Наркоманія - справжній бич сучасного суспільства, з яким стикаються як жителі мегаполісів, так і люди, які проживають в невеликих містах. Ще зовсім недавно для боротьби з наркотичною залежністю людям, які проживають в Лозовій Харківської області, доводилося їхати за допомогою до клінік Харкова. Тепер в цьому місті відкрито філію всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який надає ефективне і повноцінне лікування наркоманії в Лозовій!

Наркодиспансер в Лозовій: як ми працюємо

Боротьба з наркотичною залежністю повинна носити комплексний підхід. Вже давно доведено, що одному впоратися з детоксикацією складно, і навіть після повноцінного курсу лікування залишаються ризики, що повернувшись у звичне середовище, людина знову пристраститься до наркотиків. Саме тому лікування від наркотиків в Лозовій, в наркологічному центрі «Медікон» передбачає комплексне вирішення даної проблеми, що включає в себе наступні методики:

  1. Швидка дезинтоксикация організму, що дозволяє усунути абстинентний синдром, подолати стан ломки і позбутися від фізичної залежності від наркотичних речовин.
  2. Індивідуальна робота з психологами, психотерапевтами, а також консультантами з хімічної залежності.
  3. Колективні психологічні заняття по знаменитій програмі «12 кроків», спрямовані на зміну мислення, плідну роботу над собою, створення мотивації і формування здорових особистісних зв'язків.
  4. Трудотерапія.
  5. Вітамінотерапія.
  6. Проведення психотренінгів.
  7. Надання психологічної допомоги членам сім'ї наркозалежної людини.

Наркодиспасер в Лозовій «Медікон» важливу роль приділяє саме психологічній роботі з пацієнтом. Вона спрямована на усунення психічної залежності від наркотичних речовин, зміни способу життя, формування нових особистісних цілей і прагнень. Лікування проводиться в умовах госпіталізації та ізоляції хворого від звичного середовища. Нове коло спілкування, постійна зайнятість, робота над своєю особистістю, разом з допомогою кваліфікованих психологів і наркологів, допомагає пацієнтові навчитися жити знову - без наркотиків! Така методика значно ефективніше, ніж гіпноз або кодування.

Лікування наркоманії в Лозовій: необхідна підтримка

Лікування наркоманії в ЛозовійПісля завершення лікувального курсу професійна допомога фахівців необхідна, як самому пацієнту, так і його близькому оточенню. Справа в тому, що коли людина тривалий час жив «за завісою» наркотиків, повертається в соціум - спокуса повернутися до старої звички дуже велика! Спровокувати зрив може безліч факторів, таких як проблеми в особистих і сімейних взаєминах, складності з роботою і фінансами, негативний вплив колишніх «друзів», доступність наркотику і інше. На думку фахівців, період - ресоціалізації може тривати від півроку до двох років.

Кваліфікований нарколог в Лозовій і психологи центру «Медікон» готові опинитися своїм пацієнтам необхідну підтримку в цей складний період реабілітації. Допомогти навчитися справлятися з проблемами і психоемоційними потрясіннями, не вдаючись до наркотиків, знайти своє місце в соціумі і т.д.

Крім того, лікарі центру «Медікон» проводять роботу і з членами сім'ї колишнього наркозалежного, спрямовану на вироблення вірної тактики спілкування і надання підтримки пацієнту.

Всі ці методики, сприяють прискореному одужанню і відновленню пацієнта, а головне, істотно знижують ризики можливого рецидиву, зводячи їх до мінімальних показників! До безперечних переваг центру можна віднести виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта і високий професіоналізм персоналу!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.65 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!