Філії в Херсонській області

Якісне лікування наркоманії в Новій Каховці (Херсонська область) тепер є для кожної людини, що зазнає необхідність професійної допомоги! Що потрібно зробити для того, щоб позбутися від наркозалежності? Ваш перший крок на шляху до одужання - це дзвінок в місцеве відділення наркологічного центру «Медікон»!

Фізична реабілітація під час лікування наркоманії в Новій Каховці

Лікування наркоманії в Новій Каховці«Медікон» - наркологічний центр в Новій Каховці, готовий надати комплексну допомогу з фізичної реабілітації пацієнтів. Зрозуміло, нарколог в Новій Каховці обов'язково проводить детоксикацію, спрямовану на усунення абстинентного синдрому і усунення фізіологічної залежності.

Однак, в більшості випадків, таких екстрених заходів буває недостатньо. Справа в тому, що тривале застосування наркотичних речовин буквально руйнує організм пацієнта зсередини, завдаючи особливо сильні удари по його психіці, нервовій системі і головному мозку. Необхідна комплексна програма медичних заходів, націлених на виведення з організму хворого токсичних і отруйних речовин, усунення присутньої симптоматики і запобігання розвитку можливих ускладнень.

Для цих цілей, висококваліфіковані фахівці наркологічного центру «Медікон», використовують найсучасніші, інноваційні, ліцензовані методики, прекрасно зарекомендувавші себе у світовій практиці.

Методи проведення детоксикації і фізичної реабілітації, підбираються для кожного клієнта в індивідуальному порядку. Все починається з проведення діагностики, що дозволяє встановити стаж наркотичної залежності пацієнта, той вид речовин, які він приймав, наявні захворювання і проблеми зі здоров'ям.

Психологічна реабілітація в наркологічній клініці в Новій Каховці

Прийнявши рішення пройти лікування від наркотиків в Новій Каховці, людині доведеться багато працювати над собою, змінювати погляди на життя і стереотипи, що склалися. Подолати цей складний шлях пацієнтові допоможуть кваліфіковані психологи і психотерапевти, що працюють в наркологічному центрі «Медікон». Крім індивідуальних занять з психологом, велика увага приділяється колективній роботі в групі співзалежних.

Клієнти центру «Медікон» займаються по знаменитій у всьому світі програмі "12 кроків», знаходячи, таким чином, нові стимули і мотивації, новий досвід і підтримку однодумців.

Змінюватися доведеться і ближньому оточенню пацієнта. Сеанси сімейної психотерапії, робота в батьківських групах - допомагає усунути помилкові стереотипи, що склалися в сім'ї наркозалежного, змінити ставлення до хворого і вибудувати нові відносини, в основі яких лежатиме підтримка і взаєморозуміння.

До завдання психологів центру входить:

  • виявити психологічні проблеми пацієнта, які потягли за собою наркотичну залежність;
  • формування у пацієнта стійких мотивацій до проведення лікування;
  • формування поведінкових моделей в стресових ситуаціях, навчання методам вирішення різного роду проблем без допомоги наркотиків.

В результаті такого лікування, у людини змінюється ставлення до життя і до себе самого, з'являються нові цілі, друзі і однодумці, налагоджуються зруйновані міжособистісні контакти.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Ресоціалізація в процесі лікування від наркотиків в Новій Каховці

Ще одна послуга, яку надає своїм клієнтам наркодиспансер в Новій Каховці наркологічного центру «Медікон» - це допомога в ресоціалізації. Програма ресоціалізації сприяє максимально комфортної адаптації колишнього наркозалежного в соціумі. Це можлива допомога в працевлаштуванні і надання психологічної підтримки, і забезпечення терапевтичного супроводу.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Новій Каховці

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.36 (129 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!