періоді - основні переваги наркологічного центру «Медікон» в Куп'янську!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.53 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!