Іноді, коли все йде шкереберть, ми отримуємо більше допомоги,
ніж сподівалися. Але трапляється, що її не вистачає ...
Стівен Кінг

Багато українських родин зіткнулися з проблемою лікування наркоманії в Херсоні. За результатами національного звіту Міністерства охорони здоров'я про наркоситуації в Україні, на 100 тис. Населення в Херсонському регіоні припадає 182 наркомана. З них 163 - потребують психіатричному лікуванні. Це можна пояснити напруженою ситуацією з працевлаштуванням, загальним соціально-економічною кризою, доступністю наркотиків і недостатнім рівнем профілактичної роботи з молоддю.

Вперше дізнавшись про залежність когось із близьких, мало хто відразу ж звертаються за допомогою до фахівців. Хтось сподівається, що людина зможе самостійно подолати наркопрістрастіе, а хтось намагається вдатися до нетрадиційних, але, як стверджують апологети подібного підходу, дуже дієвим заходам. На жаль, і ті, і інші дуже згодом розчаровуються у своїх надіях швидко і без особливих зусиль вирішити таку непросту ситуацію. Як же краще вчинити в такому випадку і де в Херсоні можуть запропонувати насправді ефективне лікування наркоманії?

Наркологічний центр «Медікон»: гарантія позитивного результату

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який успішно бореться з усіма видами залежності вже 11-й рік, пропонує свої послуги, спрямовані на системне лікування наркотичної залежності в Херсоні.

Курс реабілітації індивідуально обумовлений і поєднує наступні моделі, апробовані також іншими європейськими клініками:

  1. модель терапевтичних спільнот (батьківські спецгрупи і групи співзалежних) - дана модель основа на вільній згоді реабілітанта дотримуватися суворого внутрішній режим і насичений розпорядок дня;
  2. штаті Міннесота модель «12 кроків», головний принцип якої - через пізнання свого внутрішнього світу поступово вирішити інші проблеми (психологічної залежності, адиктивної поведінки).

В процесі багаторічної роботи описані лікувальні схеми були доповнені медіконовскімі психологами елементами гештальт, трудо- і сімейної психотерапії.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Лікування наркоманії в Херсоні: етапи і особливості терапії

Реабілітаційний курс в «МЕДІКОН» розрахований на 6 місяців. Весь цей час пацієнт проводить в стаціонарі, де доступ до наркотиків і подальше спілкування з друзями-наркоманами виключено. Під чуйним керівництвом кваліфікованого медперсоналу (психологів, психотерапевтів, наркологів) реабілітант разом з ними рухається до спільної мети - назавжди кинути наркотики і почати жити заново.

Лікування наркозалежності в Херсоні, проведене в «МЕДІКОН», структуровано на 4 етапи. Їх обов'язкове проходження - запорука позитивного результату і надія на одужання. Зокрема, це:

Етап детоксикації, під час якого сертифікований лікар-нарколог, вивчивши анамнез захворювання, підбирає для пацієнта найефективніший спосіб очищення від токсинів. Завдяки цьому організм відновлюється після тривалого отруєння і виснаження, а також легше переносить фазу «ломки».

Наші сертифікати

  1. Індивідуальна / групова психологічно акцентована робота з фахівцями, метою якої є формування нової моделі поведінки і системи життєвих цінностей.
  2. Відтворення порушеною комунікації міжособистісного і внутрісімейного характеру. Подібна форма реабілітації використовується в багатьох профільних наркологічних установах США і
  3. Європи. Досвід «МЕДІКОН» показує, що принцип взаємодії людей, об'єднаних спільною метою, допомагає людині боротися із залежністю і сприяє стійкої мотивації одужати.
  4. Повноцінна адаптація в соціумі. На цьому етапі співробітники центру допомагають реабілітантами безболісно і оперативно повернутися в звичну мікро- і макросередовище.

Повернути довіру сім'ї, відновитися на роботі і заново адаптуватися в суспільстві - завдання не з легких, але реабілітантами «МЕДІКОН» все під силу!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (82 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -36 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1412  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!