Проблема наркотичної залежності в Кам'янець-Подільському стоїть досить гостро. Дефіцит кваліфікованих фахівців і профільних лікувальних установ в місті тільки погіршує ситуацію, що склалася. Однак тепер після відкриття місцевої філії реабілітаційного центру «Медікон» адекватне, професійне лікування наркоманії в Кам'янець-Подільському стало доступно для кожного!

Що входить в програму лікування від наркотиків в Кам'янець-Подільському?

Лікування від наркотиків в Кам'янець-Подільському, яке пропонує наркологічний центр «Медікон», відрізняється комплексним і системним підходом. Пацієнтам надається допомога, спрямована на усунення не тільки фізіологічної, а й психологічної залежності від вживання речовин наркотичного характеру.

Програма лікування наркозалежності в реабілітаційному центрі «Медікон» виглядає наступним чином:

  1. Діагностика - дозволяє виявити стаж наркомана і ті речовини, які він вживав, а також можливу психологічну схильність до наркозалежності.
  2. Детоксикація організму. Досвідчений лікар-нарколог в Кам'янець-Подільському, грунтуючись на результатах зібраного анамнезу і попередніх діагностичних заходів, проводить очищення організму хворого від залишків наркотичних речовин і продуктів їх розпаду, виводить пацієнта з важкого стану ломки. Детоксикація в центрі «Медікон» проводиться, переважно, біологічними методами: потіння в сані, прийом сорбентів, вітамінів і мінералів, інтенсивні фізичні навантаження. У більш важких випадках, може зажадати проведення антідодной терапії, прийом седативних, заспокійливих, аналгетичних препаратів.
  3. Психологічна корекція - робота над формуванням здорових мотивацій, конструктивної поведінкової моделі, усунення депресивних станів і психологічних проблем, що стали причиною наркозалежності. Психологічна реабілітація здійснюється методами Гештальд-терапії, когнітивно-біхевіоральної терапії, емотивно-раціональних технік, трудотерапія. Відновлення втрачених міжособистісних зв'язків, утвердження правильних мотивацій і формування потреби в тверезому способі життя здійснюється шляхом занять в групах взаємодопомоги, програми «12 кроків», сеансів системної сімейної психотерапії.

Лікування наркоманії в Кам'янець-Подільському

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Противорецидивна терапія в наркологічному центрі в Кам'янець-Подільському

Наркодиспансер в Кам'янець-Подільському «Медікон» велику увагу приділяє питанням профілактики можливого зриву після виписки пацієнта. Саме тому після завершення терапевтичного курсу на протязі, як мінімум, півроку пацієнтам забезпечується терапевтичний супровід.

В рамках програми реабілітації колишні наркозалежні отримують індивідуальну допомогу з боку психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, консультантів по хімічній залежності. Реабілітанти продовжують займатися в групах співзалежних, відвідують зустрічі випускників. Чужий позитивний приклад, спілкування з людьми, які успішно долають подібні проблеми, вселяють людині віру у власні сили і дають додатковий стимул.

Велике значення має підтримка близького оточення, тому в центрі «Медікон» проводяться сеанси сімейної психотерапії, які дозволяють сформувати більш довірчі і здорові відносини. Діють в центрі і батьківські групи, де родичі пацієнтів обмінюються досвідом, вчаться надавати своїм близьким необхідну допомогу.

У разі можливого зриву завжди можна звернутися в наркологічний центр в Кам'янець-Подільському «Медікон» для проведення діагностики та виявлення причин зриву, після чого наші фахівці запропонують найбільш оптимальний план відновлення хворого.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (127 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 23 дні

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!