В останні роки кількість наркозалежної молоді в місті Люботин Харківської області суттєво збільшилася. Це багато в чому обумовлено недостатньою організацією дозвілля і доступністю наркотичних речовин. У зв'язку з цим Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» відкрив нову філію, основне завдання якої - це лікування наркоманії в Люботині! Наш центр діє вже понад 11 років і за цей період допоміг 30% наркозалежних позбутися згубної звички і повернутися до нормального, здорового і тверезого життя!

Наші послуги з лікування наркоманії в Люботині

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» пропонує ефективне лікування від наркотиків в Люботині, що дозволяє домогтися незмінно позитивних, стабільних і стійких результатів. Наші фахівці практикують комплексний підхід вирішення проблеми наркоманії, спрямований на усунення не тільки фізіологічної, а й що особливо важливо, психологічної залежності.

Лікування наркоманії в ЛюботиніКрім того, наркодиспансер в Люботині «Медікон» особливе значення приділяє подальшої реабілітації пацієнта. Адже навіть після повного курсу лікування, ризики можливого рецидиву і повернення до наркотиків залишаються досить високими!

Як працює наркодиспансер в Люботині

Нарколог в Люботині готовий надати пацієнтам першу допомогу, спрямовану на детоксикацію організму, очищення від наркотичних речовин і усунення фізичної залежності, без чого подальше лікування просто неможливо. Детоксикацію в наркологічному центрі «Медікон» проводять тільки кваліфіковані фахівці, що мають ліцензію на даний вид діяльності. Як правило, терміни проведення детоксикації займають близько 1-2 тижнів, в залежності від тяжкості конкретного клінічного випадку і того, який саме вид наркотику вживав пацієнт.

У разі необхідності, родич пацієнта, може звернутися до фахівців центру і відправити наркозалежного на примусове лікування в умовах госпіталізації. Після того, як абстинентний синдром буде знятий, починається робота по усуненню психологічної залежності людини від наркотичних речовин. Для досягнення мети професіонали центру «Медікон» використовують такі методики:

  1. Індивідуальні психологічні консультації.
  2. Робота в психологічній групі когнітивно-поведінкової терапії.
  3. Робота в групі по всесвітньо відомій програмі позбавлення від алкогольної та наркотичної залежності - «12 кроків».
  4. Релаксаційні і аутогенні методи.
  5. Гештальт-терапія.
  6. Системна сімейна терапія.
  7. Емотивно-раціональні техніки.

Всі перераховані вище методики не мають будь-яких обмежень і протипоказань, їх дія спрямована на формування у людини правильних установок, мотивацій та особистісних цілей. Постійна робота над собою і трудотерапія полегшують процес одужання і допомагають хворому максимально швидко позбутися від психологічної залежності, ставлячи перед собою нові цілі. Дуже важливо, щоб в ході всього терапевтичного курсу людина могла отримати підтримку і професійну консультацію психологів, психотерапевтів, медиків і фахівців з хімічної залежності.

Результати нашої роботи свідчать самі за себе. Так, більше 50% пацієнтів Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» повністю відмовилися від вживання наркотичних речовин, налагодили сімейне життя, влаштувалися на роботу і зайняли гідне місце в суспільстві!

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Як отримати допомогу в лікуванні від наркотиків в Люботині

Для того щоб отримати допомогу в боротьбі з наркологічної залежністю, жителям Люботина досить лише набрати відповідний номер телефону і повідомляти співробітникам центру «Медікон» про свою проблему. У разі необхідності проведення примусового лікування, ви можете безкоштовно забронювати палату для свого родича і домовитися про його безкоштовному трансфері в лікувальний заклад!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Наші сертифікати

dodatok 4   3

Ціни лікування наркоманії в Люботині

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!