Філії в Херсонській області

Позвонить прямо сейчас
x

Іноді, коли все йде шкереберть, ми отримуємо більше допомоги,
ніж сподівалися. Але трапляється, що її не вистачає ...
Стівен Кінг

Багато українських родин зіткнулися з проблемою лікування наркоманії в Херсоні. За результатами національного звіту Міністерства охорони здоров'я про наркоситуації в Україні, на 100 тис. Населення в Херсонському регіоні припадає 182 наркомана. З них 163 - потребують психіатричному лікуванні. Це можна пояснити напруженою ситуацією з працевлаштуванням, загальним соціально-економічною кризою, доступністю наркотиків і недостатнім рівнем профілактичної роботи з молоддю.

Вперше дізнавшись про залежність когось із близьких, мало хто відразу ж звертаються за допомогою до фахівців. Хтось сподівається, що людина зможе самостійно подолати наркопрістрастіе, а хтось намагається вдатися до нетрадиційних, але, як стверджують апологети подібного підходу, дуже дієвим заходам. На жаль, і ті, і інші дуже згодом розчаровуються у своїх надіях швидко і без особливих зусиль вирішити таку непросту ситуацію. Як же краще вчинити в такому випадку і де в Херсоні можуть запропонувати насправді ефективне лікування наркоманії?

Наркологічний центр «Медікон»: гарантія позитивного результату

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який успішно бореться з усіма видами залежності вже 11-й рік, пропонує свої послуги, спрямовані на системне лікування наркотичної залежності в Херсоні.

Курс реабілітації індивідуально обумовлений і поєднує наступні моделі, апробовані також іншими європейськими клініками:

  1. модель терапевтичних спільнот (батьківські спецгрупи і групи співзалежних) - дана модель основа на вільній згоді реабілітанта дотримуватися суворого внутрішній режим і насичений розпорядок дня;
  2. штаті Міннесота модель «12 кроків», головний принцип якої - через пізнання свого внутрішнього світу поступово вирішити інші проблеми (психологічної залежності, адиктивної поведінки).

В процесі багаторічної роботи описані лікувальні схеми були доповнені медіконовскімі психологами елементами гештальт, трудо- і сімейної психотерапії.

Лікування наркоманії в Херсоні: етапи і особливості терапії

Реабілітаційний курс в «МЕДІКОН» розрахований на 6 місяців. Весь цей час пацієнт проводить в стаціонарі, де доступ до наркотиків і подальше спілкування з друзями-наркоманами виключено. Під чуйним керівництвом кваліфікованого медперсоналу (психологів, психотерапевтів, наркологів) реабілітант разом з ними рухається до спільної мети - назавжди кинути наркотики і почати жити заново.

Лікування наркозалежності в Херсоні, проведене в «МЕДІКОН», структуровано на 4 етапи. Їх обов'язкове проходження - запорука позитивного результату і надія на одужання. Зокрема, це:

Етап детоксикації, під час якого сертифікований лікар-нарколог, вивчивши анамнез захворювання, підбирає для пацієнта найефективніший спосіб очищення від токсинів. Завдяки цьому організм відновлюється після тривалого отруєння і виснаження, а також легше переносить фазу «ломки».

  1. Індивідуальна / групова психологічно акцентована робота з фахівцями, метою якої є формування нової моделі поведінки і системи життєвих цінностей.
  2. Відтворення порушеною комунікації міжособистісного і внутрісімейного характеру. Подібна форма реабілітації використовується в багатьох профільних наркологічних установах США і
  3. Європи. Досвід «МЕДІКОН» показує, що принцип взаємодії людей, об'єднаних спільною метою, допомагає людині боротися із залежністю і сприяє стійкої мотивації одужати.
  4. Повноцінна адаптація в соціумі. На цьому етапі співробітники центру допомагають реабілітантами безболісно і оперативно повернутися в звичну мікро- і макросередовище.

Повернути довіру сім'ї, відновитися на роботі і заново адаптуватися в суспільстві - завдання не з легких, але реабілітантами «МЕДІКОН» все під силу!

Лікування наркоманії в Херсоні
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (82 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!