Позвонить прямо сейчас
x

Лікування наркоманії в Первомайську Харківської області - тепер доступно кожній людині, що зіткнулася з наркозалежністю, адже в цьому місті діє філія Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Установа діє на території України вже 11 років і за цей час встигло завоюватиЛікування наркоманії в Первомайську прекрасну репутацію і виключно позитивні відгуки пацієнтів! Згідно зі статистикою, більше 30% пацієнтів повністю вилікувалися від наркоманії і змогли знову зайняти гідне місце в соціумі. Які ж послуги надає філія центру «Медікон» в Первомайську?

Програма лікування наркоманії в Первомайську

Наркодиспансер в Первомайську «Медікон» для подолання проблеми наркотичної залежності застосовує комплексну терапію, що дозволяє досягати незмінно сприятливих результатів. Лікування від наркотиків в Первомайську направлено на усунення як хімічних, так і поведінкових адикцій пацієнта.

Програма лікування від наркотичної залежності в центрі «Медікон» складається з наступних етапів:

  1. Госпіталізація пацієнта (добровільна або примусова). Після огляду хворого, фахівці в індивідуальному порядку розробляють оптимальну схему лікування, що включає в себе, як медикаментозні препарати, так і психотерапевтичні методики.
  2. Детоксикація організму - усунення стану ломки і хімічної залежності від наркотичних речовин (проводиться досвідченими фахівцями, які мають відповідну ліцензію).
  3. Психотерапія (індивідуальна і колективна).
  4. Сімейна терапія - спрямована на надання психологічної допомоги членам сім'ї наркозалежного.
  5. Робота за програмою «12 кроків» - колективна психотерапія, спрямована на створення здорової терапевтичної спільноти, взаємодопомога людей, що зіткнулися з аналогічною проблемою, зміцнення внутрішніх мотивацій.
  6. Трудотерапія - спрямована на створення відчуття повної зайнятості і перманентної роботи над собою, привчаючи людину жити і функціонувати без наркотиків, а також ставити перед собою нові цілі і досягати їх.
  7. Генштальд-терапія.
  8. Конгітівно-біхевіоральна методика.

Під час всього курсу, нарколог в Первомайську, а також психологи та психотерапевти, спостерігають за пацієнтом, надають йому необхідну допомогу та підтримку. Комфортні умови проживання, ізоляція від звичного середовища проживання і кола спілкування, повноцінне, правильно збалансоване харчування, вітамінотерапія, дбайливе і доброзичливе ставлення персоналу, дозволяє істотно прискорити процес одужання і відновлення пацієнта!

Програма реабілітації в наркодиспансері в Первомайську

Після того, як терапевтичний курс по позбавленню від наркотичної залежності буде завершено, людина виписується з клініки і відправляється додому. Однак це не означає, що лікування повністю закінчено! Згідно зі статистичними даними, більше половини пацієнтів, які пройшли лікування від наркоманії, повернувшись в звичне середовище і зіткнувшись з реальними життєвими проблемами, знову зривалися і починали шукати порятунку в наркотиках.

Тому, в реабілітаційній роботі і ресоціалізації пацієнтів в наркологічному центрі «Медікон» приділяють величезне значення. Фахівці центру пропонують проведення амбулаторного лікування, проведення психологічних консультацій (як індивідуальних, так і сімейних). Крім того, позитивно позначається і робота в терапевтичному співтоваристві, створеному в процесі проходження програми «12 кроків».

Таким чином, людина отримує всебічну допомогу, підтримку і необхідний терапевтичний супровід, яке закріплює досягнуті результати лікування і зводить до мінімуму ймовірність можливого рецидиву!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.73 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!