Кинути наркотики можна, просто варто цього захотіти, постаратися - і результати не змусять себе довго чекати! Так наївно може міркувати тільки та людина, яка ніколи (і слава богу!) Не стикався з тією ситуацією, коли ти або близька тобі людина не уявляє свого життя без наркотиків. Вони затьмарюють його розум, бажання і помисли, роблячи з колись цілеспрямованої, активної людини покірливу і безлику істоту.

У світі в лікуванні наркоманії потребують близько 200 млн людей. У нашій країні ця цифра також невтішна. За оцінками незалежних експертів, чисельність українських наркоманів варіюється від 1 до 1,5 млн. У великих містах картина виглядає страхітливо: 60% хлопців і 20% дівчат у віці 15-17 років вже знайомі з наркотиками.

Як сьогодні проходить лікування наркоманії?

Сучасна індустрія надання послуг з лікування наркозалежності розвивається дуже динамічно, щодня обростаючи новими пропозиціями і супер-методиками, які часто не витримують випробування ефективністю. Проте в гонитві за грошима родичів, в розпачі намагаються допомогти близькій людині, вирвати його з пут наркотичного потягу, псевдоспеціалісти просто обманюють їх, так як в реальності не володіють необхідними методами боротьби з наркозалежністю і свідомо затягують процес можливого одужання.

Фахівці, які не перший рік займаються лікуванням наркоманії в Хмельницькому, які не тішать людей ілюзіями, обіцяючи диво зцілення за місяць. ТАК, лікування наркозалежності - тривалий і поетапний процес. ТАК, він вимагає сил як від самого пацієнта і його рідних, які повинні підтримати його в такий непростий час, так і від лікарів, які проводять терапію. І нарешті, ТАК, тільки лише пройшовши курс лікування, без подальшої самоорганізації і націленості на здоровий спосіб життя, сподіватися на тривалий ефект лікування не варто.

«Медікон»: професійне лікування наркоманії в Хмельницькому

Лікуванням наркотичної залежності, ігроманії та алкоголізму у Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» займаються вже більше 10 років. Люди, що потрапили сюди для лікування наркоманії в Хмельницькому, проходять курс реабілітації протягом 6 місяців в стаціонарних умовах.

Програма по методиці «12 кроків» спрямована не тільки на детоксикацію організму на рівні фізіології, але і на поліпшення комунікації реабілітанта і розуміння ним необхідності міняти своє світосприйняття, спосіб життя і мислення. Виходячи з цього, робота ведеться по 4 тісно взаємозалежних напрямках:

  1. Токсикологічне очищення організму від залишків наркоречовин, допомога подолати прояви «ломки&raquo
  2. Індивідуальні та групові види роботи з психотерапевтами та психологами;
  3. Активна участь у спецгрупах (батьківських та співзалежних учасників);
  4. Відновлення втрачених позицій в соціумі - ресоціалізація.

Наші явні переваги

В нерівній сутичці з наркотиками крім бажання самої людини їх здолати, потрібна компетентність фахівців, які проводять лікування наркоманії (Хмельницький) і, безумовно, участь родичів, підтримка друзів. Наркологічний центр «Медікон», в свою чергу, обіцяє:

  • конфіденційність;
  • високу кваліфікацію і значний досвід медперсоналу;
  • в разі необхідності - примусову терапію;
  • комфортні умови проживання;
  • використання новітніх апробованих технологій;
  • необхідну психосоціальну допомогу і по закінченню курсу реабілітації.
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Хмельницькому
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (67 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!