Наркоманія - справжній бич сучасного суспільства, з яким стикаються як жителі мегаполісів, так і люди, які проживають в невеликих містах. Ще зовсім недавно для боротьби з наркотичною залежністю людям, які проживають в Лозовій Харківської області, доводилося їхати за допомогою до клінік Харкова. Тепер в цьому місті відкрито філію всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який надає ефективне і повноцінне лікування наркоманії в Лозовій!

Наркодиспансер в Лозовій: як ми працюємо

Боротьба з наркотичною залежністю повинна носити комплексний підхід. Вже давно доведено, що одному впоратися з детоксикацією складно, і навіть після повноцінного курсу лікування залишаються ризики, що повернувшись у звичне середовище, людина знову пристраститься до наркотиків. Саме тому лікування від наркотиків в Лозовій, в наркологічному центрі «Медікон» передбачає комплексне вирішення даної проблеми, що включає в себе наступні методики:

  1. Швидка дезинтоксикация організму, що дозволяє усунути абстинентний синдром, подолати стан ломки і позбутися від фізичної залежності від наркотичних речовин.
  2. Індивідуальна робота з психологами, психотерапевтами, а також консультантами з хімічної залежності.
  3. Колективні психологічні заняття по знаменитій програмі «12 кроків», спрямовані на зміну мислення, плідну роботу над собою, створення мотивації і формування здорових особистісних зв'язків.
  4. Трудотерапія.
  5. Вітамінотерапія.
  6. Проведення психотренінгів.
  7. Надання психологічної допомоги членам сім'ї наркозалежної людини.

Наркодиспасер в Лозовій «Медікон» важливу роль приділяє саме психологічній роботі з пацієнтом. Вона спрямована на усунення психічної залежності від наркотичних речовин, зміни способу життя, формування нових особистісних цілей і прагнень. Лікування проводиться в умовах госпіталізації та ізоляції хворого від звичного середовища. Нове коло спілкування, постійна зайнятість, робота над своєю особистістю, разом з допомогою кваліфікованих психологів і наркологів, допомагає пацієнтові навчитися жити знову - без наркотиків! Така методика значно ефективніше, ніж гіпноз або кодування.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Лікування наркоманії в Лозовій: необхідна підтримка

Лікування наркоманії в ЛозовійПісля завершення лікувального курсу професійна допомога фахівців необхідна, як самому пацієнту, так і його близькому оточенню. Справа в тому, що коли людина тривалий час жив «за завісою» наркотиків, повертається в соціум - спокуса повернутися до старої звички дуже велика! Спровокувати зрив може безліч факторів, таких як проблеми в особистих і сімейних взаєминах, складності з роботою і фінансами, негативний вплив колишніх «друзів», доступність наркотику і інше. На думку фахівців, період - ресоціалізації може тривати від півроку до двох років.

Кваліфікований нарколог в Лозовій і психологи центру «Медікон» готові опинитися своїм пацієнтам необхідну підтримку в цей складний період реабілітації. Допомогти навчитися справлятися з проблемами і психоемоційними потрясіннями, не вдаючись до наркотиків, знайти своє місце в соціумі і т.д.

Крім того, лікарі центру «Медікон» проводять роботу і з членами сім'ї колишнього наркозалежного, спрямовану на вироблення вірної тактики спілкування і надання підтримки пацієнту.

Наші сертифікати

dodatok 4   3

Всі ці методики, сприяють прискореному одужанню і відновленню пацієнта, а головне, істотно знижують ризики можливого рецидиву, зводячи їх до мінімальних показників! До безперечних переваг центру можна віднести виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта і високий професіоналізм персоналу!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Лозовій

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.65 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!