Філії в Херсонській області

Якісне лікування наркоманії в Новій Каховці (Херсонська область) тепер є для кожної людини, що зазнає необхідність професійної допомоги! Що потрібно зробити для того, щоб позбутися від наркозалежності? Ваш перший крок на шляху до одужання - це дзвінок в місцеве відділення наркологічного центру «Медікон»!

Фізична реабілітація під час лікування наркоманії в Новій Каховці

Лікування наркоманії в Новій Каховці«Медікон» - наркологічний центр в Новій Каховці, готовий надати комплексну допомогу з фізичної реабілітації пацієнтів. Зрозуміло, нарколог в Новій Каховці обов'язково проводить детоксикацію, спрямовану на усунення абстинентного синдрому і усунення фізіологічної залежності.

Однак, в більшості випадків, таких екстрених заходів буває недостатньо. Справа в тому, що тривале застосування наркотичних речовин буквально руйнує організм пацієнта зсередини, завдаючи особливо сильні удари по його психіці, нервовій системі і головному мозку. Необхідна комплексна програма медичних заходів, націлених на виведення з організму хворого токсичних і отруйних речовин, усунення присутньої симптоматики і запобігання розвитку можливих ускладнень.

Для цих цілей, висококваліфіковані фахівці наркологічного центру «Медікон», використовують найсучасніші, інноваційні, ліцензовані методики, прекрасно зарекомендувавші себе у світовій практиці.

Методи проведення детоксикації і фізичної реабілітації, підбираються для кожного клієнта в індивідуальному порядку. Все починається з проведення діагностики, що дозволяє встановити стаж наркотичної залежності пацієнта, той вид речовин, які він приймав, наявні захворювання і проблеми зі здоров'ям.

Психологічна реабілітація в наркологічній клініці в Новій Каховці

Прийнявши рішення пройти лікування від наркотиків в Новій Каховці, людині доведеться багато працювати над собою, змінювати погляди на життя і стереотипи, що склалися. Подолати цей складний шлях пацієнтові допоможуть кваліфіковані психологи і психотерапевти, що працюють в наркологічному центрі «Медікон». Крім індивідуальних занять з психологом, велика увага приділяється колективній роботі в групі співзалежних.

Клієнти центру «Медікон» займаються по знаменитій у всьому світі програмі "12 кроків», знаходячи, таким чином, нові стимули і мотивації, новий досвід і підтримку однодумців.

Змінюватися доведеться і ближньому оточенню пацієнта. Сеанси сімейної психотерапії, робота в батьківських групах - допомагає усунути помилкові стереотипи, що склалися в сім'ї наркозалежного, змінити ставлення до хворого і вибудувати нові відносини, в основі яких лежатиме підтримка і взаєморозуміння.

До завдання психологів центру входить:

  • виявити психологічні проблеми пацієнта, які потягли за собою наркотичну залежність;
  • формування у пацієнта стійких мотивацій до проведення лікування;
  • формування поведінкових моделей в стресових ситуаціях, навчання методам вирішення різного роду проблем без допомоги наркотиків.

В результаті такого лікування, у людини змінюється ставлення до життя і до себе самого, з'являються нові цілі, друзі і однодумці, налагоджуються зруйновані міжособистісні контакти.

Ресоціалізація в процесі лікування від наркотиків в Новій Каховці

Ще одна послуга, яку надає своїм клієнтам наркодиспансер в Новій Каховці наркологічного центру «Медікон» - це допомога в ресоціалізації. Програма ресоціалізації сприяє максимально комфортної адаптації колишнього наркозалежного в соціумі. Це можлива допомога в працевлаштуванні і надання психологічної підтримки, і забезпечення терапевтичного супроводу.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.36 (129 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!