Лікування наркоманії в Первомайську Харківської області - тепер доступно кожній людині, що зіткнулася з наркозалежністю, адже в цьому місті діє філія Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Установа діє на території України вже 11 років і за цей час встигло завоюватиЛікування наркоманії в Первомайську прекрасну репутацію і виключно позитивні відгуки пацієнтів! Згідно зі статистикою, більше 30% пацієнтів повністю вилікувалися від наркоманії і змогли знову зайняти гідне місце в соціумі. Які ж послуги надає філія центру «Медікон» в Первомайську?

Програма лікування наркоманії в Первомайську

Наркодиспансер в Первомайську «Медікон» для подолання проблеми наркотичної залежності застосовує комплексну терапію, що дозволяє досягати незмінно сприятливих результатів. Лікування від наркотиків в Первомайську направлено на усунення як хімічних, так і поведінкових адикцій пацієнта.

Програма лікування від наркотичної залежності в центрі «Медікон» складається з наступних етапів:

  1. Госпіталізація пацієнта (добровільна або примусова). Після огляду хворого, фахівці в індивідуальному порядку розробляють оптимальну схему лікування, що включає в себе, як медикаментозні препарати, так і психотерапевтичні методики.
  2. Детоксикація організму - усунення стану ломки і хімічної залежності від наркотичних речовин (проводиться досвідченими фахівцями, які мають відповідну ліцензію).
  3. Психотерапія (індивідуальна і колективна).
  4. Сімейна терапія - спрямована на надання психологічної допомоги членам сім'ї наркозалежного.
  5. Робота за програмою «12 кроків» - колективна психотерапія, спрямована на створення здорової терапевтичної спільноти, взаємодопомога людей, що зіткнулися з аналогічною проблемою, зміцнення внутрішніх мотивацій.
  6. Трудотерапія - спрямована на створення відчуття повної зайнятості і перманентної роботи над собою, привчаючи людину жити і функціонувати без наркотиків, а також ставити перед собою нові цілі і досягати їх.
  7. Генштальд-терапія.
  8. Конгітівно-біхевіоральна методика.

Під час всього курсу, нарколог в Первомайську, а також психологи та психотерапевти, спостерігають за пацієнтом, надають йому необхідну допомогу та підтримку. Комфортні умови проживання, ізоляція від звичного середовища проживання і кола спілкування, повноцінне, правильно збалансоване харчування, вітамінотерапія, дбайливе і доброзичливе ставлення персоналу, дозволяє істотно прискорити процес одужання і відновлення пацієнта!

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Програма реабілітації в наркодиспансері в Первомайську

Після того, як терапевтичний курс по позбавленню від наркотичної залежності буде завершено, людина виписується з клініки і відправляється додому. Однак це не означає, що лікування повністю закінчено! Згідно зі статистичними даними, більше половини пацієнтів, які пройшли лікування від наркоманії, повернувшись в звичне середовище і зіткнувшись з реальними життєвими проблемами, знову зривалися і починали шукати порятунку в наркотиках.

Тому, в реабілітаційній роботі і ресоціалізації пацієнтів в наркологічному центрі «Медікон» приділяють величезне значення. Фахівці центру пропонують проведення амбулаторного лікування, проведення психологічних консультацій (як індивідуальних, так і сімейних). Крім того, позитивно позначається і робота в терапевтичному співтоваристві, створеному в процесі проходження програми «12 кроків».

Таким чином, людина отримує всебічну допомогу, підтримку і необхідний терапевтичний супровід, яке закріплює досягнуті результати лікування і зводить до мінімуму ймовірність можливого рецидиву!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.73 (125 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!