Проблема широкого поширення наркотичної залежності серед молоді в Старокостянтинові стоїть не менш гостро, ніж в інших містах. Однак відкриття місцевого відділення реабілітаційного центру «Медікон» з комфортними умовами проживання та висококваліфікованим персоналом посприяло тому, що ефективне лікування наркоманії в Старокостянтинові стало цілком можливим!

Реабілітація в наркодиспансері в Старокостянтинові «Медікон»

Лікування від наркотиків в Старокостянтинові в реабілітаційному центрі «Медікон» відрізняється своєю комплексністю та систематичністю.

Наркологічний центр в Старокостянтинові «Медікон» на відміну від багатьох наркодиспансерів, які працюють за традиційними схемами, не обмежується проведенням детоксикації. Програма «Детокс», яку обов'язково при вступі до центру проводить професійний нарколог в Старокостянтинові, являє собою виведення з організму хворого, що викликають хімічну залежність речовин, біологічними і медикаментозними методами. Такого роду лікувальні заходи ефективні для зняття ломки і усунення фізіологічної тяги до наркотику. Однак для повного лікування пацієнта і його повернення до повноцінного життя необхідна робота над психологічними, духовними складовими.

Наркодиспансер в Старокостянтинові «Медікон» реабілітацію проводить після госпіталізації пацієнта. Перебування в клініці дозволяє тимчасово ізолювати його від негативно чинного оточення і зовнішнього середовища, а також дає можливість проведення інтенсивної психотерапії.

Індивідуальні психологічні консультації, застосуванні методик Генштальд-терапії, сімейної психотерапії, когнітивно-біхевіоральної терапії допомагає людині визнати свою залежність і знайти в собі сили, бажання відмовитися від згубної пристрасті, що є основою успішного лікування.

Одним з ключових методів боротьби з наркотичною залежністю в центрі «Медікон» є робота в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми «12 кроків». Послідовно проходячи всі етапи програми, людина свідомо відмовляється від залежності, знаходить нові цілі та інтереси в житті, підвищує свій духовний рівень. Позитивний вплив робить також робота в колективі і підтримка з боку людей, що долають такі ж проблеми. Велика увага приділяється відновленню довірчих здорових стосунків у сім'ї пацієнта, для цього в центрі проводяться сеанси сімейної психотерапії, працюють батьківські групи. При необхідності отримання індивідуальної консультації родичі хворого завжди можуть звернутися за допомогою до сімейного психолога.

Лікування наркоманії в Старокостянтинові

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Як звернутися за допомогою в лікуванні від наркотиків в Старокостянтинові

Філія наркологічного центру «Медікон» в Старокостянтинові працює в цілодобовому режимі, без вихідних і святкових днів. Тому для того щоб отримати необхідну допомогу, вам достатньо лише в будь-який зручний час зателефонувати за контактним номером телефону. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання, проведуть консультацію в телефонному режимі. Залежно від особливостей конкретної ситуації, наші пацієнти можуть скористатися такими послугами:

  • телефонна консультація профільних фахівців;
  • бронювання палати;
  • безкоштовна доставка хворого в лікувальний заклад;
  • проведення екстреної детоксикації в домашніх умовах;
  • примусово лікування - допомога у формуванні правильних мотивацій.

Ми гарантуємо своїм хворим анонімність, доступну вартість послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.68 (122 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 23 дні

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!