Якщо вам потрібно пройти повноцінне, ефективне лікування наркоманії в Каховці, то звертайтеся в місцеве відділення наркологічного центру «Медікон»! Даний лікувальний заклад діє на території України вже близько 11 років, завоювавши за цей час численні позитивні відгуки!

Лікування наркоманії в Каховці: ми вам допоможемо!

Наркологічний центр в Каховці «Медікон» має всі необхідні ресурси для надання комплексної допомоги людей, які страждають від наркотичної залежності. Наркодиспансер в Каховці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» характеризується наявністю наступних переваг:

  • висококваліфікований персонал;
  • інноваційні, ліцензовані методики лікування наркозалежності;
  • комфортні умови проживання;
  • надання комплексних послуг з подальшою реабілітацією;
  • індивідуальний підхід до кожного конкретного пацієнта;
  • демократична, розумна вартість лікування;
  • робота в цілодобовому режимі.

Хочете пройти лікування від наркотиків в Каховці? Просто зателефонуйте в будь-який зручний для вас час за контактним номером місцевої філії наркологічного центру «Медікон»! Ми допоможемо вам доставити пацієнта до лікувального закладу (абсолютно безкоштовно!), Проведемо комплексну діагностику. Можливо також надання таких послуг, як примусове лікування і виклик фахівців на дім.

Лікування наркоманії в КаховціВ першу чергу, нарколог в Каховці, що має всі необхідні ліцензії, проведе детоксикацію, допомагаючи людині впоратися зі станом ломки і подолати фізичну залежність. Залежно від індивідуальних показань для цих цілей використовуються медикаментозні методи, заняття фізкультурою, потіння в парильні і т.д.

Психологи наркологічного центру «Медікон» подбають про те, щоб людина подолала депресивний стан, характерний для початкових етапів лікування, придбала необхідні мотивації, і поступово навчилася жити і функціонувати без наркотиків!

Додаткову підтримку і мотивацію пацієнти отримують завдяки колективним заняттям в групах взаємодопомоги, які проводяться згідно з програмою «12 кроків».

Завершальний етап - це реабілітація пацієнта. Практика показала, що якщо після виписки з центру залишити людину один на один з навколишнім світом, то вона, з високою часткою ймовірності, незабаром знову повернеться до наркотиків. Щоб цього не сталося, співробітники наркологічного центру «Медікон» пропонують своїм пацієнтам терапевтичний супровід, надаючи необхідну допомогу і підтримку в період реабілітації. Дана методика дозволяє попередити рецидиви наркозалежності більш ніж в 50% випадків!

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Сімейна допомога під час лікування від наркотиків в Каховці

Робота з членами сім'ї пацієнта - обов'язкова в терапевтичній програмі, яку практикує наркологічний центр «Медікон» в Каховці. Справа в тому, що часто нерви у близького оточення наркозалежного розхитані і такі люди самі потребують психологічної допомоги, яку їм і надають наші фахівці.

Наступний етап - це проведення системної сімейної психотерапії. В результаті таких сеансів, пацієнт вибудовує нові відносини зі своїми близькими, а його родичі позбавляються від сформованих стереотипів, навчаються знову довіряти пацієнтові, а також надавати йому належну підтримку, яка в деяких випадках, є обов'язковим елементом успішного лікування!

Крім того, в наркологічному центрі «Медікон» працюють спеціальні батьківські і сімейні групи, де люди, які зіткнулися з проблемою наркоманії в сім'ї, діляться досвідом і переживаннями, отримують необхідну психологічну допомогу!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (120 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!