Кинути наркотики можна, просто варто цього захотіти, постаратися - і результати не змусять себе довго чекати! Так наївно може міркувати тільки та людина, яка ніколи (і слава богу!) Не стикався з тією ситуацією, коли ти або близька тобі людина не уявляє свого життя без наркотиків. Вони затьмарюють його розум, бажання і помисли, роблячи з колись цілеспрямованої, активної людини покірливу і безлику істоту.

У світі в лікуванні наркоманії потребують близько 200 млн людей. У нашій країні ця цифра також невтішна. За оцінками незалежних експертів, чисельність українських наркоманів варіюється від 1 до 1,5 млн. У великих містах картина виглядає страхітливо: 60% хлопців і 20% дівчат у віці 15-17 років вже знайомі з наркотиками.

Як сьогодні проходить лікування наркоманії?

Сучасна індустрія надання послуг з лікування наркозалежності розвивається дуже динамічно, щодня обростаючи новими пропозиціями і супер-методиками, які часто не витримують випробування ефективністю. Проте в гонитві за грошима родичів, в розпачі намагаються допомогти близькій людині, вирвати його з пут наркотичного потягу, псевдоспеціалісти просто обманюють їх, так як в реальності не володіють необхідними методами боротьби з наркозалежністю і свідомо затягують процес можливого одужання.

Фахівці, які не перший рік займаються лікуванням наркоманії в Хмельницькому, які не тішать людей ілюзіями, обіцяючи диво зцілення за місяць. ТАК, лікування наркозалежності - тривалий і поетапний процес. ТАК, він вимагає сил як від самого пацієнта і його рідних, які повинні підтримати його в такий непростий час, так і від лікарів, які проводять терапію. І нарешті, ТАК, тільки лише пройшовши курс лікування, без подальшої самоорганізації і націленості на здоровий спосіб життя, сподіватися на тривалий ефект лікування не варто.

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

«Медікон»: професійне лікування наркоманії в Хмельницькому

Лікуванням наркотичної залежності, ігроманії та алкоголізму у Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» займаються вже більше 10 років. Люди, що потрапили сюди для лікування наркоманії в Хмельницькому, проходять курс реабілітації протягом 6 місяців в стаціонарних умовах.

Програма по методиці «12 кроків» спрямована не тільки на детоксикацію організму на рівні фізіології, але і на поліпшення комунікації реабілітанта і розуміння ним необхідності міняти своє світосприйняття, спосіб життя і мислення. Виходячи з цього, робота ведеться по 4 тісно взаємозалежних напрямках:

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

  1. Токсикологічне очищення організму від залишків наркоречовин, допомога подолати прояви «ломки&raquo
  2. Індивідуальні та групові види роботи з психотерапевтами та психологами;
  3. Активна участь у спецгрупах (батьківських та співзалежних учасників);
  4. Відновлення втрачених позицій в соціумі - ресоціалізація.

Наші явні переваги

В нерівній сутичці з наркотиками крім бажання самої людини їх здолати, потрібна компетентність фахівців, які проводять лікування наркоманії (Хмельницький) і, безумовно, участь родичів, підтримка друзів. Наркологічний центр «Медікон», в свою чергу, обіцяє:

  • конфіденційність;
  • високу кваліфікацію і значний досвід медперсоналу;
  • в разі необхідності - примусову терапію;
  • комфортні умови проживання;
  • використання новітніх апробованих технологій;
  • необхідну психосоціальну допомогу і по закінченню курсу реабілітації.
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Хмельницькому

Ціни лікування наркоманії в Хмельницькому

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (67 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!