В останні роки кількість наркозалежної молоді в місті Люботин Харківської області суттєво збільшилася. Це багато в чому обумовлено недостатньою організацією дозвілля і доступністю наркотичних речовин. У зв'язку з цим Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» відкрив нову філію, основне завдання якої - це лікування наркоманії в Люботині! Наш центр діє вже понад 11 років і за цей період допоміг 30% наркозалежних позбутися згубної звички і повернутися до нормального, здорового і тверезого життя!

Наші послуги з лікування наркоманії в Люботині

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» пропонує ефективне лікування від наркотиків в Люботині, що дозволяє домогтися незмінно позитивних, стабільних і стійких результатів. Наші фахівці практикують комплексний підхід вирішення проблеми наркоманії, спрямований на усунення не тільки фізіологічної, а й що особливо важливо, психологічної залежності.

Лікування наркоманії в ЛюботиніКрім того, наркодиспансер в Люботині «Медікон» особливе значення приділяє подальшої реабілітації пацієнта. Адже навіть після повного курсу лікування, ризики можливого рецидиву і повернення до наркотиків залишаються досить високими!

Як працює наркодиспансер в Люботині

Нарколог в Люботині готовий надати пацієнтам першу допомогу, спрямовану на детоксикацію організму, очищення від наркотичних речовин і усунення фізичної залежності, без чого подальше лікування просто неможливо. Детоксикацію в наркологічному центрі «Медікон» проводять тільки кваліфіковані фахівці, що мають ліцензію на даний вид діяльності. Як правило, терміни проведення детоксикації займають близько 1-2 тижнів, в залежності від тяжкості конкретного клінічного випадку і того, який саме вид наркотику вживав пацієнт.

У разі необхідності, родич пацієнта, може звернутися до фахівців центру і відправити наркозалежного на примусове лікування в умовах госпіталізації. Після того, як абстинентний синдром буде знятий, починається робота по усуненню психологічної залежності людини від наркотичних речовин. Для досягнення мети професіонали центру «Медікон» використовують такі методики:

  1. Індивідуальні психологічні консультації.
  2. Робота в психологічній групі когнітивно-поведінкової терапії.
  3. Робота в групі по всесвітньо відомій програмі позбавлення від алкогольної та наркотичної залежності - «12 кроків».
  4. Релаксаційні і аутогенні методи.
  5. Гештальт-терапія.
  6. Системна сімейна терапія.
  7. Емотивно-раціональні техніки.

Всі перераховані вище методики не мають будь-яких обмежень і протипоказань, їх дія спрямована на формування у людини правильних установок, мотивацій та особистісних цілей. Постійна робота над собою і трудотерапія полегшують процес одужання і допомагають хворому максимально швидко позбутися від психологічної залежності, ставлячи перед собою нові цілі. Дуже важливо, щоб в ході всього терапевтичного курсу людина могла отримати підтримку і професійну консультацію психологів, психотерапевтів, медиків і фахівців з хімічної залежності.

Результати нашої роботи свідчать самі за себе. Так, більше 50% пацієнтів Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» повністю відмовилися від вживання наркотичних речовин, налагодили сімейне життя, влаштувалися на роботу і зайняли гідне місце в суспільстві!

Як отримати допомогу в лікуванні від наркотиків в Люботині

Для того щоб отримати допомогу в боротьбі з наркологічної залежністю, жителям Люботина досить лише набрати відповідний номер телефону і повідомляти співробітникам центру «Медікон» про свою проблему. У разі необхідності проведення примусового лікування, ви можете безкоштовно забронювати палату для свого родича і домовитися про його безкоштовному трансфері в лікувальний заклад!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!